Strona 1 z 1

Gdzie zamówić okna i rolety w Krakowie

: ndz lut 21, 2016 11:19 am
autor: sterek
Pytanie zadaję na prośbę moich rodziców. Może ktoś jest z Krakowa oraz doradzi jakiej firmy okna zamowić ?

Re: Gdzie zamówić okna i rolety w Krakowie

: czw lut 25, 2016 9:11 am
autor: emts
Dobra ofertę w Krakowie ma firma Ekoplast. MOze nie jest tak rozpromowana na polske jak inne większe firmy bo działa na rynku lokalnym ale za to oferują na swoje produkty dobre ceny. Na tej stronie możesz przejrzeć sobie ich katalog:
http://www.ekoplast-krakow.pl/
W Krakowie mają kilka swoich punktów sprzedaży ( w tym na Wrobela gdzie sam zamawiałem oka do mieszkania). Gwarancja jaką oferują jest pełna, bez zadnych wykluczeń czy też kruczków. Jest to polska marka, która istnieje na rynku od wielu lat i to bez agresywnej reklamy, nie ma takiej konieczności bo maja klientów a to o czymś świadczy.

Re: Gdzie zamówić okna i rolety w Krakowie

: pn lut 29, 2016 1:49 pm
autor: Aleksander410
Polecam OknoPlast ;)

Re: Gdzie zamówić okna i rolety w Krakowie

: pt mar 04, 2016 3:35 pm
autor: 19PB20
Aleksander410 pisze:Polecam OknoPlast ;)
Super, że polecasz ale określ dlaczego? Oknoplast jest jedną z niewielu marek premium, jeśli chodzi o stolarkę otworową. Posiadają wiele cenionych modeli jak Prolux o większej powierzchni szklenia lub Winergetic Premium, o świetnych osiągach izolacji termicznej, ale to przecież nie jedyna firma produkująca stolarkę otworową na świecie. Następnym razem uargumentuj swoje przekonania.

Każda firma produkująca okna ma w swojej ofercie produkt skierowany do konkretnego segmentu rynku. Każda ma tezw swojej ofercie produkty godne uwagi, rób szersze porównanie.

W opozycji do Oknoplastu przytoczyłbym DAKO, którego linia DPQ-82 Thermo również posiada świetne osiągi jeśli chodzi o izolację cieplną PVC.

Re: Gdzie zamówić okna i rolety w Krakowie

: wt kwie 19, 2016 8:30 am
autor: Wreck
Ewentualnie możesz jeszcze zastanowić się nad jakimiś porządnymi roletami wewnętrznymi. Świetne moim zdaniem posiada na przykład firma Dekoria. Na stronie jest pełna ich oferta:
http://www.dekoria.pl/rolety,g5.html

Mają tam praktycznie wszystkie rodzaje rolet. Dzień noc, nowoczesne czy rzymskie. Zamawialiśmy tam jakiś czas temu rolety do naszego mieszkania i byliśmy bardzo zadowoleni z jakości wykonania. Można tam wybrać dowolny wzór ze sporego wyboru materiałów.

Re: Gdzie zamówić okna i rolety w Krakowie

: sob kwie 23, 2016 8:55 am
autor: Majster132
Ja zastanawiam sie nad automatycznymi roletami do okien. Znalazłem propozycje Nice http://www.nice.pl/Produkty,2165/Automatyka_do_rolet
Myślę że to będzie dobre rozwiązanie, które też zabezpieczy bezpieczeństwo mieszkańców.

Re: Gdzie zamówić okna i rolety w Krakowie

: pn maja 02, 2016 1:45 pm
autor: Lucaso
sam szukam właśnie rolet do okien bo mieszkanie znajduje się na samym parterze, ktoś może polecić jeszcze inne firmy produkujące rolety przeciwwłamaniowe?