Solidny dostawca okien - Schuco,Veka

dizel130989
Czytelnik
Czytelnik

Solidny dostawca okien - Schuco,Veka

Post autor: dizel130989 » wt mar 31, 2015 1:27 pm

Witajcie Drodzy Forumowicze,

chciałbym abyście wy mi polecili dobrą firme produkującą na profilach Schuco i Veka.

Nie chodzi mi o firmy, które zają zaległości w produkcji, jestem w stanie zapłacić trochę wiecej za jakość - okna mają docelowo iść na Niemcy - nie potrzebuje problemów z polskimi producentami i niemieckimi klientami.

Prosiłbym o polecenia mi po jednej firmie z kazdego rodzaju profila :-) Każdy użytkownik jeśli poleci dobrą firme , powstanie fajne zestawienie dobrych firm, które warto polecać dalej :-)

pozdrawiam,

Dzięki

D.B

oknoAD

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Re: Solidny dostawca okien - Schuco,Veka

Post autor: spec84 » śr kwie 01, 2015 11:32 am

Veka - Vetrex, Oknoplast

Schuco - Eurocolor

Duże firmy, terminowe, bez długów, jakość też dobra, z fajnymi rozwiązaniami.

dizel130989
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: dizel130989 » pt kwie 03, 2015 10:17 am

O Vetrexie słyszałem, że jest strasznie drogi ( tak jak o Vidoku, sprawdzałem cenę dystrybucyjna - jest drogo , drożej niż moja rodzina dostała okna w Niemczech, cena NETTO po rabacie 30 % wyższa niż cena niemiecka <fuck logic > ).

Firma Eurocolor z Pyskowic ? Nie ma ona czasem problemów finansowych ? Jest ktoś kto od nich bierze okna, jak z wykonaniem i ich płynnością finansowaą ?

Co do Schüco słyszałem dobrą opinie ( zresztą nie jedną ) o firmie Mitbau z Wrocławia - nie wiecie jak kształtuje się cena do jakości ?

Co sądzicie o firmie produkującej na Vece - Witraż - naprawde nie warta polecenia ?

Albo o firmie produkującej na Vece - KNS - z Wodzisławia ? Jestem ze Śląska wiec szukam okien w pobliżu !

Szukam w miare dobrych okien ( nie potrzebuje żadnych rewelacji, ot solidnie wykonane okna ) w rozsądnej cenie.
Vidok mnie zaskoczył, no chyba że bede sprzedawał, okna na rynku niemieckim 2 razy drożej niż producenci w NIemczech oferują ;/

Dzięki za wszelkie informacje.

Pozdrawiam,

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » pt kwie 03, 2015 3:48 pm

Eurocolor - Schuco
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » sob kwie 04, 2015 7:21 pm

:jestem w stanie zapłacić trochę wiecej za jakość : = no to SAM sprawdż ceny vetrexu , porównaj z KNS OKNOPLAstem i innymi - mi wychodzi to samo

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » sob kwie 04, 2015 9:46 pm

Chcesz sprzedawać okna do Niemiec to tym bardziej musi być ważna dla Ciebie terminiwość, serwis itp. Co do cen Vidoku, że wyszło drożej niż w Niemczech to nie chce mi się trochę wieżyć. Może dystrybutorwyczuł "interes" i zrobił bardzo duży narzut...

Co so Vetrexu to widzę, że zrobilą się chyba jakaś moda z tym pisaniem, że jest drogi. Chyba konkurencja obrała taką strategię? "Drogie" to są np okna Internormu, choć też nie do końca się z tym zgodzę, bo drogie to w tym przypadku pojęcie względne.

oknoAD

meraś
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: meraś » pn kwie 06, 2015 3:29 pm

Ja biorę od Eurocoloru okna od ponad 4 lat. Z terminami nie ma problemu, z płynnością finansową również.
..bałagan i porządek - to tylko liczby...

dizel130989
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: dizel130989 » wt kwie 07, 2015 1:25 pm

Super czyli plotki o słabej kondycji Eurocoloru z Pyskowic są chyba przesadzone.

Co do porównania cen to własnie to robię ,jednak wiele firm nie pokaże Ci cen dystrybucyjnych dopóki nie podpiszesz umowy o współpracy - proszę o nazwe firmy, nipy, regony, doświadczenia itd a potem i tak Ci powiedzą że cen dystrybucyjnych raczej nie ujawnija....ehh no chyba że zostanie Pan naszym dystrybutorem.

Dlatego pytam o firmy, które Wy polecacie ( sam mógłbym poszukać, jednak na 10 firm 7 nie chce ujawniać cen dystrybucyjnych ).

Jeszcze jakieś propozycje ? Na razie coś nie coś wiemy, liczyłem ze powstanie fajne zestawienie firm na Schüco czy Vece.Narazie pare firm mamy !

Dzięki !

spec84
Zaangażowany
Zaangażowany

Post autor: spec84 » śr kwie 08, 2015 4:20 am

Podanie nipu czy regonu oraz sprawdzenie czy nie jest pan firmą krzak lub klientem inwidualnym (który chce np poznać ceny zakupu danego deaera od producenta) lub konkurencją sprawdzającą ceny to kolejny element który wyróżnia profesjonalistów od "wolnych Amerykanów". Ja omijałbym właśnie firmy co robią po jednym telefonie lub emailu wyceny.

alekM
Małomówny
Małomówny

Post autor: alekM » czw kwie 09, 2015 12:19 pm

Bardzo fajna firma godna polecenia.

FabrykaLASTRIK
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: FabrykaLASTRIK » śr kwie 22, 2015 2:11 pm

Witam,
Produkujemy okna na profilach Schueco (CT70, SI82), okucia ROTO. Działamy w tej branży od 20 lat a od 12 lat sprzedajemy okna w całej Europie i wkrótce w Stanach. Niemcy to obok Francji nasz największy odbiorca. Bardzo dobrze znamy wymogi tego rynku. Prosimy o kontakt: eksport7@lastrik.com.
Pozdrawiamy!
Fabryka LASTRIK, Koszalin.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”