Spectus+Sożal

vader
Czytelnik
Czytelnik

Spectus+Sożal

Post autor: vader » wt kwie 10, 2012 5:01 pm

Witajcie,
proszę o opinie na temat FO Sożal z Solca kujawskiego oraz opinie na temat okien przez tą fabrykę oferowanych (Spectus+Roto).
Niewiele na forum informacji w tym temacie. Pozdrawiam.

oknoAD

Ramzes3

Re: Spectus+Sożal

Post autor: Ramzes3 » wt kwie 10, 2012 5:28 pm

Opinie a i owszem były i to całkiem niedawno, ale administracja forum je bardzo szybko skasowała (skasowała cały wątek o tej firmie i jej produkcie) zaraz po tym jak na forum pojawił się użytkownik o nicku bodajże jacek_sozal czy jakoś tak czyli jak się możemy domyślać sam Pan Prezes firmy Sożal, więc sam sobie już dopowiedz co o tym możemy myśleć :lol:
To taka "pełna demokracja" w wersji z ręcznym sterowaniem przez administratora tego forum :lol:
Widać w Wałbrzychu już takie mają standardy demokracji na co dzień, co zresztą wcale nie jest dziwne, bo w podobnie "demokratyczny" sposób niedawno wybierali tam samego prezydenta miasta, na skutek czego trzeba było wybory na koszt podatnika powtórzyć, tyle, że wynik był już zupełnie inny, ale co kto lubi :lol:

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » wt kwie 10, 2012 6:58 pm

Masz rację , był i to całkiem ciekawy ale już go zwineli :shock:
Najwidoczniej nie wszędzie lubią jak o nich piszą :D pismaki z dobroplastu na siłę odgrzewają stare tematy których nikt jakoś nie kasuje :D

Ramzes3

Post autor: Ramzes3 » wt kwie 10, 2012 7:15 pm

Ten temat też najdalej jutro rano, a może i dzisiaj w nocy zniknie to można pisać co się komu podoba, bo i tak piszecie do szuflady administratora tego forum :lol:

vader
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: vader » śr kwie 11, 2012 6:44 am

Ha, nie zdjęli tematu więc może nie jest najgorzej z tą demokracją:). Ale tak na poważnie, miał ktoś z was styczność z wymienioną firmą/produktem żeby podzielić się opinią (w miarę obiektywną)?.

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » śr kwie 11, 2012 7:03 am

Drodzy administratorzy kilka razy już zdarzyło się usuwanie postów przez Was co wszyscy widzą. Bez podania przyczyny to nie ładnie. Więc ja oficjalnie proszę o wyjaśnienia i o przywrócenie skasowanych postów - jeżeli uważacie, że ktoś wypisuje głupoty możecie reagować i prosić o wyjaśnienie treści jak nie ma reakcji z wyjaśnieniami to dopiero usuwać. Proszę o stanowisko w sprawie.

oknoAD

Ramzes3

Post autor: Ramzes3 » śr kwie 11, 2012 11:09 am

Kuba, nie denerwuj poważnych Administratorów z Wałbrzycha, bo za chwilę całe to forum zniknie i my razem z nim :lol:

Ramzes3

Post autor: Ramzes3 » śr kwie 11, 2012 11:11 am

vader pisze:Ha, nie zdjęli tematu więc może nie jest najgorzej z tą demokracją:). Ale tak na poważnie, miał ktoś z was styczność z wymienioną firmą/produktem żeby podzielić się opinią (w miarę obiektywną)?.
Ty się nie boj, pewnie Kapitan Jack jest na wakacjach i jeszcze telefonu na wiadomy numer nie wykonał, ale zaraz jak wróci to wykona i całe forum cudownie zniknie razem z użytkownikami :lol:

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » śr kwie 11, 2012 7:24 pm

Też szukałem ostatnio wątku od mojego niedoszłego klienta i już nie odnalazłem , a dotyczył pewnej znanej bardzo firmy na którą " Panowie z Wałbrzycha " zawsze reagują bardzo nerwowo. Może pora nabrać trochę dystansu !

