Porządny producent drzwi zewnętrznych

Drzwidrewniane
Czytelnik
Czytelnik

Porządny producent drzwi zewnętrznych

Post autor: Drzwidrewniane » czw maja 02, 2013 10:34 am

Witam

Tak jak kolega post niżej :) tylko ja szukam producenta porządnych drzwi zewnętrznych. Słychać, że CAL jest dobry ( ale czy rzeczywiście?) Jakich producentów byście polecali, chodzi przede wszystkim o dobrą jakość, żeby z drzwiami nie działo się za wiele.

oknoAD

biurowam
Czytelnik
Czytelnik

Re: Porządny producent drzwi zewnętrznych

Post autor: biurowam » czw maja 02, 2013 1:47 pm

Witam serdecznie

Reprezentuje producenta drzwi zewnętrznych z ponad 30 letnim doświadczeniem.
Wysoka jakość produktu idzie w parze z przystępną ceną , drzwi wykonywane na zamówienie pod kątem indywidualnego klienta.
Całość produkcji od początku do końca to fachowa ręczna robota z dbałością o najmniejszy szczegół.
Istnieje możliwość odwzorowania wzoru z istniejących drzwi.

Proszę o wiadomość zwrotną na adres e-mail: biuro@pw-wam.pl bądź telefonicznie pod numerem
84 687 74 30 z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

Pozdrawiam
Łukasz Śniosek

Drzwidrewniane
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Drzwidrewniane » pt maja 03, 2013 12:31 pm

Tyle wyświetleń i nikt nic nie wie ? :) Tylko producent napisał a mi chodzi o opinię osób nie związanych z tematem, których opinia będzie w miarę obiektywna. Potrzebuję solidnych drzwi, z którymi nic się nie będzie działo . Także proszę o opinię od kogo warto kupić.

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » ndz maja 05, 2013 6:45 pm

Takich drzwi jeszcze nie produkują :D chyba że w aluminium na ramie 70 - 80 mm

Kiedyś odwiedziłem swojego znajomego który prosił by zamykać drzwi bardzo delikatnie aby mu szyba nie wypadła. To był CAL robiony na wymiar chyba 225 cm wysokie z szybką w środku skrzydła , czekał na serwis.

Drzwidrewniane
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Drzwidrewniane » pn maja 06, 2013 2:05 pm

A znacie firmy Węgrzyn? Lestol?

Wafel
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Wafel » pn maja 27, 2013 11:38 am

Witam
Jeżeli temat jeszcze aktualny to ja jako handlowiec z 7 -letnim doświadczeniem polecam Ci firmę Stolpaw.
Cena przystępna jakość bardzo dobra. Sprzedałem ich produktów setki a reklamacje praktycznie się nie zdarzały.
Drzwi robione z drewna sosnowego lub dębowego. W ramie posiadają wzmocnienie Veka także nie masz się co obawiać że będą się paczyć.
Produkowane są również na indywidualny wymiar ale dopłata spora. Drewno dobrze selekcjonowane i wysuszone.
Polecam!

oknoAD

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » wt cze 11, 2013 10:27 am

Drzwidrewniane pisze: . Słychać, że CAL jest dobry ( ale czy rzeczywiście?) .
Rzeczywiście. Nie sprzedaję ich dużo, ale mam różną styczność od dawna i mogę to potwierdzić.

Ale czy nic się z drzwiami nie będzie działo?To zależy co z nimi zrobisz! Dobre drzwi nie zwalniają z myślenia! Jeśli traktujesz klienta jako złotówki na swoim koncie, to lepiej skup się na oknach. Z drzwiami trzeba czasem sobie odpuścić..

Gam30
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Gam30 » pn lis 03, 2014 6:36 pm

Mogę polecić drzwi z KMT. Solidnie wykonane. Mam kilka lat i dobrze się sprawdzają. Trafiłem na tego producent dzięki firmie euro windows, która pokazała mi ich katalog i rozwiała wszelkie wątpliwości. Z innymi producentami nie miałem doświadczenia, więc się nie wypowiem.

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » wt lis 04, 2014 10:20 am

Gam30 pisze:Mogę polecić drzwi z KMT. Solidnie wykonane. Mam kilka lat i dobrze się sprawdzają. Trafiłem na tego producent dzięki firmie euro windows, która pokazała mi ich katalog i rozwiała wszelkie wątpliwości. Z innymi producentami nie miałem doświadczenia, więc się nie wypowiem.
Jakoś cieżko mi przychodzi to, by uwierzyć w fakt ze po tylu latach zarejestrowałeś się na tym forum tylko po to, bo się pochwalić faktem posiadania drzwi..

format001
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: format001 » pt lis 07, 2014 11:35 am

Witam,
Polecam zapoznać się z naszą ofertą; www.kmwformat.pl.

drzwikompozytowe

Post autor: drzwikompozytowe » śr lis 12, 2014 9:33 am

Witam
Zdecydowanie najlepszym i bezkonkurencyjnym jest producent drzwi kompozytowych VIKKING. Działa na rynku od 1991r. Drzwi kompozytowe wyglądają jak drewniane lub powierzchnia SMOOTH,są lekkie jak aluminiowe i trwalsze niż stalowe.Produkują pięć linii drzwi od Interior bez przylgowych na jednej uszczelce, po flagowy model Arctic Plus dedykowany do budownictwa pasywnego o współczynniku Ud 0,63 W/m2K.
W każdej linii jest 100 standardowych modeli,ale wszystkie nawet wysublimowane życzenia klienta są dla nich standardem.Czas realizacji zamówienia 3 tygodnie razem z dostawą.Na drzwi dają 25 lat gwarancji.Po bliższe informacje odsyłam zainteresowanych na stronę WWW. Vikking.eu.
Solidność mają wpisaną w nazwie...

k

mpire
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: mpire » pn lut 12, 2018 6:21 pm

Słyszałem, że świetną opinią cieszą się salony http://eurocolor.com.pl/krasnik (są zlokalizowane w wielu miastach Polski). Salony zajmują się sprzedażą zarówno drzwi, jak i okien. Na pewno sprzedawcy pomogą Ci w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

emma
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: emma » czw sie 30, 2018 5:13 pm

Nie polecam Eurocolor.
Doświadczyłam na własnej skórze lekceważenie przy reklamacji. Po sprzedaży nie interesuje ich co sie dzieje z produktem.
Nie dorośli do dzisiejszych standardów.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”