Jakie rolety wewnętrzne?

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
cloude
Czytelnik
Czytelnik

Re: Jakie rolety wewnętrzne?

Post autor: cloude » pn maja 29, 2017 7:05 pm

Ważna uwaga - markizy są bezobsługowe jeśli sobie tego zażyczysz. Możesz je również samodzielnie obsługiwać pilotem. A również możesz wybrać tryb półautomat - czyli markiza zamyka się samodzielnie, ale to ty wybierasz moment, w którym się ponownie otworzy. Sterowanie odbywa się dołączonym pilotem. Mnie też najbardziej urzekła bezobsługowość.

oknoAD

nowaczek85
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: nowaczek85 » pn maja 29, 2017 7:42 pm

Dziś bezobsługowe rzeczy są w cenie, tak więc na plus. Aby tylko sterowanie solidne było, bez jakiegoś szajsu.

tel
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tel » pt cze 02, 2017 8:16 am

Jeśli zamawiasz takie rolety na zamówienie to mogą byc drogie. Jednak kupują gotowe to nie bedzie to taki duzy koszt. Z drugiej strony jestem zdania,że lepiej jest zdecydować sie na firany ponieważ są o wiele bardziej dekoracyjne i na moje oko jest to o wiele lepsza ozdoba naszego okna.

Najbardziej zaoszczedzisz zamawiając sobie je przez internet. Z racji tego , że sklepy w sieci mają o wiele lepsze promocje na firany niz sklepy stacjonarne. Zerknij sobie tutaj:
https://firaneo.pl/

W sklepie mają dobre promocje.

Kamilxxx
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kamilxxx » wt lip 04, 2017 10:11 am

Ja i tak bym brał na twoim miejscu rolety. Na przykład takie jak tutaj . Bardzo dobrze wykonane, a przy tym bardzo funkcjonalne. No i oczywiście ich cena jest bardzo atrakcyjna.

lolina11
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: lolina11 » pt lip 07, 2017 7:57 am

Cześć,
tak się składa, że mam domek usytuowany od strony wschodniej. Z rana budzą mnie promienie słońca, czasami jednak jest to denerwujące. Dlatego, też zdecydowałam się na zakup rolet podtynkowych. Polecam krótką notkę na temat rolet http://budownictwoportal.pl/rolety-podtynkowe/ . Dodatkowo chciałabym wam powiedzieć, że oprócz ochrony przed słońcem, dzięki roletom zyskałam ocieplenie budynku podczas zimy. Gorąco polecam super rozwiązanie!

Wreck
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Wreck » czw lip 20, 2017 11:24 am

Firany dodają mieszkaniu uroku. To fakt. Jednak w temacie tym dyskutujemy o roletach okiennych ;) Które moim zdaniem są najwygodniejszym rozwiązaniem jeśli chodzi o utrzymanie prywatności w domu. Jak i ochronę przed światłem.
Dla osob, które chcą kupić porządne rolety i jednoczesnie nie ingerować w okna proponuję kupno mini rolet dzien noc:
Obrazek

Takie rolety są proste w montażu. Odsyłam również do obi, ponieważ wybór jest tam dosć pokaźny:
https://www.obi.pl/wszystko-wokol-okna/rolety/c/1053

oknoAD

emts
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: emts » śr lip 26, 2017 9:32 am

Możecie w sumie zastanowić się jeszcze nad zasłonami:
https://www.leroymerlin.pl/dekoracja-ok ... ,a943.html
Po pierwsze nie bedą wymagały ingerencji w okno, montowania elementów. Po drugie w marketach ( jak na przykłąd w Leroy Merlin) można je sobie kupić dosłownie za grosze jak sami widzicie. Gruba tkanina zasłony jest w stanie ochronić mieszkanie przed światłem o wiele lepiej niż cienka roleta:
Obrazek

LKJHG1
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: LKJHG1 » czw lip 27, 2017 9:14 am

Najlepsze są markizy zewnętrzne lecz są dość drogie aczkolwiek cena i jakość ida w parze.
http://www.dekoteria.pl

Kamilxxx
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kamilxxx » czw sie 10, 2017 8:06 am

Bardzo gustowne i nowoczesne są plisy, pasują do praktycznie wszystkich pomieszczeń, można też kupić takie ze z jednej strony są przezroczyste, a z drugiej chronią przed słońcem, dodatkowe informacje można uzyskać na http://www.syjulia.pl/rodzaje-wewnetrznych-rolet/

filipgregorczyk
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: filipgregorczyk » wt sie 22, 2017 8:49 pm

Przede wszystkim ja bym zadbał o odpowiedni materiał rolet, który musi być naprawdę dobrej jakości, aby nie zaginał się co chwilę zostawiając ślady, które później nie wyglądają ciekawie. Dodatkowo materiał ten powinien oddychać, tzn. nie łapać wilgoci, aby roleta nie przyklejała się do szyby. Następnie należy uwzględnić grubość rolety i kolor. Im materiał grubszy i kolor ciemniejszy, tym mniej światła przepuszcza. Można też kupić rolety z cieńszego materiały i jaśniejsze, które mają w środku specjalną powłokę nieprzepuszczającą światła. Dlatego ja osobiście skupiłbym się na tych parmterach.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Pomoc drogowa 24h Wrocław

Kodziarz
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kodziarz » śr paź 04, 2017 9:49 am

My kupiliśmy rolety na warszawskim Żoliborzu klasyczne, ale bardzo wytrzymałe. Mamy je już kilkanaście lat. Bardzo polecam tą firmę ardeko.

Dora86
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Dora86 » pn paź 09, 2017 9:46 am

Ja zdecydowanie polecam firmę Orlita. Bardzo profesjonalna, terminowa, dokładna przy pomiarze i montażu. Zamawiałam u nich żaluzje do biura - i mogę szczerze polecić!

xndlknso
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: xndlknso » pn paź 16, 2017 8:00 am

My mamy rolety dzień i noc i super się spisują ;)

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”