Ramzes3

Post autor: Ramzes3 » śr kwie 11, 2012 7:35 pm

Kolego Szerszel, w Wałbrzychu to akurat normalka, że wszystko ginie, a dzisiaj dajmy na to gdzieś wszyscy Administratorzy tego forum zaginęli i nie widać, żeby którykolwiek się logował przez cały dzionek (no chyba, że mają specjalny status-niewidoczny haha), a wcześniej byli codziennie logowani, więc zaczynam się pomalutku martwić czy się aby wszyscy nie pochorowali czy cuś :D Widać najlepiej wsadzić głowę w piach jak struś i udawać, że nas nie widać :lol:

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » śr kwie 11, 2012 7:53 pm

Do Wałbrzycha to mam szmat drogi więc dzięki za ostrzeżenie , będę omijał duuużym łukiem :D jak tak dalej będzie oknonet również.
A może tak i my zachorujemy , 2 tygodnie L4 od oknonetu :D

Ramzes3

Post autor: Ramzes3 » śr kwie 11, 2012 8:22 pm

Ja mam nieco bliżej do Wałbrzycha, ale też omijam jak mogę, bo mi zawieszenia w nowym aucie szkoda, a tam u nich na głównej ulicy w mieście czyli ul. Wrocławskiej to są takie dziury jak na polu minowym tuż po detonacji, więc jechać nijak się nie da ani lewym ani prawym pasem tej słynnej w całej Polsce dwupasmówki :lol:
A co do forum to już kilka razy pytałem Administratorów jak mogę zamknąć moje konto na nim, ale odpowiedzi się nie doczekałem, więc widać takiej opcji ustawa jednak tutaj nie przewiduje :lol:

Awatar użytkownika
red. Tomasz
Redaktor
Redaktor

Post autor: red. Tomasz » śr kwie 11, 2012 8:59 pm

Witam,

watek "Producent SOŻAL z Solca Kujawskiego." został usunięty (na prośbę firmy), gdyż nie wyrażał opinii na temat firmy, ale na temat właściciela, i to w obraźliwy sposób.
Jesteśmy zobowiązani do usuwania postów/wątków (prawnie), jeśli są obraźliwe, więc nie rozumiem, skąd u Państwa takie poruszenie, że to zrobiliśmy. Staramy się nie "cenzurować" forum, jednak w takich przypadkach nie możemy nie spełnić prośby firmy/osoby, która się do nas w takiej sprawie zgłosiła. Mam nadzieję, że jest to dla Państwa zrozumiałe.

P.S. To, że nikt z administratorów nie jest zalogowany, nie oznacza, że forum nie jest przez nas monitorowane. Nie lubimy ingerować (usuwać/cenzurować) w wymianę zdań na forum, więc jeśli nie musimy tego robić, to i logowanie się do panelu administratora nie jest konieczne.

"Ramzes3" - Twoją prośbę jak najbardziej widzieliśmy, ale zaraz po niej pojawiały się Twoje posty w innych wątkach, więc odczytaliśmy to tak, że jednak nadal chcesz korzystać z konta i być aktywnym na forum. Jeśli tak nie jest, to proszę o krótki mail (tomasz@oknonet.pl) z taką informacją - usuniemy konto. Jak Pan widzi, nie chowamy głowy w piach, jak Pan to określił, ale też nie zawsze jesteśmy w stanie momentalnie zareagować, więc proszę też o zrozumienie, że możemy odpisywać z opóźnieniem.

Co do Wałbrzycha to fakt, drogi mamy fatalne, ale opinia, że wszystko ginie, jest już znacznie przesadzona (jak w każdym większym mieście pewnie i tu zdarzają się takie niemiłe incydenty).
Nie widzę też powodu, by ten wątek "miał zniknąć" - tak jak wspomniałem wcześniej, posty/wątki są usuwane, gdy zawierają obraźliwe treści lub przedstawiają ewidentnie nieprawdziwe informacje (te o stanie dróg są jak najbardziej prawdziwe - niestety).

