ERKADO HERSE NIE POLECAM !!!!

Trelio
Czytelnik
Czytelnik

ERKADO HERSE NIE POLECAM !!!!

Post autor: Trelio » śr lut 05, 2014 10:24 am

Dzień dobry,

Chciałem wszystkich przestrzec przed zakupem drzwi wejściowych Herse firmy Erkado. Drzwi opuszczaję się (zamontowane są prawidłowo) - przyczyną są luźne zawiasy w ościeżnicy. Po licznych próbach reklamowania firma erkado przysłała pismo iż mam oddać SKRZYDŁO do oględzin ( reklamowałem ościeżnice ! ). Klient już mieszka a ja mam mu zdejmować skrzydło !
Po moim odwołamiu podtrzymują swoje stanowisko, twierdząc iż nie mają grup serwisowych.
Proszę poważnie się zastanowić przed zakupem - montażem tych drzwi ( ciężkie skrzydło a ościeżnica taka jak do drzwi międzypokojowych)

pozdrawiam

oknoAD

Awatar użytkownika
vanhool
Czytelnik
Czytelnik

Re: ERKADO HERSE NIE POLECAM !!!!

Post autor: vanhool » czw lut 13, 2014 12:55 am

Dzięki za ostrzeżenie. Od jakiegoś czasu notuję sobie takich producentów. Latem będę wybierał stolarkę do swojego domu i dwa razy się zastanowię zanim wybiorę konkretny produkt. W końcu to inwestycja na całe życie.

theme
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: theme » pn mar 31, 2014 10:05 pm

Ja nie miałem z nimi póki co problemu, choć waga skrzydła (głównie przez tą płytę homalight) oraz mocowanie zawias do ościeżnicy też budziły moje obawy. Ościeżnica ogółem OK ale nie do takiej wagi skrzydła.
Dużo tego nie sprzedałem ale również dzięki za ostrzeżenie. Będę czujny.

kali
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kali » śr kwie 09, 2014 8:16 am

theme pisze:Ja nie miałem z nimi póki co problemu, choć waga skrzydła (głównie przez tą płytę homalight) oraz mocowanie zawias do ościeżnicy też budziły moje obawy. Ościeżnica ogółem OK ale nie do takiej wagi skrzydła.
Dużo tego nie sprzedałem ale również dzięki za ostrzeżenie. Będę czujny.
Ja też jakoś specjalnie nie miałem z nimi problemu. Mi wszystko ładnie zrobili... Nawet miałem dla nich kilka zleceń... Fakt faktem może nie wszystko było dobrze zrobione ale to małe poprawki, więc nie było problemu. Ja też ładnie dziękuję za ostrzeżenie. Czujność to podstawa. Trzeba uważać ;)

KARMAZYN
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: KARMAZYN » czw kwie 17, 2014 12:22 pm

vanhool pisze:Dzięki za ostrzeżenie. Od jakiegoś czasu notuję sobie takich producentów. Latem będę wybierał stolarkę do swojego domu i dwa razy się zastanowię zanim wybiorę konkretny produkt. W końcu to inwestycja na całe życie.

udostępnij listę, to dobre dla wszystkich, bo na forum jest bajzel.

JRG
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: JRG » wt lip 29, 2014 9:50 am

Kolego a spróbuj coś zareklamować w Firmie PORTA KMI, to jest dopiero kombinacja alpejska.

oknoAD

Lesterpano
Czytelnik
Czytelnik

ERKADO HERSE NIE POLECAM

Post autor: Lesterpano » wt cze 02, 2015 1:57 pm

moim zdaniem jest super . a mi sie podoba wyglД…d moze nie typowe ale czy wszystkie auta musza byc takie same ?

szuja3
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: szuja3 » pn mar 14, 2016 2:57 pm

I ja dołożę swoje 3 grosze. Kupione w kwietniu ubiegłego roku, założone w maju. Pod koniec zeszłego roku zaczął odkształcać się dół do wewnątrz mieszkania. Zgłosiłem na reklamację wysłałem zdjęcia i... zonk. Pozwoliłem sobie powiesić małe blaszane wieszaczki na ramie drzwi na klucze itp. Na to producent hola hola to jest ingerencja w konstrukcję i odmówili naprawy. Jakie było moje zdziwienie że 2 wieszaczki w kształcie S-ki o wadze 15dkg są w stanie odkształcić 45kg drzwi wzmacniane 5mm stalowym płaskownikiem wbrew prawom fizyki. Einstein przewrócił by się w grobie jakby coś takiego zobaczył. Ale widocznie serwis Erkado posiada tajny nowy wzór na grawitację i siły działające na drzwi względem ościeżnicy. Pozwolę sobie dodać zdjęcie oraz odwołanie dotyczące odwołania reklamacji

http://www.fotosik.pl/zdjecie/1b1bf39fbff5eb2d

http://www.fotosik.pl/zdjecie/4494681b6468afe9

http://sendfile.es/pokaz/735806---pjbl.html

Endrju76
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Endrju76 » czw mar 09, 2017 1:18 pm

Rzeczywiście fuszerka, dzięki za info, jeszcze chwile temu rozważałem ich usługi, uff

Endrju76
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Endrju76 » wt mar 14, 2017 11:39 am

Dzięki za opinię. Dobrze jak fachowiec się wypowie i sensownym komentarzu. SKreślam ich z listy możliwych opcji zakupu, jeszcze raz dzięki

mazwoj
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: mazwoj » wt mar 14, 2017 5:23 pm

Nie wiem czy słusznie czy niesłusznie skreślasz Erkado z listy. Twoja sprawa kogo wybierzesz. Rzeczywiście ileś lat do tyłu coś było nie tak z tymi zawiasami i szybko wyłapali problem. Później problemem był niewłaściwy montaż Herse, bo większość montażystów skręcała zawiasy do końca, a później majdrowała skrzydłem i robiła się dość mocna dźwignia. Można było uszkodzić mocowanie zawiasów do ościeżnicy. Oczywiście nikt się nie przyznawał i tak później szła opinia o lipnych zawiasach w Erkado.
Teraz to są już porządne szkolenia i takich wypadków jest co raz mniej. Oczywiście trafi się jakiś wsiór co drzwi 2x montował to połamie te mocowania ;).

A co do ich jakości to podciągnęli się przez te 3 lata odkąd jest ten wątek. Teraz to chyba jedna z większych firm sprzedających drzwi w Polsce? Sam już nie wiem.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”