Dobroplast Prime - prośba o opinie

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
chkstr
Czytelnik
Czytelnik

Dobroplast Prime - prośba o opinie

Post autor: chkstr » wt maja 08, 2012 9:11 pm

Witam

Chciałem zapytać o opinie na temat profilu Prime firmy Dobroplast.

Jestem na etapie zakupu okien a profil ten poleca mi pewien 'zaprzyjaźniony' dostawca.

Profil jest podobno w sprzedaży od wakacji, czyli około roku, jednak na stronie Dobroplast w zakładce 'Oferta' nie mogę się go dopatrzeć (ciekawego dlaczego)- w Internecie też niezbyt wiele o nim znalazłem. Mam jedynie ulotkę, na której jest ten profil przedstawiony. Cenowo profil dosyć przystępny i wizualnie też dosyć dobrze się prezentuje. Jednak w Internecie naczytałem się sporo negatywnych opinii o profilach Dobraplastu, chociaż znalazłem też kilka, że ostatnio się poprawili...

Pozwolę sobie jeszcze wrzucić link - jeden z niewielu, który znalazłem o tym profilu:

http://www.komers-ti.com.pl/avantgarde/prime.html

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

oknoAD

MMichal
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Re: Dobroplast Prime - prośba o opinie

Post autor: MMichal » sob maja 19, 2012 10:57 pm

Witam

Niewiele o tym jeszcze wiadomo, za nowy temat.
Osobiście miałem w łapkach wygląda solidnie ale jak się zachowa w czasie to za 5 lat będzie można "coś" powiedzieć.

Pozdrawiam

tomakety
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tomakety » sob maja 26, 2012 2:26 pm

Witam.

Jak dla mnie firma Dobroplast i Drutex są po jednych pieniądzach. Osobiście nie wybrałbym żadnej z tych dwóch.
Może mają nowy profil, ale jakość tych okien jak dla mnie jest zbyt niska, o czym świadczy cena.

daknez
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: daknez » pn maja 28, 2012 12:35 pm

Wyglądają solidnie... do czasu. U znajomego okna tej firmy wytrzymały niespełna dwa lata.

wieckowski
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: wieckowski » wt maja 29, 2012 6:22 am

tez montowalem okna dobroplastu...najgorzej bylo jak od duzego okna na wysokosci profile byky krzywe i je naciagalismy zeby sprosotowac..no i akurat do nas trafialy porysowane....wiadomo ..okna jezdzily cale po polsce zanim dotarly...ogolnie wybierz sobie solidne okna na profilu salamander 3d tylko znajdz solidna firme ktora Ci te okna zrobi..

tombek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tombek » śr cze 06, 2012 2:03 am

TO ciekawe co piszecie (o dwóch latach itp) bo to przecież jakas nowość jest, więc nie wiem skąd tak rozbudowane opinie ;) Akurat jeśli chodzi o ten produkt to nie mozna narzekać na profile... chyba ze sie jest z konkurencji

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”