FST - harmonijka i HST suwanka - CENY

fensterking
Czytelnik
Czytelnik

FST - harmonijka i HST suwanka - CENY

Post autor: fensterking » pn mar 30, 2009 11:40 am

Witam,

w związku z rosnącym zainteresowaniem drzwiami FST i HST wśród klientów na rynku DE szukamy dostawcy drzwi harmonijkowych FST oraz podnoszono- przesuwnych HST. Na dzień dzisiejszy potrzebujemy zamówić 2 sztuki FST w kolorze białym dół rama lub płaski próg alu:

1. 2000 x 2000 SCHEMAT 321 (909 Euro netto - cena bez progu, 1173 Euro netto z progiem alu)
2. 4000 x 2000 SCHEMAT 541 (1325 Euro netto - cena bez progu, 1696 Euro netto z progiem alu)

HST o tych samych wymiarach - nie mamy jeszcze ofert ceonwych.

Firmy zainteresowane współpracą proszę o przesłanie ofert wraz z podaniem systemu profili i okuć oraz terminem realizacji na Emaila: fenster.de@wp.pl

ps Co sądzicie o wyżej podanych cenach za FST w tych schematach ??

Dziękuje i pozdrawiam
Mirek
Ostatnio zmieniony pn mar 30, 2009 12:25 pm przez fensterking, łącznie zmieniany 1 raz.

oknoAD

WojtkoJ
Małomówny
Małomówny

Re: FST - harmonijka i HST suwanka

Post autor: WojtkoJ » pn mar 30, 2009 12:14 pm

ceny chyba przyzwoite, postaram się zrobić ofertę i przesłać.

fensterking
Czytelnik
Czytelnik

Re: FST - harmonijka i HST suwanka

Post autor: fensterking » pn mar 30, 2009 12:24 pm

Dziękuję za Info, w miare możliwości prosze o ceny na HST i FST

ale ja sie nie znam
Małomówny
Małomówny

Re: FST - harmonijka i HST suwanka - CENY

Post autor: ale ja sie nie znam » wt mar 31, 2009 3:56 pm

witam a może Pan rozszyfrować te schematy? postaram się na jurto podesłać ofertę.

LIDER
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: LIDER » wt mar 31, 2009 4:35 pm

a co to jest fst ? i hst? narysuj pan rysunek jak to ma działać i wyglądać , to będzie wiadomo co liczyć
Ostatnio zmieniony wt mar 31, 2009 6:35 pm przez LIDER, łącznie zmieniany 1 raz.

ale ja sie nie znam
Małomówny
Małomówny

Post autor: ale ja sie nie znam » wt mar 31, 2009 6:01 pm

LIDER pisze:a co to kurna jest fst ? i hst? narysuj pan rysunek jak to ma działać i wyglądać , to będzie wiadomo co liczyć
to akurat proste FST to harmonijka a hst to przesuwka....ps a moze byś tak spróbował bez przekleństwa zdanie ułożyć? zapewniam, że przy odrobinie wysiłku umysłowego powinno się udać....pozdrawiam

oknoAD

fensterking
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: fensterking » śr kwie 01, 2009 9:55 am

Heh.. Panowie, przecież napisałem: "drzwi harmonijkowe FST i podnoszono przesuwne HST" - więc skąd pytanie co to jest FST i HST ?? Jesli ktoś tego nie wie, to niestety od takich firm nie oczekuje ofert, ponieważ nie moją rolą jest wprowadzanie w firmach nowych technologii i pojęć... Schematy FST i HST dostępne są w katalogach produkcyjnych każdego systemodawcy... i zapewniam że to nie jest żaden szyfr. Zainetersowane firmy nadal prosze o oferty na wyżej podanego Emaila lub Fax 058 732 70 96

ale ja sie nie znam
Małomówny
Małomówny

Post autor: ale ja sie nie znam » śr kwie 01, 2009 10:10 pm

Taa tylko, że każdy systemodawca ma swój katalog i swoje wzory standardowych konstrukcji tak dla ciekawości właśnie porównałem aluprof, wiconę, yawal, schueco i w każdym katalogu na HST są inne oznaczenia...pozdrawiam życząc wielu dobrych ofert...

kosbudex
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: kosbudex » sob kwie 18, 2009 8:51 am

Witam
Jestesmy producentem okien i drzwi ALU oraz PCV . Mamy bardzo duze doświadczenie - NIEMCY < FRANCJA <BELGIA_IRLANDIA . Swoje biuro handlowe w Berlinie . W aluminium robimy -HARMONIJKI , SUWANKI , OKNA NAROŻNE BEZ SŁUPKA i inne cuda . W pcv unoszono przesuwne , przesuwne ,harmonijki itd . Wielkopolska .Kontakt grzegorz@kosbudex.pl

Odpowiedz

Wróć do „Szukam dostawcy, kontrahenta - branżowe”