Firma montująca okna, Wrocław

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
Piter28
Czytelnik
Czytelnik

Firma montująca okna, Wrocław

Post autor: Piter28 » wt paź 16, 2012 1:40 pm

Witam,

będę wdzięczny za podzielenie się doświadczeniami z firmami, które sprzedają i montują okna na terenie Wrocławia. Czeka mnie wymiana okien w mieszkaniu i zależy mi na wyborze odpowiedniego miejsca. Z góry dzięki!

oknoAD

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: Firma montująca okna, Wrocław

Post autor: Kuba N. » czw paź 25, 2012 9:25 pm

ul. Lotnicza 24

pietrek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: pietrek » wt mar 25, 2014 1:36 am

http://oknopex.pl/ polecam osobisćie sprawdziłęm. montowałem u nich okna od razy z parapetami. doradzili zrobili wzytsko sprawnie!\
poźiej jesze u syna w mieszkaniu montowali drzwi i równie zbył zadolwony - także szczerze polecam.

Time
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: Time » wt mar 25, 2014 11:28 pm

Ech, te dyskretne lokowanie produktu :roll:

natalka21
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: natalka21 » wt kwie 15, 2014 2:14 pm

A ja również korzystałam z usług firmy Oknopex i jestem zadowolona. Okna mają już dwa lata, w zimę się sprawdzają, nie porysowały się i dodatkowo są ładne (wybrałam okna plastikowe o strukturze drewna) :-)

ruda08
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ruda08 » śr kwie 16, 2014 9:05 am

Najlepiej popytać po rodzinie i znajomych, najlepiej takich którzy niedawno się budowali ;)

oknoAD

minimalny
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: minimalny » pt maja 16, 2014 3:44 pm

Ja szukałem informacji na forach, w końcu wśród znajomych i wybór padł na Oknopex. Zakładali okna pcv, montaż przebiegł szybko i sprawnie, okna są dobrej jakości, więc jeżeli chodzi o Wrocław to tą firmę mogę polecic.

basiorn2
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: basiorn2 » czw paź 02, 2014 8:16 am

ja także długo szukałam dobrej firmy montującej okna na terenie Wrocławia i pomimo, że jest ich we Wrocku naprawdę dużo to wybrór wcale nie jest łatwy. Wszyscy by chcieli, aby zamawiać co najmniej kilka okien. W końcu jednak po kilku ofertach zdecydowałam się na firmę Ferno przy ulicy karmelkowej we Wrocławiu. Firma naprawdę solidna i co ważne terminowa. Szczegóły i oferta na stronie http://www.ferno-okna.com/

worldteam
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: worldteam » śr paź 08, 2014 12:27 pm

Ja zamawiałem okna dla bloku mieszkalnego na profilu Ovlo Clasic. Zależało mi żęby okna były w miarę solidne i trwałe ale jednocześnie niewygórowane cenowo. Po długiej weryfikacji ofert we Wrocławiu wybrałem Skład Okien z Bykowa k.Wrocławia. Okazało się że jest to hurtownia okien, która współpracuje z wieloma producentami, dlatego też oferują wysokie rabaty na okna. Po odebraniu wyceny zdecydowałem się na zakup u nich okien. Na okna czekałem około tygodnia natomiast ekipa monterska wykonała montaż w ciągu paru dni. HJestem zadowolony z ich usług. Ich Oferte mozna sprawdzić na www.skladokien.pl

zorotka
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: zorotka » wt sty 03, 2017 12:16 pm

Jestem ciekawa czy ktoś z Was korzystał z usług firmy http://www.oknowro.pl/ ? Jestem właśnie na etapie rozglądania się za firmą, ponieważ mam zamiar wymienić w całym mieszkaniu okna. Wrocław ma bardzo dużo firm oferujących montaż okien, z tego co zauważyłam. Ta firma, o którą pytam została mi polecona przez znajomego, nie jestem jednak jeszcze do końca zdecydowana, dlatego pytanie czy ktoś z was kupował od nich okna? Wrocław jest duży, więc na prawdę trudno jest się zdecydować

tel
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tel » czw mar 16, 2017 6:28 am

Wiele osob patrzy się jedynie na ceny. Jednak nie w tym rzecz aby wybrać najtańszą firmę. Najważniejsze to wybrać firmę, która zna się na rzeczy oraz doradzi nam najbardziej odpowiednie rozwiązanie. Czasami warto jest dopłacic do okna, które jest wielokomorowe ponieważ zwróci się to nam w kosztach ogrzewania ( w koncu przez okna właśnie ucieka z mieszkania najwięcej ciepła....).

Ze swojej strony mogę polecić tę firmę:
http://bianex.pl/
Zajmują się montowaniem okien, drzwi, rolet na terenie miasta ( ale z tego co wiem to mogą dojechać w praktycznie każde miejsce w Polsce).

Awatar użytkownika
jagoda.olgach
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: jagoda.olgach » śr wrz 20, 2017 1:50 pm

Zgadzam sie w zupełności, że nie warto brać pod uwagę tylko ceny. My długo szukaliśmy firmy, w sumie skorzystaliśmy z usługi ww okna wrocław - http://wwokna.pl/ Cena może nie była najniższa ze wszystkich wycen, jakie otrzymaliśmy, ale obsługa na najwyższym poziomie (pomoc, montaż, dobór itd.). W sumie duży plus za kompleksową usługę - zrealizowali zamówienie na wszystkie okna, drzwi, bramę garażową i wjazdową i rolety rzymskie. Polecam.

Ksaweryzator
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Ksaweryzator » czw lis 09, 2017 2:32 pm

Ja jestem bardzo zadowolony z usług firmy WW Okna, która znajduje się na ul. Jaracza 75D we Wrocławiu. Bardzo solidne okna i profesjonalna ekipa budowlana.

globik
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: globik » wt lis 28, 2017 12:56 pm

Nie wiem czy w samym Wrocławiu świadczą usługi, ale na terenie dolnego śląska działa firma Okna Luch - można zadzwonić i się zapytać. Ja osobiście mogę polecić, bo miałem wymieniane (u siebie i u rodziców) i wszystko było ok (a wiadomo, że z montażem bywa różnie...).

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”