peknięta szyba w oknie

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
kuzynka01
Czytelnik
Czytelnik

peknięta szyba w oknie

Post autor: kuzynka01 » pt lip 15, 2016 1:30 pm

Witam, pękła mi szyba w oknie po wew. str. Problem jest w tym, że nie została przez mnie nawet dotknięta. Trzy pęknięcia wychodzą spod ramy okna. W tym, że 2 pekniecia zatrzymują się na ok. 10-15 cm od parapetu. Najdłuzsze peknięcie idzie tez od tego miejsca gdzie wychodzą te dwa małe ale rochodzi sie w prawy bok i idze aż do konca czyli do ramy. Wynajmuję to mieszkanie i w czwartym dniu od zamieszkania stało się to :( Wiem, ze w tym oknie były wymieniane szyby ok. 2-3 miesiące wczesniej. (Poza tym na wymianę czeka jeszcze okno balkonowe tylko ze tutaj bedzie tez wymieniana drewniana rama). fachowiec, który to wymieniał te szyby i bedzie tez pozniej wymianiał okno balkonowe przyszedł pomierzyc okno powiedział, że ewidentnie jest moja wina i dlaczego skontaktowałam się z włascicielem a nie nim. No bo chyba to nie ON jest wlascicielem. Teraz fachowiec ma zrobic mi wycenę ile to bedzie mnie to kosztowało. Jak poprosiłam o jakoś gwarancje na tą peknięta szybę to powiedział, że nikt tu mi nie da gwarancji a właściciel zamówi ,,ekipę" i zapłacę wtedy ... i wymienił kwotę.

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”