Okna KNEER lub INTERNORM

maryon1
Czytelnik
Czytelnik

Okna KNEER lub INTERNORM

Post autor: maryon1 » ndz cze 20, 2010 2:19 pm

Czy te niemieckie okna KNEER - SUDFENSTER lub austriackie okna INTERNORM (robią naprawdę niezłe wrażenie!) zasługują na aż taką renomę jaką posiadają, są tego warte i czy można to jakoś zweryfikować? (pierwsza liga w Europie!?).

(czy w Polsce jest jakaś firma, która produkuje wyroby o zbliżonym poziomie rozwiązań konstrukcyjnych/technologicznych i jakości?)

Na stronie kneer.pl, dostępny jest Konfigurator i wycena okien drewnianych, drewniano-alum., PVC, aluminium i PVC-alum Kneer online.

:D
Ostatnio zmieniony ndz cze 20, 2010 7:40 pm przez maryon1, łącznie zmieniany 2 razy.

oknoAD

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: Okna KNEER lub INTERNORM

Post autor: Kuba N. » ndz cze 20, 2010 4:58 pm

Wyroby INTERNORM robią naprawdę niezłe wrażenie i są OK. Z KNEER nie miałem doczynienia.

budmaks
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: budmaks » ndz cze 20, 2010 8:22 pm

Faktycznie robią wrażenie!! szczególnie podobają mi się okna INTERNORM
- profil DIMENSION+ (okno PCV z nakładką ALU) - całkowicie ukryte okucia,
- profil EDITION 4 (okno drewniano-aluminiowe z pianką termiczną) - izolacja dżwiękowa 44 dB w standardzie! oraz obieg izotermiczny!?

więcej możecie zobaczyć na stronce: http://www.okna-pasywne.pl

Pozdrawiam!

monteh
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: monteh » śr cze 30, 2010 9:35 pm

Okna INTERNORM są coraz bardziej widoczne w Polsce, ale są to okna używane do bardzo prestiżowych realizacji!

Słyszałem że są o ok. 20 % droższe od naszych uznanych "marek okiennych" za które często naiwnie przepłacamy :lol: (pokrywając koszty marketingu/reklamy na dużą skalę, która słono kosztuje!) :D

:lol:

Awatar użytkownika
Szklane
Małomówny
Małomówny

Post autor: Szklane » wt lip 06, 2010 2:38 pm

Są widoczne,ale jeszcze nie tak często używane jakby mogło się to wydawać. Powodem jest moim zdaniem ich wysoka cena.
www.szklane.eu

Drzwi szklane, balustrady - KRAKÓW.

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » wt lip 06, 2010 9:38 pm

Kolego monteh kup sobie MERCA za 300tyś. a po roku lub dwuch będzie miał przebieg 30tyś i będzie wart 150tyś. Dopiero stwierdzisz, że przepłaciłeś.

oknoAD

piotr715
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: piotr715 » czw lip 22, 2010 9:28 pm

Jestem pod wrażeniem! szczególnie okien INTERNORM (podobno nie są tak wiele droższe od tych "z górnej półki" bo średnio o ok. 20%).

:D

Darkpol
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Darkpol » pt lis 23, 2012 2:44 am

Austriackie okna Internorm sa dobre, mam je w swoim domu, ale niestety zamontowane przez polskich specjalistów (oddział w Warszawie) juz po 3 miesiacach utraciły swoje pierwotne walory. rozjeżdżaja sie na łaczeniach góra i dołem. ponadto montażysci nie potrafili nawet ustawic ich w jednej linii.

GrazynaS
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: GrazynaS » wt lis 28, 2017 5:06 pm

Internorm to klasa sama w sobie. Są w tym momencie bezkonkurencyjni na rynku stolarki okiennej. Mają zdecydowanie produkty z “wyższej półki”. Miałam przyjemność być na konsultacji (budowa dopiero rusza w sierpniu ale już dopinamy budżet) u ich wrocławskiego partnera Oknar i jestem pod dużym wrażeniem. Nie mam zamiaru oszczędzać na stolarce, bo wiem, że to się potem mści.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”