metlik nie wiem jakiej firmy wybrac okna

teos1939
Czytelnik
Czytelnik

metlik nie wiem jakiej firmy wybrac okna

Post autor: teos1939 » czw lip 22, 2010 11:13 pm

kochani pomocy abatex czy okno plast a moze m s jest tysiac firm a ja juz zglupialem .jaki profil jakie okucia poradzcie dziekuje z gory wszystkim co odpowiedza

oknoAD

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: metlik nie wiem jakiej firmy wybrac okna

Post autor: meraś » pt lip 23, 2010 6:21 am

Szanowny Panie Teos, proszę użyć wyszukiwarki tematów/postów - na tym forum ma Pan masę opinii nt. ww producentów :)

Zyczę miłego szukania i czytania :)
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

misery111
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: misery111 » pt lip 23, 2010 7:50 am

Nie polecam firmy m&s. Kupiłam okna i walcze z nimi już chyba rok. Zamontowali mi okna które nie chcą się zamykać. tzn zamykają się ale najpier trzeba je porządnie uderzyć. Najgorsze jest to, że w tej firmie nikt sie tym nie interesuje, cały czas tel odbiera ktoś nowy i trzeba tłumaczyć wszystko od początku. Z czystym sumieniem mogę odradzić okna tej firmy!!!!

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » pt lip 23, 2010 8:18 am

2 dni Pani czekała aż się pojawi jakiś temat odnośnie MS ...co za ulga - pojawił się ! zadanie wykonane 8)
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

misery111
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: misery111 » pt lip 23, 2010 1:44 pm

meraś pisze:Postów: 1

2 dni Pani czekała aż się pojawi jakiś temat odnośnie MS ...co za ulga - pojawił się ! zadanie wykonane 8)

Jakie 2 dwa dni, na co niby czekałam? Nie rozumiem tej wypowiedzi :)

Awatar użytkownika
Szklane
Małomówny
Małomówny

Post autor: Szklane » śr lip 28, 2010 11:39 am

Rzeczywiście firm jest bardzo dużo,ale najpierw warto określić budżet jakim się dysponuje i dopiero potem wybrać konkretnego producenta. NA forum są opinie niemal o każdym z nich.
www.szklane.eu

Drzwi szklane, balustrady - KRAKÓW.

oknoAD

HASTO
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: HASTO » wt sie 03, 2010 1:51 pm

A może tak VETREX? www.vetrex.eu

Dealer2007
Małomówny
Małomówny

Post autor: Dealer2007 » czw sie 05, 2010 10:27 pm

Ja również polecam Vetrex, Veka + Roto + dobre wykonanie. Do tego dobry montaż i będziesz zadowolony na lata.

jaroz
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: jaroz » pt sie 06, 2010 6:31 am

Ja szukałem kilka miesięcy temu i miałem kilka ofert. Najlepsza była od handlowca OKNOPLUSa na BRUGMANIE. Reszta nie dorastała tej ofercie do piet, bo albo była zbyt droga (oknoplast na vece), albo profile 60 mm 4 komorowe w tej cenie co w wybranym przypadku 70mm. Zdarzały się również oferty na kolanie zrobione i niechlujne bardzo. Pomimo, że miały zbliżoną cenę to stwierdziłem, że nie warto dać zarobić firmie, która profesjonalnie oferty przygotować nie potrafi.

W przypadku OKNOPLUS miałem do wyboru kolor uszczelki, 1 z 3 kształtów listwy i 1 z 2 kształtów profila (zlicowany i niezlicowany) a wszystko bez wpływu na cenę. O styropianie we wzmocnieniach nie wspominam bo jest to kit marketingowy niewarty uwagi.

grzesnik123
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: grzesnik123 » ndz sie 08, 2010 12:46 pm