pozdrawiam i miłej nocy życzę
Tomasz Pępek, oknonet.pl

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » pt kwie 13, 2012 6:42 pm

Pamiętam wątek choć może nie cały i nie przypominam sobie by był obraźliwy i naganny , każdy może się poczuć urażony ale czy nie lepiej usunąć pojedyńczy wpis niż cały wątek ? Jak długo jeszcze , czy sprawa Oknoplastu którą szybko usuneliscie i musieliscie przywrócić bo zawrzało niczego Was nie nauczyła ?

autor wątku:
Niewiele na forum informacji w tym temacie. Pozdrawiam. - a często się pojawiał ?

alvaro
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: alvaro » pt kwie 13, 2012 7:07 pm

A właśnie, gdzie się podział mój wątek z pytaniem o firmę Sożal i jej okna, bo chwilkę mnie nie było na tym forum, gdyż były Święta, więc świętowałem, wracam na forum, a mojego wątku o firmie Sożal już nie ma, więc co się z nim stało do czorta, skoro przed Świętami jeszcze był i miał nawet 5 wpisów (pierwszy mój, potem Kolega Okiennica, potem Kolega Ramzes3, kolejny wpis znowu mój, a potem Kolega Szerszel)?? Panie Dyrektorze Parzonka co się tam u Was w biurze wyrabia, że całe wątki znikają, Prima Aprilis już był, a u Was chyba nadal trwa, bo inaczej tego nie mogę wytłumaczyć? Człowiek chciałby się czegoś rzetelnie dowiedzieć na tym portalu i forum, a Panowie sobie tutaj jakieś szopki prywatne urządzacie, bo inaczej tego nie widzę i jaja sobie z poważnych ludzi w tej branży robicie, totalna żenada i dziecinada jak dla mnie. Cenzura na Państwa forum widzę pomału zbliżą się poziomem do tej z Białorusi, a to chyba powodem do chwały dla nikogo nie jest.

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » pt kwie 13, 2012 7:43 pm

kcc-kasa czyni cuda.Dzwoni taki gość do Redaktora i mówi : albo Pan usuwa złe* posty albo Ja swoją reklamę.

alvaro
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: alvaro » sob kwie 14, 2012 12:41 pm

a nie wiesz przypadkiem Kolego ile trzeba "wysupłać" grosza, żeby sobie tak wszystko na telefon usuwać, bo też bym tak chciał nieco zaszaleć? :wink:

Awatar użytkownika
red. Tomasz
Redaktor
Redaktor

Post autor: red. Tomasz » ndz kwie 15, 2012 2:40 pm

Witam ponownie,

drogi użytkowniku "alvaro", opisałem dwa posty wyżej, dlaczego doszło do usunięcia wątku.

drogi użytkowniku "Szerszel", rozumiem, że może Pan nie pamiętać, by był użyty taki zwrot. Zapewniam jednak, że był.

drogi użytkowniku "klajster", nie wiem, jakie mam Pan wyobrażenie tego, na jakiej podstawie dane posty czy wątki są usuwane, ale zapewniam, że rozminął się Pan z prawdą i to znacznie.
P.S. Widzi Pan na portalu jakąś reklamę firmy Sożal? Przyjmując nawet Pana teorię za realną, to nie byłoby czego wycofywać.

pozdrawiam
Tomasz Pępek

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » ndz kwie 15, 2012 8:22 pm

Panie Tomaszu , jeżeli nawet padły niecenzuralne określenia to czy nie należało usunąć tylko tego wpisu ?
Usuneliście wszystko , nie pierwszy zresztą raz i macie za swoje !
W innym wątku o innej firmie już nie byliście tacy szybcy i dobrze bo wątpliwości by pozostały a tak autor sam skorygował wpis.

