Strona 1 z 1

drzwi wewnętrzne

: ndz cze 28, 2015 6:35 pm
autor: andrju
Szukam drzwi wewnętrznych do domu. Interesuje mnie średnia półka cenowa - ważne żeby miały dobrą izolację akustyczną. Kogo mi polecicie?

Re: drzwi wewnętrzne

: śr lip 01, 2015 8:11 am
autor: Ernest22
Mogę polecić sprawdzone drzwi Asilo http://www.asilo.pl/skrzydla-drzwiowe/ są w przystępnej cenie, jestem zadowolony, dodatkowo mają wysoki komfort akustyczny i cichy zamek magnetyczny w cenie.

Re: drzwi wewnętrzne

: pn paź 26, 2015 1:02 pm
autor: slaway
ja na Twoim miejscu nie patrzyłabym na konkretnego producenta drzwi tylko jakość ich wykonania, wybierz się do kilku popularnych punktów z drzwiami wewnętrznymi i popytaj z czego są zrobione i wybierz te najtańsze i najlepsze pod względem jakościowym, ale sprawdzaj dokładnie, bo kiedyś moi znajomi kupili drzwi, fakt, że w jakimś hipermarkecie, które miały w środku dykte :) także totalna porażka, ledwo stukniesz w nie jakimś innym meblem i nagle okazuje się, że jest piękna dziura w środku drzwi i nie da się z nią nic zrobić :)

Re: drzwi wewnętrzne

: pn lis 02, 2015 10:50 am
autor: cernti
Czy warto kupić drzwi wewnętrzne z szybami na 3/4 drzwi?

Re: drzwi wewnętrzne

: śr sty 13, 2016 4:49 pm
autor: timan
a mi jakoś drzwi wewnętrzne nie są w tej chwili potrzebne. Mieszkam sam z partnerką więc drzwi mam tylko tam gdzie muszę to znaczy w łazience i nigdzie więcej bo po co nam :)
Jak będą dzieci to wtedy pomyślimy o drzwiach, aby móc sobie zrobić czasami chwilę prywatności.

Re: drzwi wewnętrzne

: pt sty 29, 2016 8:59 am
autor: Antos
Też jestem zdania, że mniej ważna jest marka. Często cena uzależniona jest właśnie od producenta, dlatego lepiej zwracać uwagę na użyte materiały i jakość wykonania poszczególnych drzwi.

Re: drzwi wewnętrzne

: czw lut 18, 2016 8:11 am
autor: karkow
Co do tak dużych szyb w drzwiach to raczej bym odradzał. Przeciąg w pomieszczeniu i szyba wybita. Bawiące się dzieci, często biegają, rzucają czymś i szyba wybita i niebezpieczeństwo skaleczenia.

Re: drzwi wewnętrzne

: śr mar 02, 2016 9:54 am
autor: Wojtunio
serdecznie polecam glumatex z Nakła Śląskie! mam ich drzwi i jestem MEGAAAA zadowolony!

Re: drzwi wewnętrzne

: sob maja 28, 2016 3:23 pm
autor: Ajlar
Drzwi wewnetrzne - fakt - zajmuja miejsce i sa czasami zbedne. Jak sie mieszka samemu to juz w ogole. Jak we dwoje - to jednak czasem sie przydaja (po klotni np:P). Ale jak juz sa w domu dzieci - oooo to juz podstawa. Dzieki temu jak dziecko spi w swoim pokoju, to rodzice moga w drugim np ogladac tv czy co tam innego robic halasujacego:>
Duzy wybor drzwi jest w sklepach sieci Dobre Dla Domu (DDD) Spojrzcie np: http://ddd.com.pl/kategoria/drzwi_3_1.html - nie mowcie, ze nie zdobia domu?

Re: drzwi wewnętrzne

: czw wrz 15, 2016 4:20 pm
autor: DawidDoswiad
Średnia pułka jest najgorsza to wyboru bo jest tego najwięcej zazwyczaj.I co wybrałeś?

Re: drzwi wewnętrzne

: czw wrz 22, 2016 11:31 am
autor: kadiksel
Może coś z erkado? Niezłe mają drzwi.

Re: drzwi wewnętrzne

: wt mar 14, 2017 5:27 pm
autor: mazwoj
DawidDoswiad pisze:Średnia pułka jest najgorsza to wyboru bo jest tego najwięcej zazwyczaj.I co wybrałeś?
Chyba najlepsza, bo można wybierać i przebierać w tym co się chce. Najgorzej ma ten co szuka najtańszych lub najlepszych. Topowych drzwi jest mało. Firmy można wręcz policzyć na palcach 1 ręki. Średnia półka oferuje najwięcej w najbardziej elastycznym przedziale cenowym (bez jakiś skoków o 1000zł w górę).
Każdy też bierze drzwi do swojego portfela. Jak go nie będzie stać na najlepsze drzwi, to też nie będzie stawał na głowie aby takie kupić.