Mariot Rzeszów - co sądzicie?

Amelianna
Czytelnik
Czytelnik

Mariot Rzeszów - co sądzicie?

Post autor: Amelianna » pn sie 12, 2013 1:42 pm

Co sądzicie o oknach sprzedawanych przez firmę mariot z rzeszowa i o montażu tej firmy? Jesteśmy z mężem na etapie kupna okien do nowego domu i na razie zrobili na nas najlepsze wrażenie z wszystkich firm w regionie. Z góry dziękuję za odpowiedzi
Amelia

oknoAD

klajster
Fachowiec
Fachowiec

Re: Mariot Rzeszów - co sądzicie?

Post autor: klajster » pn sie 12, 2013 8:56 pm

Oni czy okna??

Amelianna
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Amelianna » wt sie 13, 2013 9:51 am

Oni, w sensie handlowiec przekonał nas do okien że dobre. Mówił też że mają montaż najlepszy w regionie - nie znacie kogoś kto brał u nich okna i montaż? Chciałabym poznać zdanie ludzi którzy tam kupili. W necie znalazłam tylko kilka wypowiedzi na ich temat i są różne, jedni zadowoleni jedni nie :/

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » czw sie 15, 2013 3:18 pm

sugerując się stroną www to oferują OKNOPLAST KRAKÓW
no chyba, że mają jeszcze coś innego czego nie ma na stronie:?: :?: :?:

W jaki sposób przekonał, że DOBRE :?: :?: :?: OKNOPLAST produkuje wiele modeli - jaki został wybrany :?: :?: :?: Nie szukaj klientów zadowolonych po necie tylko zapytaj w firmie gdzie, u którego klienta montowali takie okna, podjedź pytając u źródła czy są zadowoleni z usługi.

Amelianna
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Amelianna » pn wrz 09, 2013 1:13 pm

Dzięki Kuba.
Z tego co wiem to tylko Oknoplast. Z mężem wybierzemy chyba Winergetic klasyczny. Zastanawia mnie tylko dlaczego nie ma tego modelu na stronie oknoplastu?
No i oczywiście ten montaż :/ Ja się nie bardzo na tym znam i myśle, że nawet jak pojade na budowe do kogoś to nie będe wiedzieć czy to jest dobrze czy źle zrobione. Dlatego pytam czy ktoś już dawniej montował okna u nich i np. teraz nie wieje przez nie?

JamesBras
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: JamesBras » pt lut 19, 2016 3:40 pm

Witam

Czy zakupiłaś okna w Mariocie ? Jak z perspektywy czasu oceniasz współprace z tą firmą (serwis, montaż itp)
Pytam ponieważ stoję przed zakupem okien do domu i własnie chyba skorzystam z ich oferty.

Z góry dzięki za wszelka pomoc.

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”