OKNA - kupno - jakie polecacie firmy ?

Angelo
Czytelnik
Czytelnik

OKNA - kupno - jakie polecacie firmy ?

Post autor: Angelo » pt sie 15, 2008 11:45 am

Witam serdecznie,
kupuję teraz okna do swojego mieszkania. I mam tu nie lada problem, ponieważ jest w naszym mieście kilka, naprawdę dobrych firm.
Ceny są podobne. I teraz mam pytanie, czy ktoś z Was zakładał ostatnio okna (ostatni rok) i gdzie?
Jak montaż, demontaż, obróbka ? Jak wykonanie okna ?

Oto firmy, które biorę pod uwagę:
- Prymat
- Okna - Rąbień
- Drutex
- Abatex
- Jezierski
- MS Okna

Wszystkie firmy mają już kilkuletnie doświadczenie, certyfikaty, działają poza granicami Polski - Drutex np. działa prawie na
całym świecie !

Z góry dzięki za pomoc ;-)

oknoAD

scmb-okna
Czytelnik
Czytelnik

Re: OKNA - kupno - jakie polecacie firmy ?

Post autor: scmb-okna » pt sie 15, 2008 6:59 pm

Witaj
Z firm które wymieniłeś najlepsze okna ma Jezierski ,jeżeli chodzi o Rąbień to niepolecam robią tanie i słabe okna Aluplasta

Angelo
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Angelo » pt sie 15, 2008 7:09 pm

Też właśnie zastanawiam się nad Jezierskim. A skąd masz opinie o Rąbieniu ? A ktoś z Twoich znajomych kupował może gdzieś okna, niekoniecznie z tych firm co wymieniłem...

benorg1
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: benorg1 » sob sie 16, 2008 9:37 am

DRUTEX MA DOBRE OKNA. SOLIDNA FIRMA.

scmb-okna
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: scmb-okna » śr sie 20, 2008 8:22 pm

Kiedyś sprzedawałem te okna przez 1 dzień po pierwszej dostawie wycofałem z oferty najtańsze ale i najsłabsze

benorg1
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: benorg1 » czw sie 21, 2008 1:09 pm

Dlaczego tak sądzisz? JA sprzedaje okna z drutexu od lutego i ani jednej wpadki , klienci są zadowoleni ani jednej reklamacji, okucia ok .

oknoAD

adam2411
Małomówny
Małomówny

Post autor: adam2411 » czw sie 21, 2008 2:55 pm

ja tam z tego to byłbym za drutexem

Angelo
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Angelo » czw sie 21, 2008 9:25 pm

Wybrałem jednak Abatex, profil Salamander 3D. Okna co prawda 300 zł droższe niż w innych, np. Drutexie, ale tu mam szerszą ramę, 3 uszczelkę i są ładniejsze.

BG Okno
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: BG Okno » sob sie 30, 2008 9:21 pm

Angelo pisze:Wybrałem jednak Abatex, profil Salamander 3D. Okna co prawda 300 zł droższe niż w innych, np. Drutexie, ale tu mam szerszą ramę, 3 uszczelkę i są ładniejsze.

No tak to są duże firmy, więc o nich słyszałeś.
Znam firmy "na wsi" które robią niedrogo i naprawdę solidnie. Z naszego reginonu to Ozorków Oknostyl. Stryków Komalux, Zgierz Bielmet.

montager
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: montager » ndz wrz 28, 2008 7:58 pm

To tak jakbyś napisał - chcę kupić samochód i biorę pod uwage Dacia, Fiata, Vw, BMW
To są okna z róznych "półek"
Prymat i Okna - Rąbień - nie wymagaj za wiele produkt jest jaki jest.
Drutex - moze być
Abatex i Salamander = BWM SKLEJANY w garażu przez pana Gienka - nic więcej.
Robiąc okna z takiego profilu trzeba o wiele więcej się przyłożyć niż bazować na marce profilu. ODRADZAM - nie za tą cenę !!
Jezierski - ok
MS Okna - większośc się zachwyca - nie wiem czemu.

