Czy znacie producenta okien firmę DOMEL z łomży - opinie

samsung
Czytelnik
Czytelnik

Czy znacie producenta okien firmę DOMEL z łomży - opinie

Post autor: samsung » wt gru 04, 2012 1:16 am

Czy znacie producenta okien firmę DOMEL z Łomży ? Jesli tak to jakie macie na jej temat zdanie ,informacjie oponie , jak wygląda z nimi współpraca ?

oknoAD

samsung
Czytelnik
Czytelnik

Re: Czy znacie producenta okien firmę DOMEL z łomży - opini

Post autor: samsung » czw gru 06, 2012 6:16 pm

Czy nikt nie zna tego producenta ?

IRPLO
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: IRPLO » wt wrz 10, 2013 8:10 pm

Okazuje się że nie dbają o klienta
Ciekawe czy ktoś jeszcze coś napisze ?
http://forum.muratordom.pl/showthread.p ... %9B-o-niej

kwolacz
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: kwolacz » pn paź 07, 2013 2:36 pm

To mi wygląda na czarny pr. Po prostu jakaś pewnie bliska konkurencja wynajęła firmę marketingową, aby publikowała w internecie nieprzychylne opinie. Nie znam tej firmy, ale czytałem kilka wpisów i są podobne.

slavek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: slavek » ndz paź 13, 2013 12:24 pm

Firmę DOMEL poznałem kilka miesięcy temu i od kilku miesięcy zamawiam tam okna przeznaczone do dalszej odsprzedaży. Sprzedaż rośnie bardzo ładnie, reklamacji brak, a jako, że jest to stosunkowo młoda firma, może sporo namieszać w istniejącym podziale rynku na Drutex, Vetrex, MS, Oknoplast itp. Dlatego też w najbliższym czasie można się spodziewać na różnych forach zdawałoby się naiwnych pytań typu: " Czy znacie firmę Domel z Łomży? Bo nie wiem czy warto kupić ich okna? Z góry dziękuję za odpowiedzi." Następnie pojawią się wpisy życzliwych i bardzo rozczarowanych klientów, którzy szczerze odradzają produkty tej firmy. Forumowych wyjadaczy zapytam, która firma specjalizuję się w oczernianiu konkurencji? Która firma śle swoim dilerom materiały opisujące podobno przypadkowo wybrane i zakupione okna konkurencji jako produkty mocno ułomne?

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » ndz paź 13, 2013 7:16 pm

Z całym szacunkiem ale nie zestawiałbym ich z Vetrexem, MS czy nawet Oknoplastem (nie ta liga) ale fakt Drutexowi, Ekooknom czy Adamsowi (tu jeszcze bliskość położenia), mogą zabrać trochè rynku.

oknoAD

slavek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: slavek » wt paź 15, 2013 7:58 am

Byt "ligowy" bywa zmienny. Jak pokazuje przykład "markowych okien Jezierski" można w lidze spaść na dalsze lokaty, lub jak uczy przykład okien z Rąbienia można z ligi wypaść na stałe. Rozwiązania jakie przyjął Domel dają podstawy sądzić, że w najbliższych latach firma będzie mieć trend wzrostowy.

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » śr paź 16, 2013 10:53 am

slavek pisze:Byt "ligowy" bywa zmienny. Jak pokazuje przykład "markowych okien Jezierski" można w lidze spaść na dalsze lokaty, lub jak uczy przykład okien z Rąbienia można z ligi wypaść na stałe. Rozwiązania jakie przyjął Domel dają podstawy sądzić, że w najbliższych latach firma będzie mieć trend wzrostowy.
Co do "ligi" to chodziło mi bardziej o jakość, bogactwo systemów, rozwiązań na wyłączność czy sieci wyspecjalizowanych salonów, a nie wilkości czy zwrostu sprzedaży... Co do reklamacji to zapewne dobrze Pan montuje, składuje i transportuje okna, bo to często powoduje reklamacje, przy załóżeniu, że producent to nie garażowiec lub "cenowiec".

Ramzes1
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Re: Czy znacie producenta okien firmę DOMEL z łomży - opinie

Post autor: Ramzes1 » śr cze 21, 2017 2:45 pm

ja znam firme Vidok z okolic Rzeszowa troche druga strona Polski ale warto sobie zamówić bo maja chyba najlepsze okna jakie do tej pory znałem. Mam od nich trzyszybowe okna, bardzo ciepłe, wygłuszaja super a mieszkam przy ruchliwej ulicy

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”