Bramy garażowe

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
Robi35
Czytelnik
Czytelnik

Bramy garażowe

Post autor: Robi35 » śr sty 28, 2015 3:05 pm

Polecam bramy garażowe BestBram Oraz napędy HATO.

oknoAD

alekM
Małomówny
Małomówny

Re: Bramy garażowe

Post autor: alekM » pn mar 30, 2015 1:00 pm

Fajne bramy

rosomak
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: rosomak » wt mar 31, 2015 10:38 am

Ja miałem montowaną Hörmann boczną segmentową (http://www.wawsystem.pl/bramy-boczne-se ... -hst-.html) - porządna solidna firma, gwarancja na 10 lat.

tomanek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tomanek » czw kwie 02, 2015 12:50 pm

A wiecie może czy można w garażu jakieś tanie ogrzewanie zamontować czy nie ma to sensu?

alekM
Małomówny
Małomówny

Post autor: alekM » śr kwie 08, 2015 10:32 am

A jaki masz ten garaż? przy domu czy wolnostojący?

Radzio88
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Radzio88 » sob cze 06, 2015 5:11 pm

Również gwarancję na 10 lat daje Normstahl - części, rolki, zawiasy w to wchodzą, a ponadto jeśli ktoś potrzebuje na zagranicę, to się na tym znają, bo są nastawieni na rynek zachodni. Jeśli planujecie zakup to są jednymi trzech może czterech wartych rozważenia: http://www.normstahl.pl/pl/index.html

oknoAD

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » czw sie 27, 2015 7:05 am

:lol:

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » wt wrz 01, 2015 10:08 am

Zaglądam tu raz na dwa-trzy tygodnie. I coraz bardziej jestem zniechęcony. Spam, spam, i jeszcze raz SPAM!

Andrzej Parzonka
Site Admin
Site Admin

Post autor: Andrzej Parzonka » wt wrz 01, 2015 8:05 pm

Jak widać sporo firm, chce sprzedawać. Wiadomo reklama po to jest. Szkoda, że mało którzy użytkownicy idą w kierunku merytorycznych argumentów. Każdy pisze i szuka tego co jest mu potrzebne. Z naszych obserwacji widzimy, że sporo osób zaczęło korzystać z nowej funkcjonalności na oknonet.pl jaką jest pytanie o produkty z naszej bazy. Więc może też część z nich odeszła od pisania i pytania na forum.oknonet.pl.

Grejzan
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Grejzan » pn wrz 14, 2015 8:23 am

Zastanawiam się nad zakupem jakiejś bramy do mojego garażu. Wybór stawiam pomiędzy taką automatyczną a taką zwykła bez pilota. Jak myślicie, która będzie lepsza? Wiem od mojego znajomego, że taka automatyczna trochę kasy kosztuję..Chociaż zdaję sobie z tego sprawę, że jest to bardziej funkcjonalne. Jestem z województwa śląskiego i chciałbym znaleźć jakiegoś fachowca w tych okolicach. Czy ktoś mi może jakiegoś to polecić ? Byłbym wysoce wdzięczny za to :) jak nie specjalista to może być jakaś firma.

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » pn wrz 14, 2015 9:31 am

A nie lepiej przejść się do pierwszego lepszego punktu sprzedającego stolarkę i wycenić?
Automatyka to szacunkowo ok 1 tys. zł. I na pewno jest lepsza niż obsługa ręczna. Ale wcale nie jest niezbędna.

Awatar użytkownika
fikoman
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: fikoman » wt paź 06, 2015 3:14 pm

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w bramach by ocenić "jakość", do tej pory tylko raz w życiu kupowałem bramę garażową. Pod kątem współpracy Krispol wypada na bardzo dobrze. Terminowo, szybko, wszystko przejrzyste. Wymaga sporo uwagi, trzeba już mieć pojęcie co chce się kupić. Nikt tam specjalnie nie będzie Cię dopytywał, czy wszystko wiesz. Z drugiej strony - jak są pytania to jest i odpowiedź i potrzebna pomoc. Ale jak ktoś przyjdzie i powie, że chce doba bramę do garażu i nic więcej, to cieżko będzie coś doradzić.

Kamil41
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kamil41 » śr paź 21, 2015 7:23 pm

A rozważałeś bramy garażowe firmy Nice? Działają już kilkanaście lat na polskim rynku oferując wysokiej jakości automatykę do bram i rolet, żaluzji, markiz, alarmy, bramy garażowe i bramy segmentowe. http://www.nice.pl/Produkty,703/Bramy_g ... segmentowe

darekwicicki
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: darekwicicki » pn lis 09, 2015 11:51 pm

wiśniowski ma fajne bramy, jedne z lepszych moim zdaniem - a co proponujecie w zakresie automatyki?

Kveros
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kveros » wt lis 10, 2015 11:55 am

równiez słyszałem o wiśniowskim , zastanawiam się własnie co wybrać ponieważ jestem przed kupnem bramy garażowej, co polecacie?

cloude
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: cloude » ndz sty 24, 2016 7:14 pm

Kveros pisze:równiez słyszałem o wiśniowskim , zastanawiam się własnie co wybrać ponieważ jestem przed kupnem bramy garażowej, co polecacie?
Do WIśniowskiego mam BFT, ale to jest brama przesuwna wjazdowa, niemniej możesz zapytać producenta czy będzie miał coś do garażu (pewnie będzie). :)

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”