A co do reklamy firmy Sożal to chyba zawsze była wiosną , może wkrótce się pojawi :D :D

alvaro
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: alvaro » ndz kwie 15, 2012 10:12 pm

red. Tomasz pisze:Witam ponownie,

drogi użytkowniku "alvaro", opisałem dwa posty wyżej, dlaczego doszło do usunięcia wątku.

drogi użytkowniku "Szerszel", rozumiem, że może Pan nie pamiętać, by był użyty taki zwrot. Zapewniam jednak, że był.

drogi użytkowniku "klajster", nie wiem, jakie mam Pan wyobrażenie tego, na jakiej podstawie dane posty czy wątki są usuwane, ale zapewniam, że rozminął się Pan z prawdą i to znacznie.
P.S. Widzi Pan na portalu jakąś reklamę firmy Sożal? Przyjmując nawet Pana teorię za realną, to nie byłoby czego wycofywać.

pozdrawiam
Tomasz Pępek
oj tam oj tam, Pan się nie kryguje Panie Redaktorze,tylko Pan powie ile trzeba tych "reklam" na portalu wykupić, żeby dostać ten jedyny najważniejszy numer telefonu, który zawsze działa, zrobimy ściepę forumową z Kolegami i damy radę w razie jakby ktoś na nasze dobre imię dybał zza krzaka, wtedy się telefon szybki wykona i co trzeba usunie w całości dla pewności :wink:

Tyle wywiadów i prezentacji co Państwo przeprowadzili w przypadku firmy Sożal to chyba żadna inna firma na tym forum nie miała ze słynnym Oknoplastem włącznie, więc wcale nie musi być stricte reklama, bo dobry wywiad czy prezentacja robią za najlepszą reklamę czyż nie Panie Redaktorze Szanowny? :)

Awatar użytkownika
red. Tomasz
Redaktor
Redaktor

Post autor: red. Tomasz » pn kwie 16, 2012 12:13 pm

Witam serdecznie,

jak widzę, mają Panowie własny scenariusz na zaistniałą sytuację, więc nie sądzę, bym był w stanie przekonać Państwa, że jest inaczej. Nie miałem też zresztą pomysłu na to, by kogoś do czegoś przekonać. Pojawiły się wcześniej pytania, dlaczego dany wątek został usunięty, więc Państwu to wyjaśniłem. Czy lepszym rozwiązaniem było usunięcie postu, a nie całego wątku? Być może. Podjęliśmy decyzję, że lepiej będzie usunąć cały wątek, gdyż nie było tam za wiele postów. Ale to już tłumaczyłem. Rozumiem, że mogła się Państwu nasza decyzja nie podobać.

pozdrawiam
Tomasz Pępek, oknonet.pl

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » pn kwie 16, 2012 2:46 pm

» SOŻAL - nowy kolor profili w standardzie
» Sożal wyróżniony przez Spectus
» SOŻAL - najbardziej dynamicznie rozwijająca się firma 2009
» Solecka Fabryka Okien Sożal prezentuje Spectu

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » pn kwie 16, 2012 2:47 pm

Solecka Fabryka Okien Sożal i Unibax Toruń

Ubiegłoroczny brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu w tym sezonie również spisuje się znakomicie. Wyśmienita forma „Toruńskich Aniołów” napawa dumą mieszkańców

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » pn kwie 16, 2012 2:48 pm

2011-09-19
Solecka Fabryka Okien Sożal i Unibax Toruń

Ubiegłoroczny brązowy medalista Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu w...

2010-07-07
SOŻAL - nowy kolor profili w standardzie

Firma Sożal wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zdecydowała się na...

2010-06-24
Sożal wyróżniony przez Spectus

20 maja bieżącego roku, w siedzibie Spectus we Wrocławiu, przedstawiciele...

2010-06-16
SOŻAL - najbardziej dynamicznie rozwijająca się firma 2009

2010-05-17
Solecka Fabryka Okien Sożal prezentuje Spectus

2010-03-12
Świat bardziej dostępny – Sożal

Sożal, z myślą o osobach niepełnosprawnych, wprowadza do okien...

2010-03-01
Świat bardziej dostępny - Sożal

2010-01-08
Technika Bramowa - partnerem dla Ciebie!

Partner Technika Bramowa jest przedstawicielem renomowanych firm...

2009-12-17
SOŻAL – gwarant BEZPIECZEŃSTWA.

Takim hasłem przekonuje do siebie Solecka Fabryka Okien „Sożal” z Solca...

