Wymieniłem Okna

Wymieniłem Okna

Postprzez zadowolony » Wt cze 17, 2003 12:32 pm

Wymieniłem wczoraj okna, ale przez ostatni miesiąc bacznie śledziłem Wasze wypowiedzi. Kilka razy pytałem o porade, pomoc i po tym czasie śmiem twierdzić że to forum to jedna wielka beczka śmiechu do obrzucania się błotem. Nikt, ale to nikt nie napisał mi nic co mógłbym uznać za porade, lub pomoc.

Wszyscy jesteście śmieszni i chyba nikomu nie zależy na sprzedawaniu okien. Powysyłane oferty na wskazane adrsy okazały sie wrzuceniem ich do studni bez dna (nawet echo nie wróciło)
śmiem też twierdzić że większość z Was ma tyle w głowie o oknach co "kot napłakał" - jesteście nudzącymi sie pracownikami firm którzy tylko w nazwie mają coś z oknami związanego, a tak naprawde jak byście wzięli się do roboty i poczytali co nieco o tym co sprzedajecie to może byście zapamiętali że sprzedajecie "okna" i z tego żyjecie (chyba już niedługo) - bo mam wrażenie że zerkacie na świeżo co odbitą pieczątke by sobie przypomnieć co sprzedajecie

Ostrzegam wszystkich którzy trafili na to forum i chcą kupić okna - PIASANIE TU JEST BEZ SENSU. :!: :!: :!: :!: :!:
zadowolony

.

reklama oknoAd

Re: Wymieniłem Okna

Postprzez Gościu » Wt cze 17, 2003 5:33 pm

zadowolony napisał(a):Wymieniłem wczoraj okna, ale przez ostatni miesiąc bacznie śledziłem Wasze wypowiedzi. Kilka razy pytałem o porade, pomoc i po tym czasie śmiem twierdzić że to forum to jedna wielka beczka śmiechu do obrzucania się błotem. Nikt, ale to nikt nie napisał mi nic co mógłbym uznać za porade, lub pomoc.

Wszyscy jesteście śmieszni i chyba nikomu nie zależy na sprzedawaniu okien. Powysyłane oferty na wskazane adrsy okazały sie wrzuceniem ich do studni bez dna (nawet echo nie wróciło)
śmiem też twierdzić że większość z Was ma tyle w głowie o oknach co "kot napłakał" - jesteście nudzącymi sie pracownikami firm którzy tylko w nazwie mają coś z oknami związanego, a tak naprawde jak byście wzięli się do roboty i poczytali co nieco o tym co sprzedajecie to może byście zapamiętali że sprzedajecie "okna" i z tego żyjecie (chyba już niedługo) - bo mam wrażenie że zerkacie na świeżo co odbitą pieczątke by sobie przypomnieć co sprzedajecie

Ostrzegam wszystkich którzy trafili na to forum i chcą kupić okna - PIASANIE TU JEST BEZ SENSU. :!: :!: :!: :!: :!:

A Ty zadowolony nie zauważyłeś że do sprzedaży okien służy inne forum. To forum służy do czegoś innego - nawet podtytuł o tym mówi. Wiekszość tu piszących zdaje sobie sprawę z tego ,że nie ma tu nikogo poza branzystami. Dlatego tez nikt niczego prawdziwego tu nie napisze - tu odbywa sie swoista gra towarzyska , wszyscy wtajemniczeni wyczytaja wszystko to co trzeba - nawet to co nie wynika doslownie z tekstu postu.
A Ty - no cóż jesteś zwyłym frustratem tracącym czas na wymyślanie innym od głupków. Wejdź sobie na stronę NASA i czepiaj sie gości za katastrofę Columbii albo nawtykaj im od głupków co to wcale na księżycu nie byli i wszystko to sfingowali w studiu Hollywood. Albo lepiej napisz na www.mf.gov.pl i nawtykaj im za wysokość podatków.
Gościu
PS. Najlepiej spuść żonie wpieprz i wtedy się odstresujesz. Pa
Gościu

Postprzez mirek » Wt cze 17, 2003 9:55 pm

do ZADOwolnego gratuluje wyboru dobrych okien i dobrego montażu jak to napisałeś . wczoraj miałeś zamontowane okna , ale już jesteś zadowolony gratuluje. mojm skromnym zdaniem dopiero przyszłość przed tobą ( ewentualnie reklamacie e.t.c. ). tylko nie wiem po co zaglądasz na to forum szukasz porady prosze bardzo, ale inwektywy zostaw dla kolegów i wrogów. pozdrawiam
mirek

Re: Wymieniłem Okna

Postprzez Szaman » Śr cze 18, 2003 5:46 am

Gościu napisał(a):
zadowolony napisał(a):Wymieniłem wczoraj okna, ale przez ostatni miesiąc bacznie śledziłem Wasze wypowiedzi. Kilka razy pytałem o porade, pomoc i po tym czasie śmiem twierdzić że to forum to jedna wielka beczka śmiechu do obrzucania się błotem. Nikt, ale to nikt nie napisał mi nic co mógłbym uznać za porade, lub pomoc.

