Zerwane śruby

Tu możesz poprosić o radę najlepszych ekspertów z branży stolarki budowlanej.
francmiko
Czytelnik
Czytelnik

Zerwane śruby

Post autor: francmiko » pt lut 03, 2017 12:18 pm

Witam
Mam problem z oknem balkonowym pewnej znanej firmy ale nie wiem czy mam starać się o naprawe gwarancyjną czy to moja wina albo poprostu nie można tego stwierdzić ? zawias ma około 10 miesiecy
dodam jeszcze że skrzydło waży jakieś 80kg w sumie to trzymają go tylko te 4 śruby - czy to normalne ? Ewentualnie jak to naprawić bo jak wiadomo w ramie została reszta wkrętów :(
proszę o poradę
Załączniki
urwane sruby.jpg

oknoAD

janek963
Czytelnik
Czytelnik

Re: Zerwane śruby

Post autor: janek963 » pt lut 03, 2017 3:00 pm

Osobiście to bym się nie zastanawiał tylko oddał na gwarancję.

francmiko
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: francmiko » pt lut 03, 2017 3:06 pm

zastanawiam się tylko dlatego że okna kupione w PL a ja mieszkam razem z tymi oknami w Irlandii :( więc montowałem je sam ale jakoś mi się nie chce wierzyć że to przez montaż ewentualnie zbyt mocno dociągnąłem skrzydło na zawiasie !? ale czy to powinno się urwać aż tak szybko nie mam pojęcia

arturnisk
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: arturnisk » pn lut 06, 2017 10:42 am

Moim zdaniem oddać na gwarancję, jeżeli jeszcze można. Tam już się zajmą odpowiednio tym problemem.

Time
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: Time » pn lut 06, 2017 4:31 pm

Ja bym się nie bawił w gwarancję jeśli siedzisz za granicą. Jedyne co zrobią to doślą nowe wkręty. Kup sobie 4 nowe wkręty i dokręć, bo widać, że te co dali to jakieś badziewne. Gwinty które zostały wepchnij do środka wiertarką z wiertłem o przekroju nie grubszym niż obecne dziury. Prosta sprawa, powinieneś sobie poradzić.

Odpowiedz

Wróć do „Poradnik - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana - Najlepsi eksperci”