"DELTA" z Augustowa

Gość

"DELTA" z Augustowa

Post autor: Gość » śr mar 26, 2003 12:30 pm

Witam

Poszukuje firm, które współpracują lub współpracowały z firmą "Delta" z Augustowa.

prosze o kontakt: fenster@hoga.pl

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » pt kwie 04, 2003 6:02 pm

Do jakich celów???? Nie wiem czy się zgłaszać.

Umberto

Ja

Post autor: Umberto » pn kwie 14, 2003 6:16 pm

Ja sprzedawałem DELTE i co Pan mi teraz zrobi.

r25
Czytelnik
Czytelnik

Re: "DELTA" z Augustowa

Post autor: r25 » czw lis 27, 2008 11:57 am

DELTA Okna. No niestety ja się zawiodłam na tej firmie. Termin realizacji zamówienie przesuwany był 3 razy z tłumaczeniem że samochód się zepsuł, później że nie ma wolnej ekipy montażowej, w końcu że okres przedświąteczny i osoby są na urlopach. W końcu przyjechała ekipa, zabrali się za demontaż starych okien i montaż nowych. Kultura pracy ma wiele do życzenia, gdybym wcześniej nie zabezpieczyła podłóg grubą folią malarską to bym miała straty. Montaż też wiele do życzenia pozostawia. Parapety zewnętrzne otrzymały spadek w kierunku elewacji, przez co woda dostawała się pomiędzy ocieplenie a ścianę budynku, tak że u sąsiada piętro niżej na suficie zacieki się robiły. Obróbka wykończeniowa zewnętrzna z niewłaściwego materiału. Po pierwszym deszczu zaczął się kruszyć, przez co zmuszona byłam złożyć reklamację, która dobry miesiąc była rozpatrywana. Przyjechała komisja by ocenić szkodę i nie mogli uwierzyć że ich własna firma zrobiła taką fuszerkę. A ja przecież sama sobie nie zrobiłam tych wykończeń. Dopiero po 3 miesiącach zostało poprawione wykończenie zewnętrzne.
Dlatego najpierw rozeznajcie się na rynku nim się zdecydujecie ostatecznie. Choć ceny nie najtańsze to wykonanie pozostawia wiele do życzenia.

kuba8883
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: kuba8883 » czw lis 27, 2008 12:33 pm

r25 pisze:DELTA Okna. No niestety ja się zawiodłam na tej firmie. Termin realizacji zamówienie przesuwany był 3 razy z tłumaczeniem że samochód się zepsuł, później że nie ma wolnej ekipy montażowej, w końcu że okres przedświąteczny i osoby są na urlopach. W końcu przyjechała ekipa, zabrali się za demontaż starych okien i montaż nowych. Kultura pracy ma wiele do życzenia, gdybym wcześniej nie zabezpieczyła podłóg grubą folią malarską to bym miała straty. Montaż też wiele do życzenia pozostawia. Parapety zewnętrzne otrzymały spadek w kierunku elewacji, przez co woda dostawała się pomiędzy ocieplenie a ścianę budynku, tak że u sąsiada piętro niżej na suficie zacieki się robiły. Obróbka wykończeniowa zewnętrzna z niewłaściwego materiału. Po pierwszym deszczu zaczął się kruszyć, przez co zmuszona byłam złożyć reklamację, która dobry miesiąc była rozpatrywana. Przyjechała komisja by ocenić szkodę i nie mogli uwierzyć że ich własna firma zrobiła taką fuszerkę. A ja przecież sama sobie nie zrobiłam tych wykończeń. Dopiero po 3 miesiącach zostało poprawione wykończenie zewnętrzne.
Dlatego najpierw rozeznajcie się na rynku nim się zdecydujecie ostatecznie. Choć ceny nie najtańsze to wykonanie pozostawia wiele do życzenia.
To przestaje być zabawne!!!
Każda informacja może być sprawdzona i mam szczerą nadzieje że Delta z Augustowa tak postąpi!Siec tylko z pozoru jest anonimowa.Podawanie nieprawdziwych informacji,jest karalne!I może wiazac się ze sporą rekompensatą finansową!Panowie z Augustowa do boju!!!!!!!!!

ROB_72
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: ROB_72 » sob lis 29, 2008 6:59 am

SzanowniPaństwo choć rzadko sie wypowiadam na tym forum przeglądam je codziennie ,w branzy od 10 lat i pamiętam Deltę ,jak zaczynała .W moim mieście tez mieli biuro ,a wie byli dla mnie konkurencją ,ale po tym co wypisuje "r25" na ich temat ,a także na temat firmy "D" uwazam ,że władni w Delcie powinni sie tym zainteresować i wyciągnąć odpowiednie konsekwencje lub wnioski bo to szczyt glupoty.
Pozdrawiam wszystkich okniarzy.

oknoAD

finlandia
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Post autor: finlandia » sob lis 29, 2008 10:44 am

Swoją drogą Delta jest w odwrocie.. o ile szturmowali kiedyś swoimi ładnymi biurami miasta, to od 2-3 lat widzę że te biura giną z rynku, i np. jak w Zambrowie.. zastąpił je Oknoplast.. Myślę że przez lata (w miarę)dobra polityka Delty tak powstrzymywała firmę z Krakowa przed zajęciem Podlasia..
a co tak naprawdę słychać w Delcie?

demones
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: demones » śr cze 17, 2009 1:12 pm

