OKNOHIT proszę o opinie o tej firmie

fafik
Rozgadany
Rozgadany

OKNOHIT proszę o opinie o tej firmie

Post autor: fafik » sob lip 03, 2010 7:49 am

jak logistykajakość obsługi, czy to drugi dobropasz czy jakiś lepszy kit
ew proszę o priv
Myśl jak coś piszesz - Twoje informacje czyta przyjaciel , ale i wróg

oknoAD

fafik
Rozgadany
Rozgadany

Re: OKNOHIT proszę o opinie o tej firmie

Post autor: fafik » wt lip 13, 2010 2:03 pm

braw a właściwie BRAWO - ponad 500 zagladaczy i ani jeden nic nie naskrobał... nawet żadnej pochwały...

zbigniew
Małomówny
Małomówny

Post autor: zbigniew » śr lip 14, 2010 5:59 pm

fafik pisze:ponad 500 zagladaczy i ani jeden nic nie naskrobał... nawet żadnej pochwały...
Ja mogę pochwalić OKNOHIT , zawsze służą pomocą w trudnych systucjach . Polecam .

bartis_1
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: bartis_1 » pt lip 23, 2010 9:10 am

Są przede wszytskim nieterminowi. Zamówilem u nich okna. Początkowy termin 3 tygodnie, a potem się okazało, że 1,5 ms-ca :D Bo coś tam nie dojechało, bo ktoś tam zapomniał. A co mnie to obchodzi. Mam termin i musze to wykonać. Rozjechał mi się przez to termin zakończenia budowy. Radzę uważać. Aha i jeszcze jedno - firma nie widzi problemu z tego powodu i wcale nie poczuwają się do odpowiedzialności! Odradzam!

fafik
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: fafik » śr wrz 29, 2010 8:30 pm

Odpowiem sam sobie :)
zamówiłem ok 20 szt okien na poczatek (łatwiej producentowi dojechać z 20 szt niż z 1 szt na próbę) termin jaki usłuszałem to max 2 tygodnie ;)
po 3 tygodniach usłyszalem że 4 tygodnie , a po 5 tygodniach ze trzeba czekać 6 -7 tygodni ;)
Zdzierżyłem i to,poinformowałem klientów itp.Po 7 tygodniach zadzwoniłem - po czym otrzymalem odpowiedź ze okien tak szybko nie otrzymam , a najlepiej jak zrezygnuję!! z zamówienia (sic) W ósmym tygodniu (po licznychj telefonach i rozmowach rezygnuję pisemnie i daje zamówienie do innego producenta .
10 tydzień - paninenka w piatek dzwoni że w poniedziałek będę miał dostawę okien z oknohita (oknoshita?) Nawet dobroplast wysiada ;)

antonio1980
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: antonio1980 » wt gru 06, 2016 9:17 pm

proszę nie mylić Oknohitu z Hełmka z Okno-hit z Wadowic to dwie zupoełnie różne firmy! Okno-hit Wadowice to bardzo porządna firma :)

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”