drzwi wewnętrzne

andrju
Czytelnik
Czytelnik

drzwi wewnętrzne

Post autor: andrju » ndz cze 28, 2015 5:35 pm

Szukam drzwi wewnętrznych do domu. Interesuje mnie średnia półka cenowa - ważne żeby miały dobrą izolację akustyczną. Kogo mi polecicie?

oknoAD

Ernest22
Czytelnik
Czytelnik

Re: drzwi wewnętrzne

Post autor: Ernest22 » śr lip 01, 2015 7:11 am

Mogę polecić sprawdzone drzwi Asilo http://www.asilo.pl/skrzydla-drzwiowe/ są w przystępnej cenie, jestem zadowolony, dodatkowo mają wysoki komfort akustyczny i cichy zamek magnetyczny w cenie.

Awatar użytkownika
slaway
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: slaway » pn paź 26, 2015 1:02 pm

ja na Twoim miejscu nie patrzyłabym na konkretnego producenta drzwi tylko jakość ich wykonania, wybierz się do kilku popularnych punktów z drzwiami wewnętrznymi i popytaj z czego są zrobione i wybierz te najtańsze i najlepsze pod względem jakościowym, ale sprawdzaj dokładnie, bo kiedyś moi znajomi kupili drzwi, fakt, że w jakimś hipermarkecie, które miały w środku dykte :) także totalna porażka, ledwo stukniesz w nie jakimś innym meblem i nagle okazuje się, że jest piękna dziura w środku drzwi i nie da się z nią nic zrobić :)

cernti
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: cernti » pn lis 02, 2015 10:50 am

Czy warto kupić drzwi wewnętrzne z szybami na 3/4 drzwi?

timan
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: timan » śr sty 13, 2016 4:49 pm

a mi jakoś drzwi wewnętrzne nie są w tej chwili potrzebne. Mieszkam sam z partnerką więc drzwi mam tylko tam gdzie muszę to znaczy w łazience i nigdzie więcej bo po co nam :)
Jak będą dzieci to wtedy pomyślimy o drzwiach, aby móc sobie zrobić czasami chwilę prywatności.

Antos
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Antos » pt sty 29, 2016 8:59 am

Też jestem zdania, że mniej ważna jest marka. Często cena uzależniona jest właśnie od producenta, dlatego lepiej zwracać uwagę na użyte materiały i jakość wykonania poszczególnych drzwi.

oknoAD

karkow
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: karkow » czw lut 18, 2016 8:11 am

Co do tak dużych szyb w drzwiach to raczej bym odradzał. Przeciąg w pomieszczeniu i szyba wybita. Bawiące się dzieci, często biegają, rzucają czymś i szyba wybita i niebezpieczeństwo skaleczenia.

Wojtunio
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Wojtunio » śr mar 02, 2016 9:54 am

serdecznie polecam glumatex z Nakła Śląskie! mam ich drzwi i jestem MEGAAAA zadowolony!

Ajlar
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Ajlar » sob maja 28, 2016 2:23 pm

Drzwi wewnetrzne - fakt - zajmuja miejsce i sa czasami zbedne. Jak sie mieszka samemu to juz w ogole. Jak we dwoje - to jednak czasem sie przydaja (po klotni np:P). Ale jak juz sa w domu dzieci - oooo to juz podstawa. Dzieki temu jak dziecko spi w swoim pokoju, to rodzice moga w drugim np ogladac tv czy co tam innego robic halasujacego:>
Duzy wybor drzwi jest w sklepach sieci Dobre Dla Domu (DDD) Spojrzcie np: http://ddd.com.pl/kategoria/drzwi_3_1.html - nie mowcie, ze nie zdobia domu?

DawidDoswiad
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: DawidDoswiad » czw wrz 15, 2016 3:20 pm

Średnia pułka jest najgorsza to wyboru bo jest tego najwięcej zazwyczaj.I co wybrałeś?

kadiksel
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kadiksel » czw wrz 22, 2016 10:31 am

Może coś z erkado? Niezłe mają drzwi.

mazwoj
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: mazwoj » wt mar 14, 2017 5:27 pm

DawidDoswiad pisze:Średnia pułka jest najgorsza to wyboru bo jest tego najwięcej zazwyczaj.I co wybrałeś?
Chyba najlepsza, bo można wybierać i przebierać w tym co się chce. Najgorzej ma ten co szuka najtańszych lub najlepszych. Topowych drzwi jest mało. Firmy można wręcz policzyć na palcach 1 ręki. Średnia półka oferuje najwięcej w najbardziej elastycznym przedziale cenowym (bez jakiś skoków o 1000zł w górę).
Każdy też bierze drzwi do swojego portfela. Jak go nie będzie stać na najlepsze drzwi, to też nie będzie stawał na głowie aby takie kupić.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”