Firma przyjmie zlecenia na montaż

Awatar użytkownika
bcbudmet
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 9
Rejestracja: pt paź 12, 2012 10:20 pm

Firma przyjmie zlecenia na montaż

Post autor: bcbudmet » pt cze 14, 2013 3:48 pm

Firma zatrudniająca kadrę z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, przyjmie zlecenia w zakresie montażu: elewacji wentylowanych , fasad aluminiowo –szklanych, okien ,drzwi ,ścianek ,daszków oraz balustrad całoszklanych. Gwarantujemy wysoką jakość usług ,niskie ceny ,terminowość realizacji. Oferujemy także usługi projektowania elewacji, wykonania dokumentacji warsztatowej i odbiorowej. Możliwość produkowania konstrukcji aluminiowych na zlecenie (hala produkcyjna i park maszynowy). Posiadamy własne narzędzia i transport. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 733800811, 733800815, 502423271 lub mailowy: info@bp-metal.eu bc.budmet@op.pl

oknoAD


wre
Czytelnik
Czytelnik
Posty: 9
Rejestracja: pn cze 24, 2013 4:05 pm

Re: Firma przyjmie zlecenia na montaż

Post autor: wre » śr cze 26, 2013 2:58 pm

Witam,
jesteśmy dużą duńską firmą (http://www.hansenpolska.pl ) z oddziałami w kilku krajach Europy specjalizująca się w produkcji i montażu ślusarki aluminiowej we własnych systemach Hansen.
Dla potrzeb naszego oddziału w Rzeszowie i rozwoju na polskim rynku systemu Hansen Millennium (głównie w sektorze konserwatorskim) poszukujemy firm montażowych ze wszystkich głównych miast które po przeszkoleniu i autoryzacji będą mogły z nami współpracować w zakresie:
- wyłączności montażu na swoim terenie
- wstępny pomiar do oferty
- pomiar do realizacji
- montaż
- serwis
- prowizja od zleceń poleconych
- dla najlepszych możliwość montaży za granicą w naszych oddziałach.

Planowany termin szkolenia i certyfikowania do końca lipca 2013r. Koszty związane ze szkoleniem pokrywa Hansen Polska (poza kosztami dojazdu).
Proszę o przysyłanie zgłoszeń wraz z referencjami i opisem wyposażenia (np. jednolity ubiór, samochód ze stojakiem do transportu) na adres: wre@hansence.pl

Odpowiedz

Wróć do „Giełda Montaży i Serwisu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MSFenstertechnik i 13 gości