Przestrzegam przed firmą "Procner"

blacklagoon
Czytelnik
Czytelnik

Przestrzegam przed firmą "Procner"

Post autor: blacklagoon » śr lip 13, 2011 12:55 pm

Chamskie zachowanie pracownika (syn właściciela) oraz brak profesjonalizmu zmusza mnie do wystawienia tej negatywnej opinii. Chcieli sprzedać mojej matce, która jest całkowicie niezorientowana, okna z Dobroplastu, model Avantgarde 7000 HS. Nie twierdzę, że profil jest zły, chodzi mi o zachowanie podczas obsługi klienta, olewające podejście, brak szacunku dla osoby starszej, obraźliwe odzywki. O tym jakiej firmy profil proponują dowiedziałem dopiero jak sam poszedłem do nich zapytać. Nie byli w stanie udzielić żądnych informacji na temat parametrów tego profilu, pytałem o głębokość profili, współczynnik przenikania ciepła - pracownik tylko wybałuszył oczy, nie miał pojęcia o czym mówię. Jak zapytałem o profile firmy REHAU to w odpowiedzi usłyszałem, że naczytałem się bzdur. Gdy poprosiłem o prospekt firmy, z wielkim bólem egzystencjonalnym wypisanym na twarzy, pracownik podał mi jakaś ulotkę Dobroplatu wygrzebaną spod sterty śmieci.

Podsumowując:

Mała, rodzinna firemka, całkowicie nie zorientowana na świadomego klienta. Zero profesjonalizmu i chamskie odzywki w odpowiedzi na konkretne pytania.

oknoAD

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Re: Przestrzegam przed firmą "Procner"

Post autor: Szerszel » czw lip 14, 2011 5:31 pm

Parametrów okien Dobroplast nie znają ich naczelni , co dopiero jakiś podrzędny dealer , a jeszcze synuś :shock: na pewno nie musi się tego uczyć :D

Do mnie od dwóch lat dosyłają wyniki badań swoich okien :D

Rozejrzyj się a znajdziesz coś lepszego !

blacklagoon
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: blacklagoon » czw lip 14, 2011 6:48 pm

Już po sprawie, wybrane zostały okna z firmy Amberline w Kg na profilu Veka Perfectline, wiem, że cieszą się pozytywną opinią, mają wysokie miejsca w rankingach i ludzie je polecają ale czuje mały niedosyt, naprawdę zależało mi na REHAU GENEO, niestety zwyciężyła grupa trzymająca portfel :lol: Pozdrawiam.

annazena
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: annazena » czw gru 08, 2011 8:43 pm

to mój komentarz będzie pierwszy i bardzo zły . Co do okien nie wypowiadam się, bo nie jestem specjalistą. Ale tak jak traktuje klientów Pan M. to czyste chamstwo !!!!!! Jest bezczelny to w jaki sposób potraktował moją mamę. Firma jest nierzetelna przesuwają co chwilę termin dostawy i montażu. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
POGROMCA OSZUSTÓW
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: POGROMCA OSZUSTÓW » pt gru 09, 2011 7:27 pm

takich firm i ludzi z takim podejściem jest ogromna ilość - masakra
ZNAJĄCY TEMATY Z BRANŻY OKIENNEJ

prima31
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: prima31 » pn gru 23, 2013 11:26 am

Kupiłem drzwi w tej firmie,pół roku proszę o poprawkę progu tak zamontowali że woda leje się do korytarza,
mam swoje lata i dużo widziałem, ale z takim olewaniem klienta ,wręcz chamstwem w rozmowie przez telefon jeszcze się nie spotkałem, nie mam paragonu ani faktury bo mi gościu nie dał,mam tylko umowę,może ktoś mi podpowie jak zmósic tego pana do poprawienia tego co zepsuł.

oknoAD

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » wt gru 24, 2013 8:21 pm

NA PISMIE żąda pan poprawienia usterek oraz wydania paragonu (lub faktury) z zaznaczeniem,że w przypadku nie spełnienia (paragon/faktura) powiadomi pan urząd kontroli skarbowej. Brak wydania faktury jest przestępstwem skarbowym zagrożonym niezła grzywną . Myślę ze paragon i poprawki zostaną spełnione natychmiast po przekazaniu tej informacji dotyczącej UKS. Jeśłi nie chce pan sam biegać to proszę podejść do rzecznika praw konsumenta

prima31
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: prima31 » śr gru 25, 2013 12:01 pm

Dziękuje, tak zrobię.

piwowar
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: piwowar » sob cze 20, 2015 5:54 pm

Chyba dla równowagi poprzednich opinii o tej firmie.
Dwa lata temu potrzebowałem okna do nowo postawionego domu.Obszedłem wszystkie firmy okienne w Kołobrzegu i dopiero w firmie PROCNER OKNA ul.Okopowa uzyskałem wyczerpujące informacje na temat okien i sposobu ich montażu.Już następnego dnia przyjechał właściciel zakładu i dokonał pomiaru i wyceny okien wraz z montażem.Pan Procner zwrócił mi uwagę że nie które okna powinny być zmienione ze względu na ich funkcjonalność-względem posiadanego projektu domu.Na kilka dni przed planowanym montażem okien dostałem telefon z firmy potwierdzający rozpoczęcie prac.
Ekipa monterska sprawnie i szybko poradziła sobie z zadaniem i po trzech dniach mój dom wyposażony był w piękne nowe okna.
Po kilku miesiącach ponownie odezwał się pracownik firmy w celu ustalenia terminu regulacji okien.
Staranność montażu zaowocowała jakością i ciepłem w okresie jesieni i zimy.
Zdecydowanie polecam tą firmę,tym którzy chcą bezproblemowo zamontować okna.

nikop
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: nikop » czw lip 30, 2015 5:17 pm

Dzięki za opinię o nich.. chciałem tam kupować okna. :X

BUDINF
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: BUDINF » wt wrz 22, 2015 6:16 am

Aż dziw w tych czasach ze nie dba sie o klienta...

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”