PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ TERMOMONT ZBIGNIEW ŁUCZAK TULISZKÓW

ANPI
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ANPI » pt sty 14, 2011 12:51 pm

OSTRZEGAM I PRZESTRZEGAM PRZED OSZUSTEM :!: :!: :!:
Dysponuję wyrokiem sądu oraz wszelkimi dokumentami uwierzytelniającymi i biorę całkowitą odpowiedzialność za to co poniżej jest napisane.
Padłem ofiarą oszusta i dlatego wszem i wobec czynię wiadomym.
Od czerwca 2008 roku Zbigniew Łuczak firma Termomont lub Termo-mont (różnie sie pisze)
http://www.termomont.net
Krepa 39
62-740 Tuliszków
NIP 668-104-75-65 Regon 311098834

jest mi dłuzny pokaźną kwotę (ponad 30 tysiecy - bez odsetek i innych doliczeń) za dostarczony towar - parapety. Posiadam wyrok sądu i dokumenty komornika, które uwierzytelniają moje słowa.
Wiem i mam również niemałą listę firm i osób którym w/w osoba/firma jest również winna podobne i inne pieniadze.
Facet nie czyni nic by spłacić należność i kpi z wymiaru sprawiedliwości. Prawdopodobnie nie ma nic z majątku zapisanego na siebie i oszukuje firmy z naszej branzy w całej Polsce. Ma na allegro.pl całą listę wyrobów do sprzedazy http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1014550
Prawdopodobnie nie znam wszystkich ofiar oszusta i o ile ktoś mam podobny problem z w/w gościem to zapraszam - byc może wspólnie znajdziemy jakiś "bat" na faceta. Obiecuję w miare mozliwości czasu odpisać osobom sie zgłaszajacym.
Jeszcze raz podkreslam że biore całkowitą odpowiedzialność za powyzsze słowa.

oknoAD

mirka01
Czytelnik
Czytelnik

Re: PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ TERMOMONT ZBIGNIEW ŁUCZAK TULISZKÓW

Post autor: mirka01 » pt sty 21, 2011 5:29 pm

Zgadzam sie z powyzszym postem,również dysponuje sądowym nakazem zapłaty i tytułem komorniczym za niezapłacone faktury z 2008 roku za zakonczenia do parapetów-ponad 2 tys .zł.UWAGA!!!!!!!!!!! NA FIRME TERMOMONT-ZBIGNIEW ŁUCZAK!!!!!!!NACIAGACZ!!!!!!! OMIJAĆ Z DALEKA!!!!!!!!!!!!!!

ANPI
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ANPI » pn sty 24, 2011 10:28 pm

Szanowni Państwo

Zapraszam wszystkich którzy padli ofiarą Zbigniewa Łuczaka do zgłaszania się do mnie - chcę sprawę zgłosic do prokuratury.
Prosze o pomoc!!!

ANPI
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ANPI » pn lut 07, 2011 3:38 pm

Szanowni Państwo

Dziekuję za korespondencję. Widzę że niestety nie tyko mnie TERMOMONT oszukał.
Przypominam:
W miesiącu lutym 2011 wnosze doniesienie do prokuratora więć pozwole sobie prosić - kto by był zainteresowany zapraszam. Mam juz sporo przygotowane i część z poszkodowanych wyraziła zainteresowanie więc jeszcze chwile poczekam.

PS. Nie ukrywam że znanym "firmom z branży okniarskiej" wysłałem emaile informujace o działalności firmy z Tuliskzowa. Zdecydowana wiekszość przesłała podziekowania.
NIE DAJMY SIE NACIĄGACZOM I OSZUTOM!!!