monik_1
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: monik_1 » śr lis 26, 2008 3:50 pm

chciałam polecic okna z firmy DOBROPLAST są oni producentem własnego profimu 5 komorowego avangarde 7000 i 9000 . ja współpracuje z tą firmą juz od 3 lat i jestem bardzo zadowolona z ich produktu. bardzo miła obsługa dobre ceny i co najważniejsze bardzo dobra jakość!!!! jest to jeden z najwiekszych producentów w POLSCE.
jakiś czas temu próbowałam rozpocząc współprace z Drutexem ale niestety nie jest to firma na której mozna polegac, na początku jest wszystko łodnie pieknie, lecz po jakims czasie zaczyna sie totalna olewka klienta, jakość koszmar a sposob załatwiania reklamacji ..... nie warto mowic. po nocach spać nie mogłam:( Dlatego teraz współpracuje tylko i wyłacznie z dobroplastem i jestem bardzo zadowolona, moi klienci również. tak ze polecam jak chcecie miec dobre okna to tylko DOBROPLAST!!!!!
Ostatnio zmieniony czw lis 27, 2008 6:04 pm przez monik_1, łącznie zmieniany 2 razy.

Kemor
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: Kemor » czw lis 27, 2008 8:30 am

:roll: zamurowało mnie

joostyska
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: joostyska » czw lis 27, 2008 8:50 am

Angelo, do swojej listy - na miejsce 1 - zapomnaiłeś dopisać DOBROPLAST!!!! - firma solidna, rozwijająca się, dobra jakość i ceny, naprawdę warto.

r25
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: r25 » czw lis 27, 2008 11:39 am

Nie polecam współpracy z firmą DRUTEX. Niestety poziom oferowanych usług i wyrobów nie jest na najwyższym poziomie. Jej cechy to:
- Długie terminy oczekiwania na realizację zamówienia
- Utrudniony kontakt z działem rejestracji zamówień (nie można się dodzwonić)
- Liczne reklamacje Klientów
Dlatego zastanówcie się najpierw by później nie mieć nieprzyjemności.

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » czw lis 27, 2008 1:41 pm

Niesamowita jest INWAZJA Dorboplastu na forum. Chyba zacznę liczyć użytkowników którzy pojawili się na forum w tym tygodniu i w superlatywach wypowiadają się na temat tego producenta. Tylko dlaczego tak atakują Drutex...
Pozdrawiam Wojtys

monik_1
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: monik_1 » czw lis 27, 2008 6:01 pm

hmmmm dlaczego wszyscy czepneli sie drutexu???? dobre pytanie widocznie są powody. Niestety jest to brutalne ale prawdziwe jest gorzej! :( ale nie ma tego złego zo by na dobre nie wyszło....................

just_wroc
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: just_wroc » czw lis 27, 2008 6:22 pm

Ja też mam bardzo złe doświadczenia z firmą DRUTEX- konkretnie z oddziałem we Wrocławiu na Karmelkowej.
Poziom obsługi jest żenujący, opóźniali termin realizacji, potem nie mieli zamówionych wczesniej klamek itp.
Naprawdę odradzam wszystkim którzy rozważają tą firmę.

zawadzki
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: zawadzki » pt lis 28, 2008 9:46 am

Polecam AVANTE z Elbląga . Opinii o oknach poszukaj na forum

benorg1
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: benorg1 » pt lis 28, 2008 11:26 am

Może się powtarzam, ale z DRUTEXEM nie mam żadnych problemów, miła obsługa szybkie terminy, nigdy nie przywieźli mi okien powyżej 14 dni. ALE CÓŻ dopiero rok z nimi współpracuję. Nie wiem jak jest z reklamacjami bo jeszcze nigdy niczego nie reklamowałam. POLECAM DRUTEX!

okna warszawy
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: okna warszawy » wt gru 09, 2008 1:02 pm

A co sądzicie o oknach Warszawskiej Fabryki Okien??? Oni na Rehau produkują?

mikelos
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: mikelos » pn cze 14, 2010 9:31 am