2 lata temu Delta montowała u mnie okna. Ja nie mam nic do zarzucenia firmie. Przed zakupem odwiedziłem chyba z 5 firm zanim podjąłem decyzję. nie mam żadnych uwag negatywnych. Nie robią okien standardowych tylko dokładnie takie jakie trzeba co do milimetra. montażysci zrobili wszystko jak nalezy - żadnych zastrzeżeń. A same okna ... dla mnie jak najbardziej ok ale nie jestem tu od reklamowania - kto potrzebuje niech sam sie przekona. Przejechać sie na Antoniuk i popytać. i samemu podjąc decyzję

krzysztoff
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: krzysztoff » czw sie 19, 2010 12:00 pm

Zakupiłem niedawno okna do nowego domu w tej firmie w Białymstoku. Wcześniej (3 lata temu chyba) wymieniałem okna w mieszkaniu i jestem bardzo zadowolony. Okna solidne, dokladnie zrobione, nic sie nie skrzywia a po oknach nie cieknie. ekipa montazowa grzeczna i czysta. Teraz kupiłem w kolorze jednostronnym. Mam nadzieje ze bedą sie sprawować jak tamte
Z czystym sumieniem polecam

kosztorysant
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kosztorysant » czw sie 19, 2010 7:20 pm

Ostanie dwa wpisy to żenada.Wiadomo kto je pisał.
Klient który jest zadowolony z okien i montażu nie szuka opini w necie na temat firmy która sprzedała mu okna. Myśli że jest taki standard.
Jak mu coś nie pasuje dopiero szuka info w sieci aby się wyżalić.

Jest to forum branżowe więc trochę rozsądku Panowie i Panie.

kej
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kej » pn mar 12, 2012 10:44 pm

totalna lipa pracownicy totalnie zlewają klientów, czy ktoś może podac telefon do właściciela. gdyby nas czas nie gonił dawno już byśmy zrezygnowali z usług tej firmy, dodatkowo wspomnę że nie planujemy wydac 5 czy 10 tys zł ale dużo więcej. zdecydowanie nie polecam tej firmy.

Zawiedziony
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Zawiedziony » pt lip 06, 2012 3:30 pm

Odradzam korzystanie z usług firmy Delta w Białymstoku!
Niekompetentna pracownica przyjmująca zamówienia - kilkakrotnie umawialiśmy się na pomiar, kilkakrotnie termin był przekładany, bądź pani zapominała o tym, że się z nami umawiała. Gdy doszło do pomiaru, nie mogliśmy doprosić się wyceny i wyznaczenia terminu realizacji. Brak kontaktu z firmą, mimo wielu telefonów z naszej strony!
W dzisiejszych czasach wzmożonej konkurencji na rynku taka obsługa klienta jest niedopuszczalna!
Odradzam!

robert70
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: robert70 » pn paź 08, 2012 8:08 pm

Totalna porażka.
Zakupiłem okna do 2 domów w salonie franczyzowym w Sosnowcu profil KBE 70 i 88. Podpisują umowy z ludźmi z przypadku, którzy nie mają bladego pojęcia jak montować okna, W pierwszym przypadku profil 70 - Pan fachowiec zepsuł praktycznie wszystko co dało się zepsuć włącznie z ramami okien. W drugim przypadku miał pomocnika który już miał pojęcie o oknach i montażu. Ale co się okazało, po 3 miesiącach skrzydła drzwi są powyginane jak banany i to prawie we wszystkich oknach. Po rozmowie z właścicielem Delty i przemiła Panią Karoliną od reklamacji która nic nie może, dowiedziałem się, że z Panem fachmanem z Sosnowca rozwiązano umowę i Delta nie zostawi mnie z problemem samemu sobie.I to było jakieś dwa miesiące temu. Dzisiaj natomiast po dodzwonieniu się do Pani Karoliny dowiedziałem się że maja mnie głęboko w d...., mimo że zaproponowałem zakup ram okiennych na własny koszt. Skierowano mnie z powrotem do tego autoryzowanego sprzedawcy z którym rozwiązali umowę żeby on mi te ramy wymienił , tylko ciekawe jak, bo on twierdzi, że Delta nic mu nie chce sprzedać .Sam też nie mogę kupić bo Pani oświadczyła mi,że Delta nie jest firmą wysyłkową. Sytuacja jak w czeskim filmie, jeżeli ktoś ma wątpliwości o sytuacji którą opisuję chętnie wyślę zdjęcia z montażu.
Jeżeli ktoś czuje się pokrzywdzony przez punkt Delty w Sosnowcu, to proszę o kontakt , może wspólnymi siłami zdziałamy więcej rakrobert@poczta.onet.pl

pati484
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: pati484 » pn mar 24, 2014 8:57 am

U mnie Delta wymieniała okna jakoś 2 lata temu i wszystko zrobili jak należy. Szczerze mówiąc trochę mnie dziwią te negatywne komentarze i dochodzę do wniosku, że może to konkurencja robi czarny PR?
Wracając do okien- nie mam im nic do zarzucenia. Są ładnie i solidnie zrobione, nic nie przecieka, nie wieje, trzymają odpowiednią temperaturę więc wszystko jest ok. Montowała mi je ekipa z Białegostoku. Jeśli chodzi o cenę okien, to pamiętam że wcale nie była jakaś bardzo wysoka (porównanie z pięcioma innymi firmami).

andzia364
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: andzia364 » wt mar 25, 2014 3:22 pm

Ja polecam okna z delty. Naprawdę miło i dobrze wspominam współprace z nimi. Nie wiem dlaczego wszyscy tak narzekają.
Będę polecać wszystkim deltaokna.pl

Odpowiedz

Wróć do „Pytania i opinie o firmach z branży Stolarki”