welet

KUPIEC

welet

Post autor: KUPIEC » czw cze 19, 2003 4:39 pm

CO SĄDZICIE O TEJ FIRMIE??????

ARTUR

oknoAD

pchelek
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: pchelek » pt cze 20, 2003 8:50 am

W porządku

mierk

Post autor: mierk » pt cze 20, 2003 9:19 am

pchelek pisze:W porządku
co w porządku; reklama, produkt, serwis, dziewczyny, transport ???????

Gość

Post autor: Gość » pt cze 20, 2003 12:38 pm

Produkt, czyli okno A dziewczyn nie znam [z WELETA]

Gość

Post autor: Gość » pt cze 20, 2003 10:21 pm

słyszałem,że mają duże problemy z płynnością finansową i mają przez opóźnienia do 3 miesięcy z realizacją zleceń.

Gość

Post autor: Gość » sob cze 21, 2003 6:03 am

Przejąłem od nich już 2 Handlowców, bo im wiszą kasę (prowizję) jeszcze z tamtego roku.
Poza tym aż tak dobrych okien nie robią, co nie znaczy że robią złe.

oknoAD

tasia
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tasia » pt lip 30, 2004 8:58 am

Anonymous pisze:Przejąłem od nich już 2 Handlowców, bo im wiszą kasę (prowizję) jeszcze z tamtego roku.
Poza tym aż tak dobrych okien nie robią, co nie znaczy że robią złe.
Gratuluję "przejęcia" - a okna robi "takie" dobre i wcale nie ma 3miesięcznych opóźnień!!!!

drklaes
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

WELET

Post autor: drklaes » pt lip 30, 2004 1:24 pm

WELET jest jedna z najlepszych firm w Europie.Okna jego to prawdziwa Klasa Wysza w porownaniu z innymi.
Sam mam okna Weltu w moim domku od 8 lat i sa jak nowe!!!!!!!
A co do zarzadzania firma,podziwiam Pana J.K. ze sam radzi sobie od tylu lat z cala ta zgraja zlodzieji i nierobow ktorzy robia go ciagle w bambuko
Pozdrawiam i polecam WELET
Dr.Klaes Porady i leczenie profilaktyczne

tasia
Czytelnik
Czytelnik

Re: WELET

Post autor: tasia » pn sie 02, 2004 7:53 am

drklaes pisze: cala ta zgraja zlodzieji i nierobow ktorzy robia go ciagle w bambuko
A Pan to już w Welecie nie pracuje bo "za dobry Pan był"!!!!! :-) :P :D :o

drklaes
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

ODP

Post autor: drklaes » pn sie 02, 2004 3:57 pm

Moze pan Tasia by sie raczyl ujawnic a nie atakowal z ukrycia???
Jesli jest pan tym czlowiekiem o ktorym mzsle, to zal mi pana i nie bede odpowiadal na pana pomowienia.
Innych uyztkownikow forum pozdrawiam
Przepraszam za brak polskiej cycionki
Dr.Klaes Porady i leczenie profilaktyczne

były welet
Czytelnik
Czytelnik

Re: WELET

Post autor: były welet » czw wrz 23, 2004 7:25 am

drklaes pisze:
A co do zarzadzania firma,podziwiam Pana J.K. ze sam radzi sobie od tylu lat z cala ta zgraja zlodzieji i nierobow ktorzy robia go ciagle w bambuko

Nie wiem kto dał Panu prawo do osądzania ludzi pracujących w Welecie teraz i w przeszłości. Pracowałem dla JK tyle lat ile lat ma Pan swoje okna w domku i dumny jestem z wielu rzeczy jakie w tej firmie zrobiłem wspólnie z ludźmi tam pracującymi i Panem JK. Niestety każdy z nas popełnia błędy - w tym przypadku przyszło słono za to zapłacić.

Co do złodziejstwa to proszę się dobrze zastanowić.
W tej chwilii toczy się sprawa w prokuraturze zw. z podwójnym fakturowaniem zamówień. Klient dostawał fakturę na połowę wartości z VAT-em a drugą połowę płacił do ręki... niech Pan zgadnie czyjej PANIE DR KLAES.

Czytam te Wasze posty na forum i płakać mi się chce.
"...KLAES położył WELET...", "...nieroby i złodzieje położyły WELET..."

BZDURY WIERUTNE !!!

WELET-owi i ludziom tam pracującym życzę powodzenia a Panu JK miłego spędzania czasu na zasłużonej emeryturze.

Hans K
Czytelnik
Czytelnik

Fakturowanie

Post autor: Hans K » czw wrz 23, 2004 10:19 am

Nie wierzę w to co czytam. Ostatnio mam nie małe kłopoty z pozyskiwaniem klientów, a dlaczego? Bo większość firm okiennych sprzedaje okna bez fakturowania i bez VAT-u, dlatego sa tańsi.

yurec
Małomówny
Małomówny

dość tego

Post autor: yurec » ndz paź 03, 2004 10:50 am

Widzę , że zdania są podzielone co do tego kto kradł . Tak naprawdę to trudno dziś winić kogokolwiek . Największe pieniądze poszły bokiem bowiem przywożone kontrakty , były podpisane z góry, może nie przemyslane , nie przeliczone przed podpisaniem . A może coś szło bokiem . Dziś trudno mieć pretensje do załogi . Która zrobiła napewno wszystko co mogła aby jakoś wybrnąć z tych sytuacji . Trudno też mieć pretęsje do JK , który stworzył 300 miejsc pracy za bardzo dobre pieniadze a działał tak jak większość polskich firm . Panie Wojtku !!! Niech pan przestanie pisać o złodziejstwie załogi . Byli ludzie , którzy zarobili na złodziejstwie conajmniej kilka miljonów marek na boku ale nie byli to czlonkowie załogi o których Pan pisze . Powiela pan opinię JK , która naprawdę nie jest prawdziwa do końca .
Ja pozdrawiam wszystkich byłych kolegów z Weleta i życze im aby jak najszybciej postawil firmę na nogi i aby Welet , z którego jestem dumny , nie stał się jesze jednym nieudanym polkim biznesem bo bedzie to też moja osobista kleska , jak i kazdego z nas .

AR

Odpowiedz

Wróć do „Branżowe Forum Dyskusyjne (broń pozostawiamy w szatni)”