Szukam dostawcy okien, drzwi, parapetów, itp.

zwora
Czytelnik
Czytelnik

Szukam dostawcy okien, drzwi, parapetów, itp.

Post autor: zwora » pn lis 21, 2016 11:21 am

Witam,

Od kilku lat działam w branży osłon okiennych (rolety, żaluzje, itp). Po zmianie sklepu na większy i w komercyjnie dobrej lokalizacji w centrum Krakowa dysponuję miejscem (niedużym - około 15-20m2) na dodatkowe ekspozycje, tj. okna, drzwi, parapety itp. Szukam zatem dostawców, którzy mieli by towar dobrej jakości i niekoniecznie w najniższych cenach. Chciałbym mieć narzut na produktach na poziomie 40-50% (przy jednostkowej sprzedaży, bo przewiduję rabaty ilościowe do max. 10%, co przy narzucie wejściowym 50% daje w efekcie 35% narzutu). Jeśli narzut miałby być niższy to nie opłaca mi się wchodzić w ten temat (mogę wejść w coś innego, np. wystrój wnętrz - pościele, obrusy, itp). Nie zależy mi na wielkim obrocie, bo i tak moim podstawowym profilem działalności są osłony okienne, więc chciałbym produkty, które wyróżniają się jakością i parametrami i mają cenę dostosowaną do tych walorów i przy narzucie o którym wcześniej pisałem będę miał cenę podobną do konkurencji. Najlepiej, jakby byli to producenci, którzy nie mają zbyt wielu punktów w Małopolsce.

Proszę o info na: rolety_zaluzje@interia.pl

Pozdrawiam

oknoAD

Scream124
Czytelnik
Czytelnik

Re: Szukam dostawcy okien, drzwi, parapetów, itp.

Post autor: Scream124 » wt lis 22, 2016 1:26 am

Można wiedzieć w jakich rejonach działacie ?

zwora
Czytelnik
Czytelnik

Re: Szukam dostawcy okien, drzwi, parapetów, itp.

Post autor: zwora » wt lis 22, 2016 12:38 pm

Kraków i bliskie okolice.

Odpowiedz

Wróć do „Szukam dostawcy, kontrahenta - branżowe”