OKNA KRISPOL.

IwonaK
Czytelnik
Czytelnik

OKNA KRISPOL.

Post autor: IwonaK » czw paź 11, 2012 4:18 pm

Witam.
Co sądzicie o oknach firmy KRISPOL??
Czy pod względem jakościowym są tak dobre jak inne ich produkty?
I czy są przystępni cenowo?

oknoAD

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Re: OKNA KRISPOL.

Post autor: spec84 » pt paź 12, 2012 9:30 pm

Co do Krispola ogólnie to wiadomo, bramy, rolety dobrej jakości.

Co do okien to mało wiadomo, bardzo cicho o tym, ale patrząc na to przez ile lat topowe firmy z Polskiej branży budowały odpowiednią markę i jakość np Vetrex, MS, Oknoplast, Avante, to raczej nie ma co się spodziewać narazie jakiegoś "kosmosu".

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » sob paź 13, 2012 12:10 pm

Jakoś nie promują się z oknami - oferuję ich bramy, ale o oknach zapomniałem...

IwonaK
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: IwonaK » pn paź 15, 2012 9:59 am

Ja uważam że mają ciekawą ofertę. Większość oklein, które są dostępne w bramach występują również w oknach. Okna na dobrych profilach i z dobrymi okuciami. Myślałam, że więcej osób wypowie się na ten temat :)

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » pn paź 15, 2012 11:36 am

Dobry profil i okucia (np Veka + Roto ew. WH), ma co drugi lokalny producent okien, a nie często można o tych produktach powiedzieć, że są wyosikiej klasy (mimo dobrych komponentów), więc markowy profil i okucia to moim zdaniem nawet nie połowa sukcesu.

Jednak żeby nie było, nie liczać naróżników nie widziałem nigdzie Okna Krispolu. Dziwna dla mnie jest tylko cisza związana z tymi oknami, zero promocji itp. Na swojej stronie internetowej, nawet nie wyczytałem jakiej mają firmy okucia (ktoś wie jakie?). w opisach produktu i profilu (ale to chyba akurat Salamander ?).

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » pn paź 15, 2012 1:02 pm

Salamander (w tym bluEvolution) + winkhaus activpilot.
Pewnie gdyby nie fakt, że takie zestawienie okna mam Urzedowskiego, to bym bardziej myslał o ich ofercie:)

oknoAD

mati75
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: mati75 » pt kwie 12, 2013 12:55 pm

Krispol trochę już jest na rynku i z tego co wiem to jakość swoich bram i rolet mają dobrą, co do okien to najtańsze robią na Aluplaście a pozostałe produkują na niemieckim Slamandrze, jakość profila dobra, widziałem ostatnio wykonanie okien, podoba mi się łączenie profili cienkim spawem, szyby z tego co wiem to sami nie robią tylko ściągają od producenta który zajmuje sie tylko szybami więc można przypuszczać że sa dobre,
Ogólnie dopiero wchodzą z tą stolarką ale myślę że jeżeli będą robić takie okna jak bramy czy rolety to jest to godny polecenia producent
Wiem że gwarancję udzielają na 5 lat jak większość producentów, tutaj można więcej poczytać o ich oknach http://www.boto.biz/index.php/okna-i-dr ... -pomorskie

Kemor
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: Kemor » sob kwie 13, 2013 7:04 am

Słusznie! Brać szyby od szklarzy, czyli specjalistów! No i oknami niech się zajmują okniarze, a bramami bramiarze.

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » sob kwie 13, 2013 11:37 am

Masakra z tym Aluplastem, myślałem, że robią na jednym systemie (Salamander), ale widać też chcą walczyć ceną (jakby mało było takich oszołomów).

Dwa rózne systemy w doświadcoznych firmach strikte okniearskich wprowadzają bardzo dużo chaosu, a co musi się dziać jak producent bram zaczyna robić nagle okna w dwóch systemach ?

fnowak77
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: fnowak77 » sob kwie 20, 2013 8:07 pm

ja mam te okna i uważam że są bardzo dobre z ich innych produktów też byłem zadowolony.

Kemor
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: Kemor » pt kwie 26, 2013 4:04 pm

:) będzie Pan zadowolony! :)

janus10
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: janus10 » śr sie 28, 2013 8:44 am

Troche nie w temacie, ale ktoś ma bramy od Krispol? Bo zastanawiam sie, wszedzie czytam, że ponoć sa bardzo dobre, ale nikt nie pisze o swoich doswiadczeniach itp?

dominobramy
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: dominobramy » czw paź 03, 2013 7:36 pm

Niewiele można powiedzieć ponieważ Krispol głównie handluje bramami, jednak ich okna są rzeczywiście dobrze wykonane i ich popularność nadal rośnie.
Jakiś czas temu wprowadzili model FEN 92 i moim zdaniem jest to rewelacja pod każdym względem. Warto zasięgnąć lektury z nowego katalogu.

stefan okno
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: stefan okno » wt paź 22, 2013 9:05 pm

Witam , uważam że okna Krispola są godne polecenia ,skąd moja opinia - a stąd że montuje okna różnych producentów i akurat oni na Salamandrze wypadają proporcjonalnie do okien Oknoplastu z jakością,ale troszeczkę korzystniejszą cena końcową .

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » śr paź 23, 2013 7:01 pm

Z twojego porównania wychodzi jakby Oknoplast robił na Salamandrze. Są to dwa zupełnie inne produkty i nie ma co ich porównywać. Oknoplast mimo swoich grzeszków to producent strikte okienny, z wielkim doświadczeniem. Krispol to bardzo dobry producent bram, który moim zdaniem zamaist walczyć z Wiśniowskim rozdrobnił się na okna, wkurzając tym także wielu swoich odbiorców. No nic każdy ma swoją strategię i wizję rozwoju.