Wątek dość stary ale też dopiszę swoją opinię na temat firmy Abatex, której okna miałem nieszczęście zakupić. Tak jak powiedział któryś z kolegów - profil to nie wszystko. Moje okna wykonał rzeczony Pan Kazio w garażu. Narożniki z wielkimi "bułami", ramy całe porysowane, a ekipa montażowa pożal się boże. Montaż był w połowie października zeszłego roku, a reklamacje ciągną się do dziś. Zamontowali okna z foliami, które teraz po obróbce tynkarskiej ciekawe jak zdejmą? Naklejki na których napisane jest wyraźnie "zdjąć natychmiast po montażu" wiszą do tej pory. A w ostatnim tygodniu "ekipa" (2 osoby) naprawcza tak się starała, że pękła szyba w drzwiach balkonowych.
Mają czas na usunięcie wad do jutra, a że raczej im się nie uda to spotkamy się w sądzie. Dziwi mnie ich podejście ponieważ koszty takiej reklamacji już dawno przewyższyły koszty montażu...
Jeśli ktoś jest zainteresowany to służę zdjęciami bo na szczęście całą sprawę dokumentowaliśmy dość dokładnie.

okna123
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: okna123 » czw cze 24, 2010 9:53 am

Z mojego doświadczenia mogę polecić okna firmy Robert Piasek. Jest to producent okien renomowanej marki ALUPLAST. Kształt , kolor i funkcje pozostawione są do dyspozycji klientów . Wykonują praktycznie każde okno , o każdym kształcie i w każdym budynku.

grzesnik123
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: grzesnik123 » ndz sie 08, 2010 10:24 am

Wątek dosyć stary ale i ja dorzucę kilka słów. Bardzo polecam okna firmy "VIDOK", sprzedaje je już kilka lat i nie mam z nimi większych problemów, reklamacja czasami się zdarza ale jest to sporadycznie, zresztą nawet najlepszym czasami uda się coś zepsuć :) :) Veka + Roto + profesjonalne wykonanie = bardzo dobry produkt.
Pozdrawiam i polecam.

jaroz
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: jaroz » ndz sie 08, 2010 5:14 pm

Każde okno dobrze zrobione i zamontowane jest dobrym produktem.

bartosss
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: bartosss » pn sie 16, 2010 6:33 pm

Chciałbym polecić Wrocławską firmę Parrot AD, gdzie niedawno miałem okazję kupić okna pcv do domku jednorodzinnego. Obsługa klienta jest na dość wysokim poziomie, potrafi doradzić i rozumie potrzeby klienta. Towar który zakupiłem jest sprawny, bez widocznych wad i mam nadzieję że będzie długo służył mi i mojej rodzinie. Montaż przebiegł raczej bezproblemowo, panowie którzy montowali okna byli kulturalni i widać było po nich, że mają już spore doświadczenie w tej robocie. Myślę że warto zobaczyć co ta firma posiada w ofercie okien pcv.

josek73
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: josek73 » wt sie 17, 2010 8:12 pm

Czy nie ma już nikogo, kto mógłby polecić firmę D-plast z ich najjjjjjjjjj.....jjjjj.....jjj( lepszymi/gorszymi* - niepotrzebne skreślić) oKNAMI przez malutkie "o".
No i żeby jeszcze przy okazji obsmarował konkurencję.
( no do roboty bo robi się trochę nudno :twisted: )

Kincaid
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kincaid » śr cze 08, 2011 5:45 pm

Uwaga na kpinę zwaną ABATEX!!! Absolutnie nie polecam! Niedotrzymywanie terminów, ignorowanie telefonów z premedytacją (kilkukrotnie trafiałem na zajętość telefonu), kompletny brak poszanowania dla klienta. Lepiej zamówić te same okna u konkurencji, 400 PLN różnicy, zero nerwów i normalna obsługa.

Wind 323
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Wind 323 » czw cze 16, 2011 9:21 pm

Abatex do Albanii Trzy tygodnie prawie po terminie a okien nie ma, czekam już 8 tygodni od podpisania umowy!!! Dzwonię już na prywatny nr tel do prezesa bo służbowego nie odbiera. Trzeci dzień słyszę że dziś to nie jest w stanie podać terminu ale jutro do 11 zadzwoni oczywiście nie dzwoni i tak w kółko. Mam wrażenie że rozmawiam z człowiekiem upośledzonym. Wszystko jest jutro gdzieś za tydzień żadnych konkretów. Kompletna olewka i lekceważenie. Ale dość tego wycofuję kasę z zaliczki. Z takim dziadostwem to dawno się nie spotkałem. Ludzie omijajcie ABATEX TO JAKAŚ MASAKRA

OKNA KBE
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: OKNA KBE » ndz cze 19, 2011 4:20 pm

WSPÓŁCZUJĘ LUDZIOM KTÓRZY ZAUFALI FIRMIE ABATEX...