A ja polecam firmę "VIDOK", jest to również producent na Vece i Roto z długoletnim doświadczeniem. Maja bogata ofertę nie tylko z PVC ale i drewno i AL, bogate wzornictwo, akceptowalne terminy realizacji, solidne wykonanie i profesjonalny montaż. Jeśli będziesz zainteresowany dokładną ofertą i wyceną proszę o kontakt: weeke@o2.pl.
Pozdrawiam

Peress133
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Peress133 » ndz wrz 22, 2013 8:35 am

Jeżeli ktoś szuka bardzo dobrych okien na terenie warszawy i okolic to zapraszam na strone

http://www.innowacyjneokna.pl

oraz zapraszam do zapoznania się z aktualna promocją :

http://www.innowacyjneokna.pl/aktualnos ... edne.html

Polecam :)

annadudzinska
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: annadudzinska » czw wrz 26, 2013 1:21 pm

Ja się chyba zdecyduję na okna firmy Drutex, teraz tylko kwestia wykonawcy/dystrybutora. Czy ktoś kojarzy tę firmę http://alegratka.pl/ogloszenie/dystrybu ... c005e7ba0f?

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » pn wrz 30, 2013 8:12 am

annadudzinska pisze:Ja się chyba zdecyduję na okna firmy Drutex, teraz tylko kwestia wykonawcy/dystrybutora. Czy ktoś kojarzy tę firmę http://alegratka.pl/ogloszenie/dystrybu ... c005e7ba0f?

Pani pieniądze, pani dom, pani decyzja. Jednak raczej nie będzie pani mogła liczyć na tym forum na posty zachwalajace taki wybór (zapewne nie licząc dystrybutorów w/w produktu).
A więc poszła pani w niską cenę, z ciekawości sie zapytam czy dach tez z jak najtańszych materiałów pani budowała? :)
Życzę aby chociaż pani znalazła dystrybutora z dobra usługą montażu.

annadudzinska
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: annadudzinska » pn wrz 30, 2013 11:04 am

Ja nie oczekuję postów pochwalnych pod adresem moich wyborów, a konkretnej i rzeczowej opinii. Tak, szukam głównie po cenie, bo w tej tematyce jest ciemna jak tabaka w rogu, stąd kieruję się jedynym czynnikiem, o którym mogę zadecydować sama. Jeśli ta firma w Pana opinii jest bezwartościowa, proszę o polecenie mi jakiegoś dobrego wykonawcy, pamiętając o tym, że zależy mi jednak na rozsądnej cenie. Oferty firm, które wydają się bardziej profesjonalne jak dotąd znalazłam jedynie w woj. dolnośląskim http://alegratka.pl/ogloszenie/okno-146 ... 2fd5b7ac22

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » pn wrz 30, 2013 8:04 pm

No ale ma Pani pełno tematów na tym forum, w którym tu polecamy okna. Wystarczy poczytać 1 strony działów. Dla ułatwienia podam ostatnich kilka dyskusji. http://www.forum.oknonet.pl/viewtopic.php?f=13&t=21203
http://www.forum.oknonet.pl/viewtopic.php?f=15&t=21846
http://www.forum.oknonet.pl/viewtopic.php?f=15&t=21088

Radzę, poszukać w swojej okolicy dobrych specjalistów, bo Pani nie musi być specem, to oni powinni Pani zaargumenttować dlaczego warto zainwestować te "kilka" zł więcej w lepsze okna, które są nomen omen bardzo ważnym elemeentem domu / mieszkania.

Ja znam kilka producentów / salonów gdzie są wysokiej jakości specjaliści, niech Pani napisze skąd Pani jest to może uda mi się doradzić jakiś dobrych psecjalistów.

cybul
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: cybul » pn paź 20, 2014 6:17 pm

Ja mam okna z okno plastu i z całą pewnością mogę je polecić. Widać, że firma zna się na rzeczy. Z jednym oknem mieliśmy problem, a mianowicie nie chciało się zamknąć. jeden telefon i następnego dnia z samego rana przyjechali panowie i zrobili z tym porządek nie biorąc ani złotówki.
Bardzo wytrzymałe uszczelki gumowe

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”