co sadzicie o FIRMie MAJ GROUP z łodzi

sebusiowaty
Czytelnik
Czytelnik

co sadzicie o FIRMie MAJ GROUP z łodzi

Post autor: sebusiowaty » sob mar 08, 2008 7:28 pm

Mam pytanie co sadzicie o firmie maj group z łodzi jako pracodawcy bo mam byc podwykonawca ale znajomy mi powiedział ze to sa oszusty i bede szukał pieniedzy za wykonane prace czy to prawda prosze o szybka odpowiedz:) :wink:

oknoAD

miroslaw

odp.

Post autor: miroslaw » ndz mar 09, 2008 10:07 am

Prosta zasada:nie znasz czlowieka to popros o dokumenty firmy i pierwsze 3 zakupy gotówka z góry,to jest normalny proces sprawdzajacy czyjas uczciwość i wiarygodność,obiecywanie złotych gór jeszcze przy posredniku transkakcji który ma juz z góry ustalona marna stawke dla ciebie jest nie warte ryzyka.

sebusiowaty
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: sebusiowaty » ndz mar 09, 2008 6:08 pm

w tym jest sek ze przedstawił ale kumpel powiedział ze mu sa winni 25000 tys.zł juz dwa lata i sie troche boje przyjac ta robote

marnypopis
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: marnypopis » ndz mar 09, 2008 9:53 pm

sebusiowaty pisze:w tym jest sek ze przedstawił ale kumpel powiedział ze mu sa winni 25000 tys.zł juz dwa lata i sie troche boje przyjac ta robote
Jeżeli jest wątpliwość to daj se chłopie spokój - będziesz spal spokojniej.

pozdrawiam

GAWO
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Mistrzostwo manipulacji

Post autor: GAWO » pn mar 10, 2008 9:32 am

Gratuluję sprytnej manipulacji. Bez względu na Twoje zamiary dokonałeś swym pytaniem ciekawej manipulacji. Zdanie "... jestem profesjonalistą i nie smiałbym powiedzieć, że konkurencja to oszuści..." powoduje, że w podświadomości słuchacza pozostaje sucha informacja - konkurencja to oszuści. A nie wystarczyłoby pytanie ...co możecie o nich powiedzieć ?
Będąc właścicielem tej firmy pewnie skierowałbym sprawę na drogę sądową za zniesławienie. Warto więc czasem zastanowić się jak formułuję swoje pytanie.

pozdrawiam idących do przodu

inż. Piotr Gawroński
takie bedą losy branży jakie jej sprzedawców chowanie...

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”