1234
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: 1234 » pn cze 20, 2011 8:25 pm

Zgadzam się z opinią czekam 10 tygodni i jest taka sama reakcja.Abatex nie jest wiarygodną firmą. :evil:

magdastawna
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: magdastawna » śr wrz 28, 2011 11:57 am

czy maktoś opinie o profilu iglo 5 drutex -u, najlepiej z kilku letniego użytkowania, opinie negatywne, ktróre znalazłam dotyczą poprzedniego profilu a na ich stornie poczytałem o jakiś ceryfikatach i nagrodach które odstaje ten profil za wytrzymałość cieplną itp. podaje adres producenta http://www.drutex.pl/ a chodzi mi konkretnie o ten model drzwi pcv http://www.drutex.pl/pl/drzwi-pvc-iglo-5.html
pc. i dlaczego oni piczą PVC a nie PCV?

Laik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Laik » śr wrz 28, 2011 2:51 pm

Prawidłowo jest PVC (polyvinyl chloride) po angielsku lub po PCW (polichlorek winylu) po polsku. Tak teraz piszą już na szczęście prawie wszyscy.

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » śr wrz 28, 2011 7:37 pm

Laik pisze:Prawidłowo jest PVC (polyvinyl chloride) po angielsku lub po PCW (polichlorek winylu) po polsku. Tak teraz piszą już na szczęście prawie wszyscy.
Brawo , markieting w Bytowie wkroczył na wyższy poziom :D :D w końcu lepiej tak niż okłamywać w reklamie !!

Promocnik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Promocnik » pt wrz 30, 2011 12:33 pm

Przy licznych budowach korzystałem z usług firmy Stolmar Sp. z o.o., która zakład produkcyjny ma pod Bydgoszczą. Jest to solidna firma, która ma bardzo dobrej jakości okna i drzwi z PVC i ALU.

tombek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tombek » pn lut 27, 2012 3:18 pm

od iglo drutexu bardziej bym polecił avatngardy np 7 tys.

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » czw mar 01, 2012 7:33 pm

tombek - nie pal więcej dopalaczy :lol:

Angelo
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Angelo » sob lip 14, 2012 11:17 pm

No to ja się wypowiem - po tylu latach :-) Wybrałem okna Abatex, profil Salamander. Z tego co pamiętam ekipa przyjechała na czas, wszystko ładnie zamontowali. Bodajże przyjeżdżali jeszcze dwa razy, bo drzwi balkonowe i parapet źle osadzili, ale okna same w sobie ok. Obróbkę też ładnie zrobili, wszystko otynkowali. Jak na razie nic z oknami się nie dzieje. Są to okna 3 komorowe - nie jakieś kwadratowe, tylko ładne zaokrąglone. Rolety też u nich kupiłem - wszystko działa jak należy. Teraz się przeprowadziłem i też poważnie zastanawiam się nad oknami z Abatexu.

wojtys
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: wojtys » pn lip 16, 2012 11:57 am

Angelo pisze:No to ja się wypowiem - po tylu latach :-) Wybrałem okna Abatex, profil Salamander. Z tego co pamiętam ekipa przyjechała na czas, wszystko ładnie zamontowali. Bodajże przyjeżdżali jeszcze dwa razy, bo drzwi balkonowe i parapet źle osadzili, ale okna same w sobie ok. Obróbkę też ładnie zrobili, wszystko otynkowali. Jak na razie nic z oknami się nie dzieje. Są to okna 3 komorowe - nie jakieś kwadratowe, tylko ładne zaokrąglone. Rolety też u nich kupiłem - wszystko działa jak należy. Teraz się przeprowadziłem i też poważnie zastanawiam się nad oknami z Abatexu.
No to sie zawiedziesz bo Firma juz nie istnieje...
Pozdrawiam Wojtys

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » czw lip 26, 2012 9:28 am

A możę to próba robienia dobrego PR przed powrotem.. ?

