Produkcja aluminium wybór dostawcy

marekj
Czytelnik
Czytelnik

Produkcja aluminium wybór dostawcy

Post autor: marekj » pn wrz 09, 2013 10:08 am

Witam.

Przymierzam się małymi krokami do produkcji aluminium. Na początku interesują mnie okna drzwi i ogrody zimowe, na razie bez fasad - może później. Nie interesują mnie duże inwestycje.
Rozważam trzech dostawców - Schuco, Heroal i Aluprof. I stąd moja prośba o opinie od strony technicznej oferowanych przez nich produktów. Interesują mnie tylko rzeczowe opinie a nie rozpiski o czyichś sympatiach albo antypatiach.

oknoAD

BUDINF
Czytelnik
Czytelnik

Re: Produkcja aluminium wybór dostawcy

Post autor: BUDINF » wt wrz 22, 2015 8:51 am

ALUPROF.

Awatar użytkownika
AMoknaAK
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: AMoknaAK » pn wrz 28, 2015 11:43 am

Witaj,

a czemu nie bierzesz pod uwagę Aliplasta? Cenowo wychodzi najlepiej i ciekawa rozwiązania np. "harmonijka" gdzie Aluprof kuleje. Produkujemy na Aliplascie i klienci są zadowoleni. Jak zawsze zależy od ludzi na produkcji, ale polecam.

Pozdrawiam

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » śr wrz 30, 2015 7:39 am

AMoknaAK pisze:Witaj,

a czemu nie bierzesz pod uwagę Aliplasta? Cenowo wychodzi najlepiej i ciekawa rozwiązania np. "harmonijka" gdzie Aluprof kuleje. Produkujemy na Aliplascie i klienci są zadowoleni. Jak zawsze zależy od ludzi na produkcji, ale polecam.

Pozdrawiam
No coś w tym musi być że największe i/lub najlepsze firmy z branży (np Drutex, Oknoplast, Vetrex, MS) nie używają Aliplasta. Sądzę, że ludzi, konrotle produkcji jaki i maszyny mają lepsze niź większość tych mniejszych producentów co używa Aliplast, więc raczej nie tu jest problem. Przecież jakby nie było różnic, a byłoby tylko taniej to by zmienili system...

dry0016
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: dry0016 » wt paź 06, 2015 8:53 am

Witam.
Jestem technologiem alu i przerobiłem już większość dostępnych w Europie systemów Alu.
Polecam Aluprof i SAPA. Duży wybór produktów, dobra logistyka i dział wsparcia technicznego. Prefabrykacja nie stwarza żadnych problemów.
Poza tym jest to system doskonale znany.
Odnośnie "harmonijek" jest to znikoma ilość zamówień - nie nadają się na nasz klimat i klient jest tego świadomy.

Podpisuję się również pod tym napisał "spec84". 80% sukcesu to kumata produkcja. Dwie lewe ręce zepsują nawet najlepszy i najprostszy system.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”