Strona 1 z 1

Okna Wałbrzych

: śr sie 09, 2017 2:15 pm
autor: globik
Witam. Poszukuję firmy oferującej dobre okna plastikowe w atrakcyjnych cenach. Najlepiej by było jeszcze gdyby jeszcze zajmowała się montażem... Widziałem taką ofertę na stronie firmy http://okna.luch.pl/ jednak szczerze mówiąc nie znam jej inigdy o niej nie słyszałem, przez co zastanawiam się czy warto korzystać z jej usług... Niby ofertę mają dosyć korzystną, jednak pewna obawa zawsze istnieje :D Co moglibyście mi poradzić? Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Pozdrawiam.

Re: Okna Wałbrzych

: pn lis 13, 2017 2:58 pm
autor: bartek75
Specjalnie założyłem konto, żeby móc się tutaj wypowiedzieć.

Ekipa z firmy "Okna Luch" spisała się u mnie w domu bardzo wzorowo. jestem zadowolony przede wszystkim z jakości i profesjonalnego podejścia w rozmowie - od razu wiedziałem da się zrobić, czego nie da się zrobić, ile czasu zajmie praca, ile zapłacę za robociznę i co firma poleca, a co odradza - to mi się podoba!!

nie zawiodłem się i nie żałuję wydanych pieniędzy, w ostatnich latach dwukrotnie wymieniałem okna - najpierw w mieszkaniu, a później w nowym domu i dopiero przy drugim wypadku trafiłem na firmę Luch - i to był strzał w dziesiątkę

polecam serdecznie!!

Bartosz