Łuczak Zbigniew
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Łuczak Zbigniew » pt lut 11, 2011 10:28 pm

Witam Panie Andrzeju.\
Nie jest miło mi znów czytać kolejny wpis tego typu w internecie.
Proszę dopisać w jaki sposób i jakiej treści zamieszczał Pan komentarze w wielu innych portalach.
Proszę napisać jakimi słowami zaczynał Pan rozmowę telefoniczną. Czy choć jedna z nich była wykonana z chęcią rozmowy o problemie? - czy tylko z chęcią obrzucania mnie epitetami typu: złodziej, hu.., itp. Czy w ten sposób chce Pan odzyskać należność której zresztą nigdy nie podważyłem, nigdy nie powiedziałem że jej nie ma, oraz nigdy nie powiedziałem że jej nie ureguluję.
Upoważniam Pana do wypisania wszystkich firm które się do Pana zgłosiły w odpowiedzi na ten wątek.
Jeżeli obecnych klientów którzy mogą zawsze mieć problem -bo nic na tym świecie nie jest pewne - zamierza Pan traktować i nazywać w podobny sposób jak mnie - to nie zamierzam polecać Pana jako kontrahenta.
Pozostało nam do uregulowania jeszcze kilka należności z 2008 roku - i nikomu nie powiedziałem że tego nie uczynię. Działania mojej firmy i mnie nakierowane są na uregulowanie należności za 2008 rok w tym roku - jednak nie ukrywam że Pana z miłą chęcią pozostawił bym na sam koniec tego roku. Jednak zgodnie z przyjętą zasadą wszystkich spłacamy proporcjonalnie. Nie będę uprzedzał faktów. Proszę tylko by Pan sam odpowiedział sobie na pytanie -co można było zrobić by sprawę załatwić szybciej i na etapie polubownym - poza rzucaniem mięsem armatnim w moim kierunku. Był firmy które zgodziły się na różne rozwiązania - i do dziś współpracujemy z korzyściami dla każdej ze stron. Za tę współpracę mogę podziękować Panu - bo dzięki Panu nauczyłem się żyć bez konta bankowego - z każdym rozliczamy się gotówkowo w chwili zakupu, ale również w chwili sprzedaży. Tak na marginesie to proszę o nr konta bankowego Pana bym mógł spłacać Panu zadłużenie.
Może mnie Pan różnie nazywać - słowa człowieka z poziomem jaki Pan zaprezentował w stosunku do mnie nie mają dla mnie znaczenia.

Pozdrawiam
Zbigniew Łuczak

ANPI
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ANPI » śr lut 16, 2011 11:40 pm

OSTRZEGAM I PRZESTRZEGAM PRZED OSZUSTEM
Dysponuję wyrokiem sądu oraz wszelkimi dokumentami uwierzytelniającymi i biorę całkowitą odpowiedzialność za to co poniżej jest napisane.
Padłem ofiarą oszusta i dlatego wszem i wobec czynię wiadomym.
Od czerwca 2008 roku Zbigniew Łuczak firma Termomont lub Termo-mont (różnie sie pisze)
http://www.termomont.net
Krepa 39
62-740 Tuliszków
jest mi dłuzny pokaźną kwotę (ponad 30 tysiecy - bez odsetek i innych doliczeń) za dostarczony towar - parapety. Posiadam wyrok sądu i dokumenty komornika, które uwierzytelniają moje słowa.
Wiem i mam również niemałą listę firm i osób którym w/w osoba/firma jest również winna podobne i inne pieniadze.
Facet nie czyni nic by spłacić należność i kpi z wymiaru sprawiedliwości. Prawdopodobnie nie ma nic z majątku zapisanego na siebie i oszukuje firmy z naszej branzy w całej Polsce. Ma na allegro.pl całą listę wyrobów do sprzedazy http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1014550
Prawdopodobnie nie znam wszystkich ofiar oszusta i o ile ktoś mam podobny problem z w/w gościem to zapraszam - byc może wspólnie znajdziemy jakiś "bat" na faceta. Obiecuję w miare mozliwości czasu odpisać osobom sie zgłaszajacym.
Jeszcze raz podkreslam że biore całkowitą odpowiedzialność za powyzsze słowa.

