Dlaczego nie Drutex?

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
Laik
Czytelnik
Czytelnik

Dlaczego nie Drutex?

Post autor: Laik » pt sie 19, 2011 7:17 pm

Dziś byłem u sprzedawcy Drutexa. Okna zrobiły na mnie większe wrażenie niż Oknoplast. W dwóch oknach Oknoplastu, które mieli w sklepie, skrzydło obcierało o ościeżnicę i były kłopoty z domknięciem. Okna Drutexu wydały mi się o wiele lepsze. Były sztywniejsze, a profile Veka robią wrażenie takich wiotkich. Drutex jest o 20% tańszy. Dlaczego nie kupić okien Drutexu?

oknoAD

mariusz791
Małomówny
Małomówny

Re: Dlaczego nie Drutex?

Post autor: mariusz791 » pt lis 30, 2012 4:18 pm

nie wiem właśnie czemu,skoro przypadły ci do gustu,skoro uważasz ,że są ok.to nie widzę przeszkód.Dodam,że firma Drutex ponownie została nagrodzona,więc chyba to o czymś świadczy.
http://www.drutex.pl/pl/aktualnosci/akt ... firma.html

Jendrek64
Małomówny
Małomówny

Post autor: Jendrek64 » sob gru 01, 2012 10:59 am

:lol: :lol: :lol: :lol: Takie reakcje wywołuje u mnie czytanie takich postów a właściwie nazywając rzecz po imieniu takich be...ch krypto reklam obu wpisów.
Abstrahując od tego słyszałem o podobnych sytuacjach że sprzedawca mając w ofercie drogie i tanie okna te pierwsze których nie potrafi sprzedać i ma na nich mniejszy zarobek tak rozreguluje je na ekspozycji że nieswidomy klient może uwierzyć że gorsze może być lepsze . Takie praktyki powinny być napiętnowane a dostawcy (producenci) powinni baczniej przyglądać się praktykom swoich odbiorców bo to ewidentne działanie na szkodę producenta.
Ten chory rynek zatracił się całkowicie . Moim zdaniem wprowadzanie przez sprzedawcę produktów z dolnej i górnej "półki" nie jest fair chyba że są to produkty jednego producenta. Ale jak zaznaczyłem to moje subiektywne zdanie.
Pozdrawiam
Jendrek

MMichal
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: MMichal » sob gru 01, 2012 11:23 am

Witam

no się ubawiłem :)

akurat osobiście obie firmy O i D są mi obojętne ale ... jak w salonie samochodowym pokażą Ci sprawnego Golfa i Passata, który pali na 2 gary to znaczy, że Golf lepszy ?
To, że sprzedawca ma ŹLE zamonotowane lub wyregulowane okna jednego z producentów świadczy tylko o tym aby u niego NIE KUPOWAĆ !!!! - skoro nie potrafi tego wyeksponować w salonie to są spore szanse, że nie potrafi tego wcale !.

Nie doszukujmy się w co drugim poście reklamy :) naprawdę świadomość inwestorów bywa "różna" :)

Pozdrawiam

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » śr gru 05, 2012 10:53 am

A ja odniosłem wrażenie, że to działo się w dwóch różnych salonach..

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”