Pęknięta rama okna uchylnego Drutex Iglo Energy

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
karum
Czytelnik
Czytelnik

Pęknięta rama okna uchylnego Drutex Iglo Energy

Post autor: karum » ndz kwie 17, 2016 11:09 pm

Dzień dobry,
Jestem nowa na tym forum i pewnie bym tu nie zagościła, gdyby nie fakt, ze zauważyliśmy dzisiaj pękniecie na ramie okna. Tragedia :(
Jest to okno łazienkowe uchylne Drutex IGLO Energy (1500x840), w łazience położone są juz plytki, a na zewnątrz mamy tynk z kolorem na gotowo. Montaż okna odbył w lutym 2015 roku razem ze wszystkimi innymi oknami w domu (wszystkie okna DRUTEX IGLO ENERGY, dom nowy, budowany od zera). Montaż z firmy, gdzie kupowaliśmy okna.
Co w takiej sytuacji? Chciałabym rozpoznać temat zanim złożymy reklamacje, żeby nie pominąć żadnej istotnej kwestii. Będę wdzięczna za każdą sugestię. Z tego co wyczytałam, to nie naprawia sie tego rodzaju uszkodzeń. Najbardziej frapują mnie koszty wymontowania tego zepsutego okna i zamontowania nowego, nawet jeżeli producent lub firma montująca uzna reklamację , to kto poniesie koszty nowych płytek oraz odnowienia zniszczonej elewacji po wykuwaniu okna?

Z góry dziękują za wszelkie podpowiedzi
Karum

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”