Poszukuję producenta tanich okien PCV. TANIO. DUŻY ODBIÓR.

bostry
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Poszukuję producenta tanich okien PCV. TANIO. DUŻY ODBIÓR.

Post autor: bostry » pt sty 20, 2012 7:52 pm

WITAM. POSZUKUJĘ PRODUCENTA TANICH OKIEN. WYMIARY STANDARDOWE ( 4 - 5 WYMIARY ). NAJWAŻNIEJSZA JEST CENA. ODBIÓR OD 500 DO 2000 SZTUK MIESIĘCZNIE. INFORMACJA DO PRZEDSTAWICIELI FIRM TYPU " A MÓJ TOWAR JEST SUPER " - PROSZĘ NAWET NIE SKŁADAĆ OFERT, 70-80% WASZYCH WYROBÓW JEST BARDZO MARNEJ JAKOŚCI A PRÓBUJECIE WCISKAĆ ZA CENY Z KOSMOSU. POWTARZAM DLA TYCH CO I TAK BĘDĄ PRÓBOWAĆ SKŁADAĆ SMIESZNE OFERT. NA PIERWSZYM MIEJSCU CENA, NA DRUGIM CENA A NA TRZECIM DOPIERO JAKOŚĆ. I ŻEBY NIE MARNOWAĆ CZASU TO PROSZĘ O OFERTĘ NP. NA OKNO JEDNOSKRZYDŁOWE RU 115cm na 140cm. EMAIL: dejnex@wp.pl

oknoAD

Ramzes3

Re: Poszukuję producenta tanich okien PCV. TANIO. DUŻY ODBIÓR.

Post autor: Ramzes3 » sob sty 21, 2012 4:36 pm

To zdecyduj się Kolego czy ma być dobrze czy tanio, bo widać u Ciebie spore rozdwojenie jażni w tym temacie, a teraz to już nawet w Erze tak nie mają, że tanio i dobrze :lol:
Pamiętaj, że tanie mięso to psy jedzą i daleko na tym nie zajedziesz w tej branży, stawiając tylko i wyłącznie na cenę, cenę i jeszcze raz cenę, a jeszcze w tej cenie chcesz super jakości, to dwie różne bajki i do tego science fiction, ale próbuj, próbuj :)

Ramzes3

Post autor: Ramzes3 » sob sty 21, 2012 5:30 pm

ale jak ma być tylko tanio, taniej, najtaniej to może by cuś na śmietniku za fabryką pewnej znanej firmy okiennej z okolic Zambrowa poszukać i po taniości wyhaczyć :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bostry
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: bostry » sob sty 21, 2012 7:55 pm

Czytaj o wielki znawco tematu co jest napisane. Jak nie rozumiesz za pierwszym razem to kilka razy przeczytaj. A jak nie to do przedszkola. Pewnie jesteś jednym z tych super przedstawicieli " CO TO NIE MOJE" " MÓJ PROFIL JEST NAJLEPSZY" "NASZ TOWAR TO I TAMTO". Napisałem wyrażnie że cena jest najważniejsza, a jakość to może być i na 10 pozycji. I nie komentuje SUPER SUPER MULTI MULTI HANDLARZU BADZIEWIA. Mam takich kupców i to wszystko. I skończ z tymi odnośnikami do firmy DOBROPLAST. Akurat tym i tak nie handluje, ale ty i cała twoja rodzina od 10-tego pokolenia wstecz to im do pięt nie dorasta.

Ramzes3

Post autor: Ramzes3 » ndz sty 22, 2012 3:39 pm

Kolego, z tego co widzę po tonie Twojej wypowiedzi i kulturze, którą w niej prezentujesz to wydaje mi się, że Tobie jest bardziej potrzebny dobry lekarz wiadomej w tym przypadku specjalizacji, a nie tanie okna PVC. Zawsze wiedziałem, że województwo lubelskie to już jest prawie zachodnia Ukraina, ale nawet to nie tłumaczy Twojego braku kultury, choć w tym przypadku wydaje mi się, że dobrze sprawdzi się znane ludowe powiedzenie: "chłop ze wsi wyjdzie, a wiocha z chłopa nigdy" :lol:

Kuba N.
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Kuba N. » wt sty 24, 2012 6:28 pm

To ja może zapytam inaczej - jaki poziom ceny muszę dać aby wejść do gry :?:
Też proszę info na e-mail.

oknoAD

Szerszel
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: Szerszel » pt sty 27, 2012 10:03 pm

Napisałeś Waćpan tak że faktycznie czytać dwa razy trzeba by sedno wyczaić :D
Ale , ale , masz całkowitą rację , jak już kupować syf to za maksymalną kasę :D

Awatar użytkownika
POGROMCA OSZUSTÓW
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: POGROMCA OSZUSTÓW » wt sty 31, 2012 10:12 pm

Przy takich ogłoszeniach jest zawsze dużo krzyku a i tak nic z tego nie będzie :D
ZNAJĄCY TEMATY Z BRANŻY OKIENNEJ

tombek
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tombek » pn mar 26, 2012 12:13 pm

Dobrze i tanio to może być Dobroplast, to jest przynajmniej duża frima z fabryką i działem seriwsu rozbudowanym a nie garażówka reklamowana na forach

tauzer81
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: tauzer81 » pn mar 26, 2012 12:28 pm

tombek pisze:Dobrze i tanio to może być Dobroplast, to jest przynajmniej duża frima z fabryką i działem seriwsu rozbudowanym a nie garażówka reklamowana na forach
Ich dział serwisu nazywa się radź sobie sam.

Odpowiedz

Wróć do „Szukam dostawcy, kontrahenta - branżowe”