rolety antywłamaniowe

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
mikolajwioska
Czytelnik
Czytelnik

rolety antywłamaniowe

Post autor: mikolajwioska » pn paź 05, 2015 10:29 am

Szukam porady w temacie rolet antywłamaniowych? Co możecie polecić?
Ja akurat przeglądam http://www.roletyalu.pl/rolety-zewnetrz ... wlamaniowe od roletyalu;)

oknoAD

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: rolety antywłamaniowe

Post autor: meraś » pn paź 05, 2015 4:03 pm

polecam mniej czytelną formę "reklamy".
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » wt paź 06, 2015 9:12 pm

podpowiadam potencjalnym klientom którzy kupią tego typu roletę jako "antywłamaniową"- proszę po włamaniu zarządac atestów na antywłamaniowośc i ew udac się do sądu po baaardzo wysokie odszkodowanie za wprowadzanie klientów w błąd - to sa rolety utrudniające włamanie (podobnie utrudniają np zasłony w oknach) brak atestu -brak antywłamaniowośći. tego typu roletę o pancerzu aluminiowym dziecko nożykiem z Auchana jest w stanie pociąć na kawałki i wejśc do środka

kaja123
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: kaja123 » pt paź 09, 2015 4:32 am

Antywłamaniowe powinny być solidniejsze no i jak napisał komarko1 powinny mieć atest ;)

Awatar użytkownika
slaway
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: slaway » śr paź 21, 2015 5:27 pm

raczej do domów nie kupuje się rolet antywłamaniowych, jedynie do jakiś firm, chyba, że ktoś jest naprawdę bogaty, po za tym jak dla mnie kupowanie rolet antywłamaniowych do domu to totalne przyciąganie potencjalnego włamywacza, lepiej sobie wziąć założyć alarm i w ten sposób czuć się odrobinę bezpiecznie, tylko trzeba sobie znaleźć dobrą firmę ochroniarską, bo słyszałam o takich przypadkach kiedy przyjechali za późno :) a do rolet nie jestem przekonana i nigdy nie byłam, po za tym jak ktoś chce to i tak się włamie:)

tel
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tel » pt mar 03, 2017 8:52 am

Czy ktoś możę mi polecić dobrą firmę z Gdańska? Która zajmuje się montażem rolet antywłamaniowych?

oknoAD

emts
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: emts » pt mar 03, 2017 9:24 am

Znam dobrą firmę z Gdyni. Nie powinni jednak mieć problemu z wykonaniem zlecenia na terenie Gdańska ( dzialają na terenie całego Pomorskiego).

Jest to wlperfect: http://wlperfect.pl/pl/oferta/rolety_zewnetrzne . Skontaktuj się z nimi. Powinni wykonać dla Ciebie wycenę. Mają tam bardzo wiele róznych systemów antywłamaniowych. Dużo zależy od ceny. Znają się na rzeczy, tak więc doradzą Ci co wybrać.

Pozdrawiam.

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”