Ms-Okna z Wodzisławia Śląskiego - opinie??

aneta87
Czytelnik
Czytelnik

Ms-Okna z Wodzisławia Śląskiego - opinie??

Post autor: aneta87 » pn sie 19, 2013 4:25 pm

Witam,
Posiadam dużą kamienicę w której zamierzam wymienić okna i parapety, co już ze względu na ilość wiąże się z ogromnym kosztem. Najbardziej zainteresowała mnie oferta firmy ms okna z Wodzisławia Śląskiego (http://ms-okna.pl), ale nie słyszałam o nich żadnej opinii, stąd moje pytanie: czy ktoś korzystał z oferty tej firmy? Jeżeli nie to jaką firmę polecacie, najlepiej z Wodzisławia Śląskiego, Rybnika lub okolic, ewentualnie z województwa Śląskiego.
Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam.

oknoAD

glaskiewicz
Małomówny
Małomówny
Kontaktowanie:

Re: Ms-Okna z Wodzisławia Śląskiego - opinie??

Post autor: glaskiewicz » wt sie 20, 2013 10:19 pm

a okna jakiej firmy będą ? (na swojej www maja wypisane tylko profile ale producenta juz nie a nie sztuką jest reklamowanie się markami komponentów - liczy się kto z tych elementów zrobi stolarkę). Inną kwestią kto je jeszcze dobrze wstawi :)

Co ciekawe nazwa firmy jest zbliżona do dużego producenta MS wiecej niz Okna , ale na stronie ms.pl tej firmy o której piszesz nie ma ich jako przedstawiciela - to jest tylko zbieżnosć nazw (oczywiscie mogę sie mylić) . Jeśli chodzi o MS to jest punkt w Rybniku http://msrybnik.pl/ lub inne http://www.ms.pl/kontakt/salony_sprzeda ... /slaskie#o

Osobiście nie znam tamtejszego rynku ale tyle mogę podpowiedzieć.

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » śr sie 21, 2013 6:29 pm

Mam duże wątpliwości czy aby napewno jest to przedstawiciel fabryki ze Słupska ( www.ms.pl) , jeżeli masz jakąś wycenę wrzuć ją na priv , zobaczymy czy to oryginał .

glaskiewicz
Małomówny
Małomówny
Kontaktowanie:

Post autor: glaskiewicz » czw sie 22, 2013 2:32 pm

to nie jest przedstawiciel ms (bo był na www) - ma tylko nazwę zbliżoną . Oczywisćie po ofercie można sprawdzić czy to jest z MS-u

ps. tak tak pracuję w tej sieci jakby ktos sie pytał

janus10
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: janus10 » wt sie 27, 2013 4:43 pm

Ja mam dobre doświadczenia z firmą MS tą ze słupska, wymienialem okna i też ich oferta mi wpadła jako ta najciekawsza, a na forach czytalem ze cena do jakości sa bardzo dobre i teraz tez moge polecić.

madzikowska
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: madzikowska » pn wrz 30, 2013 8:33 am

brałam u nich okna jakieś 3 lata temu, ostatnio też udało mi się namówić siostrę, która na ich okna decydowała się w tym roku. ekipa fajnie uwinęła się się montażem, ja również do tej pory nie miałam żadnych napraw. Decydowałam się na standardowe okna pcv jedynie dodatkowo brałam wzmocnienia antywłamaniowe. Także jak dla mnie firma zarówno pod kątem jakości samych okien jak i ceny jest warta polecenia.

oknoAD

Endie
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Endie » pt paź 04, 2013 12:56 pm

ja mam doświadczenie z ms ale konkretnie z ich salonem sprzedaży zielona góra - jędrzychów . brałem jakieś 2 lata temu, seria n.ergo (5 komorowe profile, ciepła ramka, potrójna szybka termo). Są ciepłe i szczelne choć cena nie była wygórowana. Także na bazie własnych dośwadczeń mogę ich polecić.

Criss
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Criss » śr paź 16, 2013 10:01 am

Brałem okna ms w autoryzowanym salonie sprzedaży w bielsko biała. Najważniejsze znalazłem okna, które spełniły moje oczekiwania, a że nie byłem osobą z doświadczeniem czy specjalnie zorientowaną w temacie, więc uzyskałem pomoc sprzedawców. Okna się spisują, nie są to żadne specjalne, podstawowa lini ms line.

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » śr paź 16, 2013 11:49 am

Hehehe,

bardzo szanuję firmę MS ale te próby nieudolnego PR są żenujące :) oby to nie dział marketignu MS był za to odpowiedzialny, a partnerzy handlowi.

3 posty pod rząd od zadowoolonych klientów, którzy tylko po założyli konto aby napisać pochwałę. Skąd o tym wiedzieli ? Po montażu okien przeglądali fora branżowe, bo takiego bakcyla złapali na stolarkę PVC ? :)

tymonparasol
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: tymonparasol » pt lis 29, 2013 4:37 pm

Może poprostu wyśli im na emial pytania :).

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”