W związku z zablokowaniem mojego tematu oświadczam i biorę za to odpowiedzialność, że:
1. Nigdy ze strony firmy Termomont nie został uczyniony najmniejszy krok w kierunku załagodzenia i spłaty należności;
2. Fakt "życia bez konta" podkreśla jaki charakter ma firma z Tuliszkowa;
3. Listę wierzycieli otrzyma prokuratura i nie bedę tutaj umieszczał;
4. Zbigniew Łuczak nie wykonał do mnie ANI JEDNEGO telefonu nie mówiąc o liście czy emailu z jakąkolwiek próbą ... nawet nie wiem czego. W tym czasie wydałem nie małe pieniadze na próby dodzwonienia się do Tuliszkowa.
5. Opinie komorników - bo firmą Termomont interesuje się nie jeden komornik, są jednoznaczne i wcale bo niepochlebne.
6. Żadna z firm windykacyjnych nie chce sie podjąć windykacji bo wszystko jest albo w leasingu albo przepisane na rodzinę;
7. Uzywam na dzień dzisiejszy tylko i wyłącznie niewybrednych epitetów o Z.Ł. bo nie umiem inaczej i nie wierzę w obłudę reprezentowaną przez Z.Ł.
8. Data należności - termin spłaty 19-06-2008 faktura nr 545/2008 na kwotę 34.397,05 PLN, ... i czy to wszystko???? i brak chęci spłaty swiadczą o złodziejstwie, a nie o mojej złej woli - w momencie zakupu byłeś "gościu" gotów mi w tył.k wleżć, a dzisiaj grasz grzecznego którego to ja skrzywdziłem;
9. Sąd nie miał najmniejszych wątpliwości co do winy i na jedynej sparawie orzekł winę Z.Ł., a potem już tylko śledziłem tylko uniki wobec komornika ze spłatą - wielokrotne zapewnienia i deklaracje spłaty co miesiąc okreslonych kwot, kilka prób odzyskania Skody na licytację (prokurator dopiero zmusił);
10. Na temat leasingów sie nie wypowiem bo tutaj niech inni mają pole do popisu;
11. "nie ukrywam że Pana z miłą chęcią pozostawił bym na sam koniec tego roku" jest cytatem który jednakowo Z.Ł. przykłada do innych firm i pokazuje chęć spłaty swoich zobowiązań wobec mnie;
12. "Jednak zgodnie z przyjętą zasadą wszystkich spłacamy proporcjonalnie" - z firm z mojej listy nikomu Z.Ł. nie słacił ani proporcjonalnie ani w żaden inny sposób ni a nic, mało tego w ogóle nie podejmuje żadnych prób;
13. "co można było zrobić by sprawę załatwić szybciej i na etapie polubownym " - ODDAJ PIENIADZE UKRADZINE I NIE CHCĘ CIEBIE w ogóle ZNAĆ!!! BARDZIEJ SZCZERZE NIE MOGE TEGO WYZNAĆ.
14. "Tak na marginesie to proszę o nr konta bankowego Pana bym mógł spłacać Panu zadłużenie" - numery moich kont sa znane Z.Ł.; firmom windykacyjnym, które podjęły się zająć sprawą Termomont z Tuliszkowa oraz komornikom wykonującym wyrok wobec Termomont z Tuliszkowa;
15. "Może mnie Pan różnie nazywać" - bez pozwolenia to robię i nic nie wskazuje bym miał zmienić zdanie, chyba że spałata bo inaczej nie zapomnę moich straconych-ukradzionych dziesiątków tysięcy złotych;
16. "słowa człowieka z poziomem jaki Pan zaprezentował w stosunku do mnie nie mają dla mnie znaczenia" - powinienem uzywać innych słów - to prawda - ale gorszych świat nie wymyslił o takich oszustach-złodziejach.
17. "Proszę napisać jakimi słowami zaczynał Pan rozmowę telefoniczną" - oswiadczam że najgorszymi jakie znam bo nie zasługujesz oszuscie na inne, a ludzie niech wiedzą z jaką bezczelnością potrafisz to robić. "Nie jest miło mi znów czytać kolejny wpis tego typu w internecie" i nie będzie dopóki starczy mi sił albo nie odzyskam pieniedzy. NIE MOŻNA AŻ TAK BEZCZELNIE KRAŚĆ I KPIC SOBIE Z PRAWA!!! Jeżeli mi ktoś zarzuci że jestem złośliwy to powiem,że TAK! BO JESTEM OFIARĄ OSZUSTA!!!
18. "Czy w ten sposób chce Pan odzyskać należność której zresztą nigdy nie podważyłem, nigdy nie powiedziałem że jej nie ma, oraz nigdy nie powiedziałem że jej nie ureguluję." nie mam wiary że odzyskam bo uciekasz oszuscie przed prawem jak tylko potrafisz po różnych adresach i innych wioskach ale po cichu wierze że ocale choć kilka firm którym nie zaszkodzisz, bo mnie BARDZO MOCNO ZASZKODZIŁEŚ!!!
19. "Nie jest miło mi znów czytać kolejny wpis tego typu w internecie."
TAK JAK MI NIE JEST MIŁO BYĆ OKRADZIONYM PRZEZ Termomont z Tuliszkowa

