Okna IZOPLAST

cinka7
Czytelnik
Czytelnik

Okna IZOPLAST

Post autor: cinka7 » czw sie 25, 2016 7:33 am

Odradzam okna z firmy IZOPLAST. Pracownicy firmy są niemili i wprowadzają klientów w błąd, do którego niestety również nie potrafią się przyznać, a w szczególności Pani Anna - pracownik ww. firmy.

oknoAD

izoplast
Czytelnik
Czytelnik

Re: Okna IZOPLAST

Post autor: izoplast » wt paź 18, 2016 2:11 pm

Jeśli taka sytuacja faktycznie miała miejsce, to jest nam z tego powodu niezmiernie przykro. Jednakże, jak wiadomo, publikacje na internetowych forach bywają różne - często negatywne komentarze pochodzą od ,,grającej nieczysto'' konkurencji... Dlatego, jeśli mają miejsce jakieś nieporozumienia - prosimy o bezpośredni kontakt z biurem naszej siedziby w Jeżowie. Postaramy się szybko wyjaśniać wszelkie wątpliwości.

nowaczek85
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: nowaczek85 » pn gru 05, 2016 10:57 pm

cinka7 pisze:Odradzam okna z firmy IZOPLAST. Pracownicy firmy są niemili i wprowadzają klientów w błąd, do którego niestety również nie potrafią się przyznać, a w szczególności Pani Anna - pracownik ww. firmy.
Też jestem tego zdania, że konkurencja może grać nieczysto. Przykład – ostatnio miałem montowane okna u moim rodziców w domu. Pogadałem sobie z montażystą i sam właśnie przyznał, żę to niestety częsta praktyka jest i z oknami (ich jakością) nie ma nic wspólnego. Liczy się biznes, a komentarze przeważnie wrzucają właśnie firmy, którym nie idzie sprzedaż. Nie twierdzę że taki czy inny producent jest 100% zły czy dobry, ale generalizować nie można nigdy.

edwardstachh
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: edwardstachh » wt gru 13, 2016 9:35 pm

Wpis osoby, która założyła konto i ma 1 wpis na nim nie jest wiarygodny. Koniec. Kropka

darekwicicki
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: darekwicicki » śr gru 14, 2016 9:41 pm

Ja zamawiałem w lato okna Izoplast eXtremo Prestige w Skierniewicach. Nie doświadczyłem nierzetelności, zarówno na etapie pomocy w wyborze okiem, sprzedaży jak i montażu. Nie mam zastrzeżeń. Zawsze tam by się mogły jakieś mankamenty omawiać, ale to w sumie pierdoły są.

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”