Firma Kobud z Radomska co sądzicie?

marcin2707
Czytelnik
Czytelnik

Firma Kobud z Radomska co sądzicie?

Post autor: marcin2707 » sob wrz 04, 2010 4:12 pm

Witam
mam pytanie czy ktoś z forumowiczów wie coś więcej na temat firmy Kobud z Radomska. Okna na profilu Rehau okucia Winkhaus, w salonie wyglądały solidnie i ładnie. Natomiast nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat samej firmy. Może ktoś korzystał z jej usług i może się wypowiedzieć na temat fachowości, terminowości itp. Z góry dziękuję za wszystkie odp. Pozdrawiam

oknoAD

roki76
Czytelnik
Czytelnik

Re: Firma Kobud z Radomska co sądzicie?

Post autor: roki76 » wt wrz 07, 2010 12:24 am

Jestem użytkownikiem okien z firmy KOBUD i nie zmieniłbym swojej decyzji na inną. To co zostało mi powiedziane przed podpisaniem umowy a po realizacji sprawdziło się w 100% i nawet więcej - grupa montażowa 1 liga. Szybko - bo w ciągu 7 dni realizacja, miła obsługa i dużo ciekawych rzeczy o systemie zebrałem w biurze ( i tu pozdrawiam p. Roberta). Ponadto firma 20 lat na rynku radomszczańskim to coś znaczy.

fajneokna.pl
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: fajneokna.pl » wt wrz 07, 2010 7:31 am

Roki 76 jak trafiłeś na ten wątek?

przemos
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: przemos » pt sie 31, 2012 10:09 pm

Pewnie przez pana Roberta.

Awatar użytkownika
seboarti
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: seboarti » pn maja 07, 2018 1:07 pm

Bardzo chwalę sobie to co produkuje Okno Plus, głównie zamawiam u nich konstrukcje przesuwne do różnego typu projektów komercyjnych lub niekomercyjnych, osatnio chocby projektowałem dla ośrodka wypoczynkowego. Jak ich okna czy drzwi wyglądają dobrze widać na oknoplus.com.p

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”