Klin
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Klin » ndz wrz 02, 2012 8:00 am

finlandia pisze:A możę to próba robienia dobrego PR przed powrotem.. ?
Moze i tak byc.
wogole ja mam w mieszkaniu okna Velux i nikomu nie polecam- byly juz tu i tylko dlatego je mam, pojedyncza szyba, w zimie normalnie przy wielkim mrozie to masakra wysiedziec sie nie da, a jak dam za duze ogrzewanie to mi sie po prostu skrapla do mieszkania!!!!

marianos54
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: marianos54 » pn maja 16, 2016 11:36 am

Ze swojej strony moge polecić Ci okna firmy oknoplast. Ja akurat kupiłem u dystrybutora z koszalina http://www.domstyl.koszalin.pl/okna.html bo było bliżej. Jakośc oceniam na bdb + Mam je już od 6 lat i jak na razie sprawują się znakomicie.

samson
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: samson » pt maja 20, 2016 9:08 am

Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę Stolmar. W ubiegłym roku wymieniałem okna na klasyczne PCV i korzystałem z ich oferty. Wiem, że produkują też takie w wersji niestandardowej (łukowe czy trójkątne). Jestem zadowolony, bo fachowo mi doradzili, a to ważne dla mnie jako laika. Nie znam się po prostu na tych wszystkich technologiach. W tym roku przymierzam się do kupienia od nich też drzwi wejściowych – już mi zaproponowali takie specjalne z dwustronnym wypełnieniem. Zresztą sam obejrzyj ich produkty, mają wszystko wypisane i pokazane na wizualizacjach na ich stronie: http://stolmar24.com/

tauzer81
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tauzer81 » pn maja 23, 2016 9:25 am

Marianos jak mogłeś kupić okna 6 lat temu w firmie Domstyl skoro oni istnieją jakieś 2lata? :lol: :lol: :lol:

tauzer81
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tauzer81 » pn maja 23, 2016 9:29 am

Czy orientujecie się jaka firma jest w stanie wykonać mi okna szer. na 1100 a wys. na 2500? W projekcie mojego domu mam praktycznie tylko takie przeszklenia i suwankę 4600 na 2500. Proszę o podpowiedź.

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » pn maja 23, 2016 9:40 am

Niemal każda..
ale to absolutnie nie powinny być standardowo wykonane okna.
Często będzie to propozycja profili pośrednich/drzwiowych (wysokie skrzydło), pewnie też stal na max i wklejana szyba.
A i tak mam wątpliwości czy to będzie dobrze działać i ja bym w umowie podkreślił wyraźnie, że regulacje to zwykła czynność użytkowa która nie podlega darmowej "gwarancji".

Ps. Najlepiej pomyśleć o aluminium..

450x250 - najlepszy tylko jako HS

guskawoj
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: guskawoj » pn cze 13, 2016 10:34 am

Najlepiej się skonsultuj ze specjalistą. Wybierz takie co będą spełniać Twoje oczekiwania i wymagania w dostępnej niskiej cenie i z najwyższej jakości materiałów. Pozdrawiam :)

momoi
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: momoi » pn lip 18, 2016 9:56 am

Jeśli chodzi o okna PVC, to my korzystaliśmy z usług bydgoskiego producenta Stolmar, tutaj można się dowiedzieć więcej: http://stolmar24.com/okna-pvc/. Okna się bardzo dobrze sprawdziły, firma jest polska i nie odbiega jakością od innych producentów sieciowych. Nie mam wątpliwości, że okna Stolmaru spełniają wszystkie europejskie normy :)

Edison76
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Edison76 » pn lip 18, 2016 12:19 pm

My wzięliśmy okna od EUROCOLOR, synego - spory wydatek, ale opłaciło się. Nic nam się nie psuje, jesteśmy zadowoleni, a jakby co, to zawsze jest Pan Radek, do którego wystarczy zadzwonić, a przyjedzie. Teraz w Poznaniu EUROCOLOR ma akcję, w której można wygrać 1000 złotych, zobaczcie sobie na ich stronie www.eurocolor.com.pl
Polecam :)