Najlepiej moim zdaniemna tym wyszedł Wiśniowski...

slavek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: slavek » sob maja 31, 2014 11:05 am

slavek pisze:Nie wiem jak radzą sobie z oknami, ale jestem dystrybutorem bram firmy Krispol i mam koszmarne problemy z porozumieniem się z pracownikami tej firmy. Panowie z tej firmy na zgłoszenie reklamacyjne odpowiadają po prostu nie na temat! Dokładnie chodzi o to, że jeden z paneli w bramie o szer 5m. rozwarstwił się, skrzypiał przy otwieraniu i zamykaniu. Firma Krispol przysłała cały zestaw paneli już nie rozwarstwionych, ale tu i ówdzie obitych (już w u producenta obicia te zakreślone były czerwoną kredką), a na jednym z paneli wgniecenie zamalowane było białą farbą. Klient zgłosił usterki w dniu montażu, (w tym samym dniu przesłałem mailowo te uwagi do producenta), ale roszczenie z żądaniem 300zł rekompensaty klient sprecyzował kilka miesięcy później. Wiadomo człowiek zajęty budową. Panowie z firmy Krispol uważają, że jeżeli zgłoszenie jest wysłane później niż po 30 dniach od daty montażu jest bezzasadne i powołują się na regulamin współpracy. Ręce opadają jak czyta się takie bzdury. Przecież nie mogę żądać rekompensaty finansowej w ciągu 30 dni, gdyż klient nie określił jeszcze jakiej rekompensaty chce. Wiadomo człowiek zajęty budową, zgłosił reklamację w dniu montażu, a żądanie określił po kilku miesiącach. Według ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej klient ma na to dwa lata. Nie interesuje go regulamin współpracy producenta z dystrybutorem, bo ten regulamin nie może ograniczać jego praw konsumenckich. Klient dał się namówić na bramę firmy Krispol zapłacił za tą bramę i ma albo rozwarstwiony panel, albo po wymianie pogięty i zamalowany. Ja jako dystrybutor na swój koszt wymieniłem panele, teraz będę musiał oddać klientowi jeszcze 300zł. Czyżby firma Krispol liczyła na to, że o kilkaset złotych nie opłaca się dystrybutorowi brnąć w żmudne procedury sądowe?
Powyższy post jest już dawno nieaktualny. Firma Krispol załatwiła tą sprawę w sposób, satysfakcjonujący zarówno dla klienta, jak i dla mojej firmy monterskiej. Zwracam honor i życzę dalszych sukcesów w sprzedaży bram i innych produktów.

krelun
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: krelun » pn cze 09, 2014 7:24 am

Firma bardzo dobra można powiedzieć pod każdym względem.Przeważnie wszystko mają co jest potrzebne,nigdy nie ma żadnych problemów finansowych oraz można zawsze ma nich liczyć co rzadko się zdarza...

colsztok
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: colsztok » wt cze 24, 2014 11:25 am

Czyli są taką dobrą spółdzielnią :D Ktoś robił z nimi jakieś duże, niestandardowe zamówienia ?

Slawek29
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Slawek29 » śr paź 29, 2014 9:53 am

Czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia z tym modelem okien krispola: http://krispol.pl/okna/fen-92/?lang=pl ? "Dominobramy" wspomniał że jest to rewolucja, jesteś w stanie dać trochę więcej szczegółów? Poważnie rozważam zakup tego modelu, jednak chciałbym się dowiedzieć coś o nim i to trochę więcej niż informacje katalogowe :) Może nawet znajdzie się ktoś kto ma/zakładał ten model?

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » czw paź 30, 2014 6:53 pm

Slawek29 pisze:Czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia z tym modelem okien krispola: http://krispol.pl/okna/fen-92/?lang=pl ? "Dominobramy" wspomniał że jest to rewolucja, jesteś w stanie dać trochę więcej szczegółów? Poważnie rozważam zakup tego modelu, jednak chciałbym się dowiedzieć coś o nim i to trochę więcej niż informacje katalogowe :) Może nawet znajdzie się ktoś kto ma/zakładał ten model?
Rwolucja to będzie jak zjesz słoik ogórków i popijesz mlekiem :D

A powaznie to jedna z najlepszych ram okiennych na rynku , bardzo dobre okucie i tylko nie wiem jakie szyby tam wkładają teraz.

KRISPOL-a znam akurat z bram i aluminium i mogę polecić.

oknoekspert
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: oknoekspert » czw lis 06, 2014 8:13 pm

Slawek29 pisze:Czy ktoś ma jakiekolwiek doświadczenia z tym modelem okien krispola: http://krispol.pl/okna/fen-92/?lang=pl ? "Dominobramy" wspomniał że jest to rewolucja, jesteś w stanie dać trochę więcej szczegółów? Poważnie rozważam zakup tego modelu, jednak chciałbym się dowiedzieć coś o nim i to trochę więcej niż informacje katalogowe :) Może nawet znajdzie się ktoś kto ma/zakładał ten model?
Żadna rewolucja, okna na profilu Bluevolution 92 dostępne na rynku już od wielu lat. Jak jest wstawiona odpowiednia stal i okna nie są przewymiarowane to jest ok.
NIEZALEŻNIE I KONKRETNIE O OKNACH

Slawek29
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Slawek29 » wt lis 25, 2014 12:18 pm

oknoekspert pisze:
Żadna rewolucja, okna na profilu Bluevolution 92 dostępne na rynku już od wielu lat. Jak jest wstawiona odpowiednia stal i okna nie są przewymiarowane to jest ok.
Dzięki za opinie :)

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”