Jeżeli cos zapomniałem to napewno dopiszę po to by ludzie wiedzieli gdzie można zostać oszukanym!

PS. Spłać moje pieniadze określone w wyroku sądu RP to już nie bedziesz musiał szukać poInternecie gdzie znowu napisałem szczerą prawdę o tobie i nie bedzie potrzeby blokowac swoich kont od Naszej Klasy.pl do tego tutaj ... a może i jeszcze gdzie indziej. Zanim nie spałcisz bądź pewien że tego nie bedziesz pewien oszuście.

oknoAD

ANPI
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ANPI » sob mar 05, 2011 11:38 am

Szanowni Państwo
W zwiazku z kilkoma zapytaniami odpowiem w tym miejscu, że wszelkie moje dane są znane OKNONETowi i nie jestem anonimową dla portalu osobą - firmą. Wszelkie dane związane z opisaną sytuacją mają swoją dokumentację prawną. Dodatkowo publiczne (powyżej) oświadczenie Zbigniewa Łuczaka nie pozostawia wątpliwości co do prawdziwości podanych faktów oszustwa.

Łuczak Zbigniew
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Łuczak Zbigniew » pn mar 07, 2011 2:15 pm

Panu Andrzejowi brakuje cywilnej odwagi by się przedstawić.
Natomiast całkiem nieźle wychodzi mu fantazjowanie.
Wiele opisanych faktów się zgadza - natomiast spora ich część to wymysł człowieka
który nie panuje nad tym co pisze.
Powiem jeszcze raz - nigdy nie podważyłem tego wyroku - i nigdy nie powiedziałem że
nie istnieje to zobowiązanie jak i wiele innych, nigdy przed nim nie uciekałem.
Co do wydanych pieniędzy na odzyskanie tego długu - wszystkie te kwoty obciążają mnie.
Myślę że pisząc ten post jedynym Pana celem było wystawienie mi negatywnej opinii i dążenie
do wyeliminowania naszej firmy z rynku.
W przeciwieństwie do Pana nie wstydzę się swojego imienia i nazwiska - mając świadomość własnych zobowiązań nigdzie nie uciekam,
nie zmieniam miejsca zamieszkania jak to Pan sugeruje, mam ten sam nr telefonu, ten sam adres, tę samą nazwę firmy -której jak widać nazwy nie jest Pan pewien.
Nie czynię się ofiarą - i nikogo nie nazywam oszustem czy złodziejem - zwłaszcza publicznie.

ANPI
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ANPI » pn cze 20, 2011 10:35 am

Krótko i na temat.

Masz złodzieju do spłacenia:
fakturę numer 545/2008
wytawioną na:
P. H. – U. „TERMO-MONT” Zbigniew Łuczek
KRĘPA 39
62-740 TULISZKÓW
z dnia 05 czerwca 2008 roku
z terminem dwutygodniowym na spłatę do dnia 19 czerwca 2008 roku
z dostawą na koszt dostawcy
na adres TULISZKÓW KRĘPA 39
na kwotę netto 22.194,30 PLN
plus VAT 22% 6.202,75 PLN
co daje razem 34.397,05 PLN

Od tej transakcji zapłaciłem wszystkie wymaganym w terminie należne podatki. Z tego tytułu nie zalegam nic nikomu.

Nie wspominam tutaj o kosztach sądowych i innych jakie poniosłem – to są zupełnie oddzielne koszty. Zadłużenie ogólne z tego tytułu na dzień 14.06.2011 r. wynosi 44.374,32 PLN i rośnie z każdym nastepnym dniem przy braku spłat.

