Rzeczoznawca Śląsk?

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
budowlaniec2
Czytelnik
Czytelnik

Rzeczoznawca Śląsk?

Post autor: budowlaniec2 » pt sty 13, 2012 9:33 am

Witam,

ile kosztuje mniej więcej opinia rzeczoznawcy dot. kilkunastu okien w domku?
Polecacie kogoś z Śląska (Katowice, Bytom)?

oknoAD

monciak
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Re: Rzeczoznawca Śląsk?

Post autor: monciak » pt sty 13, 2012 10:27 pm

Co da opinia rzeczoznawcy, od orzekania czy coś jest dobre czy złe jest niezależny biegły sądowy i Wysoki Sąd.

grzegorz43
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: grzegorz43 » śr lis 14, 2012 11:30 pm

monciak pisze:Co da opinia rzeczoznawcy, od orzekania czy coś jest dobre czy złe jest niezależny biegły sądowy i Wysoki Sąd.
Ano byś się zdziwił/a, bo daje sporo, zresztą sądy w jakimś celu powołują biegłych tak? Właśnie by stwierdzić, gdzie leży problem, kto nie dopełnił swoich obowiązków. Ja wykonywałem ekspertyzę u dr inż. Przemysława Stawiarskiego (http://www.bieglyrzeczoznawca.pl/), jest właśnie biegłym sądowym. Polecam, bo to profesjonalista i na pewno ci pomoże, z jego pracy jestem bardzo zadowolony, dzięki niemu wygrałem odszkodowanie od nieuczciwej firmy.

colsztok
Małomówny
Małomówny

Post autor: colsztok » wt lis 27, 2012 11:43 am

Miałam do czynienia z panami Malok z Bytomia,można się z nimi umówić,wszystko spokojnie obgadać.Niestety nie mam telefonu,tylko adres:ul.Lazarówka.

mariusz791
Małomówny
Małomówny

Post autor: mariusz791 » czw lis 29, 2012 1:45 pm

a w Katowicach jest biuro rzeczoznawców na Kopernika i kiedyś byli też na Miłej.

Zweistein
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Zweistein » wt sty 08, 2013 11:06 am

No to trochę mi teraz namieszaliście z tymi biegłymi. Potrzebuję "podkładkę" pod to, żeby udowodnić monterowi, że źle wstawił okna. Czy w takim razie potrzebuję rzeczoznawcy czy biegłego? Chodzi o to, że póki co jeszcze się nie szykuję na żadną sądową batalię, ale chcę mieć niezależną opinię, by "postraszyć" nią wykonawcę.

oknoAD

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » wt sty 08, 2013 11:29 am

Żeby zaoszczędzić kosztów to proponuję :
Zadzwonić do producenta okien i przedstawić całą sprawę . Na pewno serwisant bądź przedstawiciel już na tym etapie rozwiąże temat.
Natomiast firma która montowała okna ma OBOWIĄZEK dostarczenia informacji o tym kto jest producentem okien.
Ewentualnie wstępnie można za sądzę niewielkie pieniądze uzyskać opinię od konkurencyjnej firmie (może nie na papierze koniecznie) i ukierunkowanie na wady i uchybienia

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”