A Ty zadowolony nie zauważyłeś że do sprzedaży okien służy inne forum. To forum służy do czegoś innego - nawet podtytuł o tym mówi. Wiekszość tu piszących zdaje sobie sprawę z tego ,że nie ma tu nikogo poza branzystami. Dlatego tez nikt niczego prawdziwego tu nie napisze - tu odbywa sie swoista gra towarzyska , wszyscy wtajemniczeni wyczytaja wszystko to co trzeba - nawet to co nie wynika doslownie z tekstu postu.
A Ty - no cóż jesteś zwyłym frustratem tracącym czas na wymyślanie innym od głupków. Wejdź sobie na stronę NASA i czepiaj sie gości za katastrofę Columbii albo nawtykaj im od głupków co to wcale na księżycu nie byli i wszystko to sfingowali w studiu Hollywood. Albo lepiej napisz na www.mf.gov.pl i nawtykaj im za wysokość podatków.
Gościu
PS. Najlepiej spuść żonie wpieprz i wtedy się odstresujesz. Pa

Popieram
Szaman

Postprzez JarekK » Śr cze 18, 2003 6:09 am

Zadowolony, z mojego wyczucia, to masz nie najlepiej poukładane. Ale tą kwestię pozostawmy sobie.

Co do kwesti wyboru dobrych okien, to jest kilka powodów w twojej wypowiedzi z których mogę sądzić, że aż tak dobrych okien nie kupiłeś.
Moim zdaniem kupiłeś okna od kogoś, kto ci nawciskał kilka bajerów.
Np: Przenikliwość okien k=1.1 itd itp.

Bo w rzeczywistości sprawa ma się tak, że bez obejrzenia budynku naprawdę ciężko jest dobrać DOBRE okna, a na forum jakoś tego budynku nie widzę.

Ale życzę ci dobrego użytkowania okien przez następne 10 lat. O ile to Forum jescze będzie to zgłoś się jeszcze raz i powiedz mi wtedy jakie masz dobre okna.

PS: Wszystkim życzę miłego DŁUGIEGOOOO Weekendu (czy jak kto woli - końca tygodnia).
JarekK

Postprzez zadowolony » Śr cze 18, 2003 3:25 pm

chopaki - śmieszy mnie Wasze forum - chyba jak by było wasze to mielibyście login i pass, a nie gadali na dostępnej dla wszystkich witrynie.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a co do jakości moich okien to kiedyś pytałem Was i nik nie powiedział nic sensownego. Handlujecie chyba jakimś barachłem i :oops: wstydzicie :oops: sie nawet podać jakieś szczegóły

życze wytrwania w branży i dalej trzymcie swoją tajemnice na ogólnodostęnym forum. pa
zadowolony

Postprzez Pit » Śr cze 18, 2003 6:27 pm

Kolego Zadowolony,
jak będziesz chciał kupić samochód, to wejdź na portal branżowy producentów samochodów i zadaj otwarte pytanie: "Chcę kupić samochód - jaki jest najlepszy?".
Otrzymasz dokładnie taką samą odpowiedź jak na pytanie o "najlepsze okna", może nawet ktoś będzie bardziej dosadny i napisze Ci wprost: "Ten portal nie służy do zadawania głupich pytań."
Czy teraz rozumiesz, dlaczego nikt na poważnie Cię nie potraktował?
Pit
Pit

Postprzez maxio » Śr cze 18, 2003 9:29 pm

W Polsce jest 2500 producentow okien ... z czego 60% to producenci okien ... jest z 30 systemow profili (firm produkujacych profile) , okna praktycznie sa identyczne trudno powiedziec okna na VECE produkowane przez M&S sa lepsze od okien produkowanych na VECE przez oknoplast albo okna produkowane przez JEZIERSKIEGO sa lepsze lub gorsze , to wszystko zalezy co akurat tobie pasuje bo jakos jest mniej wiecej taka sama i jezeli kupisz okna od JEZIERSKIEGO to i tak beda ci chodzily tak dlugo jak okna od OKNOPLASTU . Osobiscie mam okna REHAU z 1995 r. czyli rok przed tym jak znalazlem zajecie w oknach i wybralem okna najtansze jak mi sie wydawalo ... i dzialaja do dzis tylko wymagaja regulacji (skrzydla opadaja) i powiem szczerze ze nie zwracalem wtedy tak bardzo uwagi czy to bedzie REHAU czy VEKA czy THYSSEN czy jakies inne ustroistwo . Jakbym tak dewagowal nad kazdym elementem domu ... to bym do dzis dom budowal ... powiem ci szczerze choc moze kilka osob sie wzburzy gdybym dzis kupowal okna ... to bym wybral najtansze ....
Maxio
maxio
Ekspert
Ekspert

Postprzez Gość » Cz cze 19, 2003 10:28 am

Maxiu
Jeżeli pracujesz w oknach to wg. Ciebie czym charakteryzuje się najtańsze okno?

Może to kombinacja najcieńszego (najlżejszego systemu) zbrojonego w najlepszym wypadku stalą 1,2 lub cieńszą o gr. ocynku 150 lub mniej z zastosowaniem najtańszego okucia z Turcji i zawiasów czopowych produkowanych na tokarce. Szklenie 3/16/3.

Alternatywnie polecam okna gospodarcze które widziałem w hipermarkecie. Bez zbrojenia, bez okucia ale z haczykiem szklone szybą 3 mm, znakomite do chlewika.

Wybierz naprawdę najtaniej.
Gość

Postprzez maxio » Cz cze 19, 2003 11:41 am

Ja nie mowie ze wybrac najtansze okno z mozliwych ... tylko mowie ze jak ma ktos do wybrou THYSSENA , Brügmanna , Deceunincka , VEKE nawet ALUPLASTA (tylko normalnie okute na zwyklym pakiecie 4/16/4 jak wiekszosc okien na rynku) , nie mowie juz o ekstremalnych przypadkach bo to szczerze powiem ze sam bym nie wiedzial gdzie kupic (szyba 3 mm ?? czyli co 3/18/3 ?? , na haczyki ?? juz z 10 lat nie widzialem aby ktos produkowal a nie widzialem wogole okna PVC tak zrobionego ...
Maxio
maxio
Ekspert
Ekspert

Powrót do Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)