Zamieściłem ten post dlatego żeby inni nie dali się tak okraść złodziejowi jak ja i by ukrócić proceder firmy „Termo-mont” Zbigniew Łuczek z Tuliszkowa.
Inna rzecz, że firmom np. z Bydgoszczy, ze Śląska, z Poznania i spod Poznania i innych miast w Polsce, które także padły ofiarą działalności „Termo-mont” z Tuliszkowa lub z którymi się kontaktowałem zawodowo lub pośrednio wysłałem informację o moich kłopotach za co usłyszałem miłe słowa. Targi BUDMA 2011 były do tego też dobrą okazją.

Podkreślam, że dyrekcja OKNONETU zna wszelkie moje dane i uważam, że jest to wystarczające załatwienie sprawy moich danych. Dodatkowo informuję, że firmy, które się do mnie zwróciły też znają potrzebne im moje dane włącznie z numerem telefonu.
Zapewniam że nie mam zamiary ustawać w swoich staraniach póki nie odzyskam moich, należnych mi pieniędzy. OKNONET to nie jedyne forum z tym tematem.
Nie jesteś złodzieju dla mnie konkurencją bo ja nie okradam innych ludzi tak jak ty, więc nie porównuj mnie do siebie.
Nie będę więcej tutaj się wdawał w żadne utarczki słowne, bo wierzę że ludzie przy swojej mądrości i tak wyciągną jedyne słuszne wnioski.

PS. Zamiast siedzieć na forum lepiej weź się do roboty, spłacić ukradzione pieniądze i nasze drogi już nigdy się nie spotkają – zapewniam szczerze i ręczę za to.
Wystarczy tej znajomości, już dzisiaj jest aż za dużo.

appa
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: appa » pt gru 23, 2011 3:56 pm

Łuczak Zbigniew pisze: Wiele opisanych faktów się zgadza - natomiast spora ich część to wymysł człowieka
który nie panuje nad tym co pisze.
Powiem jeszcze raz - nigdy nie podważyłem tego wyroku - i nigdy nie powiedziałem że
nie istnieje to zobowiązanie jak i wiele innych, nigdy przed nim nie uciekałem.
Co do wydanych pieniędzy na odzyskanie tego długu - wszystkie te kwoty obciążają mnie.
Myślę że pisząc ten post jedynym Pana celem było wystawienie mi negatywnej opinii i dążenie
do wyeliminowania naszej firmy z rynku.
W przeciwieństwie do Pana nie wstydzę się swojego imienia i nazwiska - mając świadomość własnych zobowiązań nigdzie nie uciekam,
nie zmieniam miejsca zamieszkania jak to Pan sugeruje, mam ten sam nr telefonu, ten sam adres, tę samą nazwę firmy -której jak widać nazwy nie jest Pan pewien.
Nie czynię się ofiarą - i nikogo nie nazywam oszustem czy złodziejem - zwłaszcza publicznie.
Ileż trzeba mieć w sobie wyrachowania i cynizmu by móc kogoś okraść z pokaźnych pieniędzy, a potem AŻ tak beszczelnie sie chwalić swoim złodziejstwem. Nie zasługujesz panie Łuczak na inne miano jak tylko złodzej i to taki przed którym trzeba świat ostrzegać. Ciekawe - czy coś ze swego długo spłaciłeś?
PS. I imienia i nazwiska powinieneś się pan wstydzić choćby ze względu na rodzinę swoją, które pewnie wiem jakiś ty aniołek, co?

ANPI
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ANPI » czw maja 17, 2012 9:23 am

appa pisze: Ileż trzeba mieć w sobie wyrachowania i cynizmu by móc kogoś okraść z pokaźnych pieniędzy, a potem AŻ tak beszczelnie sie chwalić swoim złodziejstwem. Nie zasługujesz panie Łuczak na inne miano jak tylko złodzej i to taki przed którym trzeba świat ostrzegać. Ciekawe - czy coś ze swego długo spłaciłeś?
PS. I imienia i nazwiska powinieneś się pan wstydzić choćby ze względu na rodzinę swoją, które pewnie wiem jakiś ty aniołek, co?
Wielkie dzięki za wsparcie i zrozumienie dla osób powyżej i na PW piszących.