Shaman
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Shaman » ndz lip 31, 2016 10:51 am

Warto zastanowić się nad alternatywą - np Dobroplast, KNS i Wiśniewski są w ofercie http://www.hanbud.com.pl/

Firma znana z uczciwości. Jako partner - polecam. Znam co najmniej dwóch developerów z południa Polski, którzy sobie bardzo chwalą już po jednorazowej współpracy.

dobromirek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: dobromirek » pn sie 15, 2016 9:58 am

Mam w domu okna od firmy Alumex. Użytkuję je trzeci rok z rzędu i nie narzekam. Wcześniej były to okna Oknoplast Kraków, które były droższe, a jakościowo nie rożniły się niczym.

RadioReeper
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: RadioReeper » pt sie 19, 2016 2:44 pm

dobromirek pisze:Mam w domu okna od firmy Alumex. Użytkuję je trzeci rok z rzędu i nie narzekam. Wcześniej były to okna Oknoplast Kraków, które były droższe, a jakościowo nie rożniły się niczym.
Skoro były takiej samej jakości, to po co było zmieniać? Zalatuje płatną reklamą panie z jednym postem.

Awatar użytkownika
19PB20
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: 19PB20 » wt sie 23, 2016 9:28 am

Porównanie jakości zawsze kuleje bo nikt nigdy nie bierze pod uwage wszystkich parametrów chyba że w branżowych testach. Oknoplast ma renomę chociaż jest droższy, ale pewne współczynniki trafiają do klientów którzy je kupują.

KARMAZYN
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: KARMAZYN » śr sie 24, 2016 10:00 am

Wiadomo ze konsument skupia się na tym czego potrzebuje. Jeśli firma oferuje to czego szuka to nie musi szukać dalej

patryk7
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: patryk7 » wt gru 13, 2016 11:52 am

Ja zakładałem w domu na wiosnę tego roku nowe okna. Wrocław ma pełno firm, które oferują tego typu usługi i bardzo trudno było mi się zdecydować, z usług której firmy skorzystać. Wybrałem firmę http://www.oknowro.pl/ ponieważ mój znajomy kupował od nich okna i był zadowolony. Ja generalnie też nie narzekam, że wybrałem właśnie ich, kupiłem okna Drutex, bo najbardziej odpowiadał mi ich profil, firma je profesjonalnie zamontowała, do tej pory nie miałem żadnych problemów

edwardstachh
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: edwardstachh » wt gru 13, 2016 9:36 pm

Zwracajcie przede wszystkim uwagę na dobry montaż, specyfikacja też jest ważna, ale to te okna montuje też jest ważne.

Endrju76
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Endrju76 » czw gru 29, 2016 1:07 pm

Na pewno nie polecam lokalnych producentów, raz się tak zrobiłem i kupiłem okna w małej fabryce, po roku były do wymiany.

darekwicicki
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: darekwicicki » czw gru 29, 2016 8:22 pm

Ludzie, sprawdzajcie firmy, w których kupujecie okna. W dobie internetu, fabeooka zapytanie o firmę, która oferuje okna i przeprowadza ich dobry montaż nie jest problemem. W zasadzie w 10 minut można zebrać opinię o danej firmie.

pietrek135
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: pietrek135 » czw sty 05, 2017 9:12 am

Warto też wspomnieć o firmie Grupa Solo. Prowadzą działalność już od ponad 15 lat więc doświadczenie mają spore i według mnie mają bardzo dobre jakościowo okna i drzwi.
Kolega Darekwicicki dobrze mówi - najpierw trzeba popytać, a nie kupowac okien w ciemno. Na pierwszej lepszej firmie można się nieźle przejechać

Ryszard34
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Ryszard34 » pn wrz 25, 2017 12:33 pm

Firma drutex wydaje się być najrozsądniejszym pomysłem. Mają w ofercie oprócz okien aluminiowych, okna PVC czy też okna drewniane. Ofertę znajdziesz na http://instaltech24.pl/sprzedaz-okien-drutex.html. Montaż okien jest w cenie ! Polecam

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”