szukam firmy, ktora zabudowuje balkony i wymienia okna

Grzegorz

szukam firmy, ktora zabudowuje balkony i wymienia okna

Post autor: Grzegorz » pt lip 04, 2003 8:48 pm

Czesc, czy mozecie polecic mi jakas firme (Warszawa i okolice), ktora zabudowuje balkony i wstawia okna. Jesli ktos zna jakas solidna i niedroga firme to niech da znac. Dzieki.

oknoAD

Gość

Re: szukam firmy, ktora zabudowuje balkony i wymienia okna

Post autor: Gość » ndz lip 06, 2003 3:12 pm

Grzegorz pisze:Czesc, czy mozecie polecic mi jakas firme (Warszawa i okolice), ktora zabudowuje balkony i wstawia okna. Jesli ktos zna jakas solidna i niedroga firme to niech da znac. Dzieki.
Witam znam taką firmę ale oni wstawiają tylko okna markowe veka nie mają żadnego badziewia cenowo -średni,wykonastwo super.

COPAL
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: COPAL » pn lip 07, 2003 11:45 am

Zapraszam do naszych przedstawicieli w Warszawie:

DOMIX-D s.c tel.022 721-04-21
Zakład Budowlano-Ślusarski tel. 022/641-62-16
WIDOK S.J. tel.22 811 48 13
MULTIPAP tel.22 758-34-09
nie wiem tylko czy posiadaja w swojej ofercie okna...

plucner

montaz i zabudowa

Post autor: plucner » śr lip 16, 2003 11:42 am

witaj
jestesmy firmą z wielkopolski
posiadamy w swojej ofercie okna pcv aluplast
gwarantujemy profesjonalny montaż
tel 507087434 w celu uzgodnienia szczegułów

Gość

Post autor: Gość » sob lip 26, 2003 4:15 pm

Grzegorz pisze:Czesc, czy mozecie polecic mi jakas firme (Warszawa i okolice), ktora zabudowuje balkony i wstawia okna. Jesli ktos zna jakas solidna i niedroga firme to niech da znac. Dzieki.
ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW.GRUBEK.PL

Gość

Post autor: Gość » sob sie 02, 2003 10:23 am

Zapraszam serdecznie D_ART OKNA WARSZAWA Zamoyskiego 49 Nad lokaklem można zobaczyc trzy nasze realizacje tel 22-670-1964

oknoAD

Gość

Post autor: Gość » sob sie 02, 2003 10:25 am

Anonymous pisze:

Zapraszam serdecznie D_ART OKNA WARSZAWA Zamoyskiego 49 Nad lokaklem można zobaczyc trzy nasze realizacje tel 22-670-1964
Profil czterokomorowy ekipa montażowa bardzo sprawna robią dokładnie i czysto. Pozdrawiam i zapraszam

Gość

Post autor: Gość » sob sie 02, 2003 10:27 am

D-ART OKNA Warszawa Zamoyskiebo 49 profil czterokomorowy ,nad lokalem trzy realizacje .Trrminowo i fachowo cenowo też OK

Odpowiedz

Wróć do „Szukam dostawcy, kontrahenta - branżowe”