Wiem, że na dzień dzisiejszy lista ofiar TERMO-MONT Zbigniew Łuczak wydłużyła się i to znacznie.
Niedługo podam Państwu i dokumenty i fakty.
Wstępna propozycja jest taka byśmy wszyscy zgłosili do najbliższych komisariatów policji szkody poniesione przez TERMO-MONT Zbigniew Łuczak.
Reszta danych oraz co i jak na forum lub na PW.

ANPI
Czytelnik
Czytelnik

UWAGA! ZŁODZIEJSKA FIRMA TERMOMONT ZBIGNIEW ŁUCZAK TULISZKÓW

Post autor: ANPI » wt lut 26, 2013 10:52 am

UWAGA!!! OSZUST OKRADA NADAL!!!
Pragnę Państwa ostrzec zgodnie z treścią załączonego dokumentu, że złodziej z Krepy k/Tuliszkowa ma swoją metodę wobec swoich ofiar i wobec prawa.
Argumentem jakim się posługuje złodziej jest, że ma trudności chwilowe, ale obiecuje uregulować należności w ciągu 2-3 lat. Zawsze mówi, iż w chwili zakupu nie miał zamiaru nieregulować należności, tylko potem jemu to nie wyszło. Pierwszy raz usłyszałem to 4,5 roku temu, a w zeszłym roku identyczny tekst usłyszał policjant przesłuchujący złodzieja-oszusta. Wymiar sprawiedliwości uwierzył w te bajki i takiej treści papierek dostałem jako „wiarygodny”.
Żeby być wiarygodnym załączam rzeczony dokument.
Obiecuję nie ustawać w ostrzeganiu ludzi przed złodziejem-oszustem.

W niedługim czasie kontynuacja misji tępienia złodziejstwa TERMOMONTU z Krępy.
Załączniki
2012-10-16-41211.jpg

asiams
Czytelnik
Czytelnik

Re: PRZESTRZEGAM PRZED FIRMĄ TERMOMONT ZBIGNIEW ŁUCZAK TULIS

Post autor: asiams » pt cze 21, 2013 9:16 pm

Niestety takich oszustów jak opisany w tym wątku Pan Łuczak jest coraz więcej. I nie zmieni się to dopóki najważniejszym, a właściwie jedynym kryterium w przetargach i nie tylko będzie cena. Jestem pełna podziwu dla Pana, który miał odwagę publicznie, z imienia i nazwiska pokazać oszusta. Nie wiem jaki los czeka moja firmę, ale ja też zostałam oszukana przez 2, a właściwie 3 firmy (ta trzecia zrobiła to w świetle prawa, wykorzystując różne kruczki prawne), w sumie na prawie 50 tys. zł. I co z tego, że mam prawomocne wyroki sądu, sprawy u komornika, jak ci oszuści albo nie mają wcale majątku, albo ogłosili upadłość. I pootwierali nowe firmy, które działają właśnie w taki sposób, żeby oszukać swoich kontrahentów. A więc brawo dla Pana, który jako pierwszy miał odwagę publicznie nazwać złodzieja złodziejem, a kradzież kradzieżą. Pozdrawiam.

ANPI
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: ANPI » czw paź 22, 2015 10:27 am

Na prośbę wielu osób informuję, że nic a nic się nie zmieniło.
Zbigniew Łuczak nie spłacił do tej pory ani grosza mimo obietnic (mam na to dokument polskiej policji).
W międzyczasie uruchomił nowe "biznesy", a także starał się o miejsce reprezentanta obywateli kandydując na radnego i został "Prezes Zarządu Gminnego PSL w Tuliszkowie Zbigniew Łuczak"
http://www.psl.turek.pl/index.php/struktura
http://www.psl.turek.pl/index.php/wybor ... aci-powiat
Lista nr 2 pozycja 14

Ocenę zostawiam Państwu.

Endrju76
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Endrju76 » czw gru 29, 2016 1:11 pm

Jak to się czyta to aż się włos na głowie jeży :?

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”