2009-12-10
Sożal - wyróżnij się z nami

Nasze okna tworzymy z myślą o zadowolonym kliencie. Dlatego postawiliśmy...

2009-12-03
Sożal - zarabiaj z nami

Szybko! Profesjonalnie! Bezstresowo! U nas nie jesteś anonimowy. O oknach...

2008-11-17
Sożal - okna, drzwi i ogrody zimowe

Jacek Pawzun, właściciel firmy Sożal z Solca Kujawskiego, w ciekawym...

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » pn kwie 16, 2012 2:51 pm

A wytłumaczenie można znależć zawsze, ALE NIE ZAWSZE WARTO BRNĄĆ W PRZEPAŚĆ.Pozdrawiam red.Tomasza.

alvaro
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: alvaro » pn kwie 16, 2012 3:05 pm

klajster pisze:A wytłumaczenie można znależć zawsze, ALE NIE ZAWSZE WARTO BRNĄĆ W PRZEPAŚĆ.Pozdrawiam red.Tomasza.

Daj już spokój Kolego Klajster, wszyscy wiemy jak jest, bo długo już w Polsce żyjemy, ale nie dobijaj Redaktora, bo on młody i niewinny takiej rzeczywistości, a do tego "nie kopie się leżącego". Mocodawców szukać trzeba pewnie nieco wyżej, ale jak już mówiłem, żyjemy stety lub niestety w Polsce i takie mamy realia, ale każdy mądry i tak sobie prawdę między wierszami dyskretnie odczyta i zrozumie.

Awatar użytkownika
red. Tomasz
Redaktor
Redaktor

Post autor: red. Tomasz » wt kwie 17, 2012 6:52 am

klajster pisze:A wytłumaczenie można znależć zawsze, ALE NIE ZAWSZE WARTO BRNĄĆ W PRZEPAŚĆ.Pozdrawiam red.Tomasza.
Witam,

drogi użytkowniku "klajster", nie bardzo rozumiem, co masz na myśli pisząc, że w coś brnę czy brniemy. Rozumiem, że ma Pan inną teorię, co do naszych działań, ale nie będziemy kogoś przekonywać "na siłę", że jest inaczej. Ma Pan prawo myśleć, jak tylko chce. Proszę skupić się jednak na wątku, a nie na mojej osobie. Udzieliłem Państwu wyjaśnień, o które Państwo prosili, i na tym chciałbym zakończyć.

Pozdrawiam
Tomasz Pępek, oknonet.pl

P.S. Drogi użytkowniku "alvaro" dziękuję za obronę, choć zbędną. Użytkownik "kljster" w żaden sposób mnie nie "dobija". Po prostu nie rozumie i nie przyjmuje moich wyjaśnień. Jak napisałem wyżej, ma do tego prawo, i podobnie jak wyżej, proszę skupić się na wątku, nie na mojej osobie.

Z góry dziękuję
Tomasz Pępek, oknonet.pl

alvaro
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: alvaro » wt kwie 17, 2012 6:56 pm

sie Pan Redachtor nie nerwuje, chcielim dobrze a wyszło znowu jak zawsze :lol:

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Post autor: klajster » wt kwie 17, 2012 9:37 pm

Drodzy koledzy to nie SZKŁO KONTAKTOWE gdzie ostatnie zdanie zawsze należy do redaktora.Tym razem ja pozwolę sobie zakończyć ten temat przybiciem piąteczki na zgodę.Pozdrawiam.

krimol
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: krimol » czw lis 05, 2015 11:20 am

Sożal to naprawdę solidna firma. Zarówno jeśli chodzi o wykonanie, jak i montaż ;)

Oknik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Oknik » śr lis 09, 2016 1:15 pm

Z tego co wiem, aktualnie firma Sożal jest zamknięta
Handlarz starzyzną :-)

Oknik
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Oknik » czw gru 01, 2016 9:40 pm

Oknik pisze:Z tego co wiem, aktualnie firma Sożal jest zamknięta
Do tego duża liczba klientów i byli pracownicy poszukują właściciela...
Handlarz starzyzną :-)

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”