Strona 1 z 1

Bramy DoorHan z Czech

: śr kwie 11, 2012 4:07 pm
autor: Ramzes3
Forumowicze, co sądzicie o czeskich bramach DoorHan? Podobno są tanie i bardzo solidnie wykonane, ktoś zna ten produkt i firmę, bo w Polsce jest raczej słabo znana?
Pozdrawiam,

Ramzes3

Re: Bramy DoorHan z Czech

: śr kwie 11, 2012 5:00 pm
autor: technolog_szczecin
1 pytanie, które mi sie nasuwa. Jak z serwisem i częściami do takich bram? Bo dla mnie taki aspekt byłby ważniejszy .
Jakos uczuliłem się na to odkąd na przysłanie jednego uszkodzonego segmentu bramy czekamy 4 miesiąc. (płacąc jako klient - mają tylko przesłać, sami go wymienimy).
Czy tak jak z quadami z Chin? Full serwis. Coś się zepsuje to kup sobie nowego :D . (akurat mam taką firme pod oknami). Bo czego żądać jeśli quad kosztuje 3-4tys, a terenowe używki koło 10tys.

Sorki za oftop

Re: Bramy DoorHan z Czech

: pt kwie 13, 2012 8:33 pm
autor: Szerszel
Jeszcze ich nie obaczyłem.

Re: Bramy DoorHan z Czech

: śr maja 29, 2013 1:49 pm
autor: panienka_z_okienka
Podbijam temat ponieważ DoorHan ma już przedstawicielstwo w Polsce
Mili Panowie zajrzeli do Nas z wizytą aby zaproponować bramy garażowe.

Czy od zeszłego roku, ktoś się jeszcze spotkał z tymi bramami ?
Cena, nie ukrywam, dość konkurencyjna, ale czy opłaci się z tym startować ?

Re: Bramy DoorHan z Czech

: czw cze 20, 2013 2:46 pm
autor: KateB
Witam serdecznie,

Posiadamy w swojej ofercie bramy firmy DOORHAN. Są one bardzo solidne i mają niezwykle atrakcyjne ceny. Można je montować nawet w małych garażach o ograniczonej wysokości nadproża. Prowadnice są produkowane z pojedyńczych metalowych warstw,bez użycia elementów łączących co zapewnia niezawodność, płynność ruchu i ciszę podczas otwierania/zamykania bramy. Ozdobne obudowy są zamontowane na pionowych prowadnicach i uniemożliwiają dostanie się jakichkolwiek przedmiotów i dłoni do mechanizmu prowadnic. Użycie dwóch linek z każdej strony bramy zabezpiecza skrzydło bramy przed opadnięciem w przypadku gdyby jedna z linek została uszkodzona. Dodatkowo system "sprężyna w sprężynie" w mechanizmie równowagi skrzydła bramy zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przy otwieraniu/zamykaniu bramy. W przypadku uszkodzenia jednej sprężyny druga pozostawi bramę otwartą albo uniemożliwi jej opadnięcie. Urządzenie zabezpieczające jest zamontowane w mechanizmie skrętnym,solidnie blokuje wałek i nie pozwala na opadnięcie bramy. Bramy DOORHAN były testowane na Syberii,gdzie też są zamontowane i działają niezawodnie nawet przy temperaturach ponad minus 30 stopni.
DOORHAN produkuje własne systemy napędów do bram i inne systemy automatyki. Do wszystkich typów bram może być podłączony napęd. Nasza firma zajmuje się także serwisowaniem bram, przy serwisowaniu dajemy 4-letnią gwarancję.
Dla nas najważniejsze jest zawsze zadowolenie Klienta.

Z pozdrowieniami,
Katarzyna Zawadzka
właścicielka firmy Kate-Bud
http://www.kate-bud.firmy.net
668-504-603

Re: Bramy DoorHan z Czech

: śr kwie 05, 2017 8:30 am
autor: kmat
W tamtym roku na lato zamówiliśmy u Panów bramę jakaż to miała być wspaniała (cena ponad 3tys), otwierana gdy braknie prąd itd, Pan Jarek naobiecywał.
Gorzej z rzeczywistością nie dość że zamiast po 6 to po 10 tygodniach była brama to przyjechali ją montować ludzie z Krakowa, którzy nie wiedzieli co mają robić! Mój mąż im pokazywał gdzie co maja wkręcać! Po kilku wizytach "serwisantów" brama ma przekręcone śruby piszczy a silnik chodzi jakby miał wyskoczyć. Z właścicielem nie da się w żaden sposób dogadać miał oddać cześć pieniędzy i zamontować nowy silnik ale niestety czasu nie ma. Życzliwie przestrzegamy! Jakby ktoś chciał zobaczyć posiadamy filmik z tym jak brama "świetnie chodzi". Nie będę wprost opisywać co sądzę o ludziach tam pracujących ale jeżeli chcecie spać spokojnie NIE KUPUJCIE TYCH BRAM!!!!

Re: Bramy DoorHan z Czech

: ndz kwie 30, 2017 5:07 pm
autor: cloude
No właśnie, bo jedną kwestią jest jakość bramy, a drugą jakość montażu. Producent może dokonać wszelkich starań, a montażyści wykonać fuszerkę i i tak wina wg. klienta będzie leżeć po stronie producenta. Tak samo jest z oknami, drzwiami i wieloma innymi rzeczami. :)

Re: Bramy DoorHan z Czech

: wt maja 09, 2017 10:26 am
autor: nowaczek85
cloude pisze:
ndz kwie 30, 2017 5:07 pm
No właśnie, bo jedną kwestią jest jakość bramy, a drugą jakość montażu. Producent może dokonać wszelkich starań, a montażyści wykonać fuszerkę i i tak wina wg. klienta będzie leżeć po stronie producenta. Tak samo jest z oknami, drzwiami i wieloma innymi rzeczami. :)
To prawda. Dlatego dobry montaż jest tak ważny. Ale przed tym trzeba też wybierać dobrą firmę. Osobiście zawsze jak coś kupuję to się na przykład pytam na FB o jakiś tam produkt, stąd mam pozytywne opinie, bo ktoś wcześniej już użytkował

Re: Bramy DoorHan z Czech

: czw maja 11, 2017 8:41 am
autor: tel
W Polsce jest duży wybór. Po co więc ściągać aż z dalekich Czech.

Re: Bramy DoorHan z Czech

: śr kwie 11, 2018 2:02 pm
autor: tomiszcz
Ja jakiś czas też orientowałem się w kwestiach związanych z bramami, ale zależało mi też na pomocnej, ale i funkcjonalnej automatyce do bram. Nie chciałem płacić za coś, co będzie tylko na papierze,a co w zupełności mi się nie przyda. Ostatecznie nie szukałem daleko, bo zamówienie złożyłem we Wrocławiu u sprzedawcy http://www.grodex.pl/ - miałem pewność, że zawsze mogę tam podjechać, gdyby coś działało nie tak jak powinno. Poza tym mogłem najpierw poczytać co mają, potem zadzwonić i o wszystko zapytać, a na samym końcu jechać i zobaczyć jak to wygląda. I to chyba był najlepszy sposób na wybranie odpowiedniego zabezpieczenia do ogrodu i garażu. Teraz czekam na przyjazd i montaż. mam nadzieję, że obejdzie się bez takich niespodzianek i brama będzie działała tak jak powinna, a nie nagle zepsuje się po tygodniu czy dwóch. W końcu nie tego oczekuje, ale zapewne wszystko okaże się w praktyce...