Glumatex = Oszuści

oszukaniGlumatex
Czytelnik
Czytelnik

Glumatex = Oszuści

Post autor: oszukaniGlumatex » pn gru 03, 2018 3:29 pm

Glumatex oszukuje ludzi! Kłamstwa w sprawie terminów realizacji i dostaw, niekończące się i niepozamykane inwestycje, nieodbierane telefony, nie popłacone faktury - tak w skrócie wygląda funkcjonowanie tej firmy i rodziny państwa Materla! Pozytywne opinie pochodzą w głównej mierze od zaprzyjaźnionych profili i rodziny. NIE DAJ SIĘ ZWIEŚĆ!!!

Niska cena produktu to haczyk, na który łapie się wielu. OSTRZEGAM i ZAPRASZAM do polubienia strony i wymiany informacji! TO NIE ZABAWA

https://www.facebook.com/Poszkodowani-p ... 720691450/

oknoAD

WinCo
Czytelnik
Czytelnik

Re: Glumatex = Oszuści

Post autor: WinCo » ndz gru 09, 2018 6:32 pm

Mam u firmy Glumatex trzy niezapłacone faktury na kwotę ponad 20 tyś. zł. Praca wykonana jako podwykonawca, montaże zakończone bez zarzutów co do mojego zakresu obowiązków. Jeden z trzech inwestorów posiada zastrzeżenia co do pracy okien przesuwnych na co zwróciłem uwagę mojemu klientowi (czyli firmie Glumatex) jeszcze przed zakończeniem prac - problemy związane są z wadliwym wykonaniem produktu co w przypadku tej firmy stanowi absolutny standard. Po wystawieniu faktury za trzy zakończone roboty obsłużyliśmy jeszcze trzy inne realizacje za niższe kwoty, które zostały opłacone i kontakt z dnia na dzień się urwał. Od prawie roku żadna z dotychczasowych osób kontaktowych nie odbiera telefonu i nie odpowiada na maile. Dyskusja prowadzona była w formie sms-ów - jednoznacznie właściciele to tchórze, którzy nie mają jaj nawet na przekręty, na których opierają prowadzenie swojej firmy. Na moje prośby o wskazanie co wymaga poprawy nie uzyskałem żadnej odpowiedzi - poprostu wymyślili sobie, że zrywają współpracę bo bardziej im się to opłaca niż wypłacanie mi zaległych zobowiązań.

Współpracę z tą firmą jak i zakup okien od nich stanowczo odradzam bazując na doświadczeniu zdobytym przy współpracy. Nie chodzi jedynie o to jak zostałem potraktowany ale ogół kontaktu z klientem, zrzucanie z siebie odpowiedzialności i jawne dziadostwo w kulturze prowadzenia biznesu - pomyłki, opóźnienia, winienie klienta za własne błędy - to wszystko sprawia, że Glumatex powinien być traktowany jako zło absolutne i poprostu utonąć w szambie, które wokół siebie rozlewa.

Sposób w jaki zostałem potraktowany przez państwo Materla to jawne frajerstwo, którego nie odpuszczę a Państwu ta opinia może jedynie pomóc w uniknięciu podobnych kłopotów i zmartwień.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”