Szukam partnera biznesowego , sprzedaż w Irlandii

zbigniew
Małomówny
Małomówny

Szukam partnera biznesowego , sprzedaż w Irlandii

Post autor: zbigniew » śr wrz 27, 2017 7:54 pm

Od 8 lat prowadzę na terenie Irlandii firmę okienną - okna oraz fasady .

W celu zwiększenia sprzedaży fasad i stolarki aluminiowej w
Irlandii szukam dużej firmy w Polsce myślacej o otwarciu swojego przedstawicielstwa .

Wykonuje prace dla dużych irlandzkich firm budowlanych , znam wielu
architektów , oraz oferentów z firm budowlanych , mam własnych
montażystów , sprzęt i auta dostawcze .

Kilkukrotnie wyceniałem tematy o wartosci 1 mln EUR , ale mimo zainteresowania firm budowlanych ,niestety nie
byłem w stanie tego zrealizowac bez wsparcia kapitału i zaangażowania
polskiego partnera .

Wszystkie te przeszkody chciałbym pokonać zawiązując sojusz
z dużym producentem stolarki /ślusarki .

Zaintersowane Firmy prosze o kontakt poprzez PW.

oknoAD

amelinum
Czytelnik
Czytelnik

Re: Szukam partnera biznesowego , sprzedaż w Irlandii

Post autor: amelinum » sob paź 07, 2017 6:08 pm

Dzień dobry Panu
Nawiązując do treści zapytania, chciałem przedstawić ofertę
Zajmujemy się produkcją stolarki aluminiowej na systemach Aliplast, Aluro, Yawal jeśli trzeba mamy w ofercie Aluprof
Jesteśmy niewielkim zakładem stawiającym głównie na współpracę z firmami z zagranicy
nasza strona (jeszcze w budowie) - www.alupassive.pl
niedługo będzie dostępna strona www.alupassive.uk , ponieważ nawiązaliśmy współpracę z firmą budowlaną posiadającą własnych architektów w Bristolu (zarejestrowano tam punkt okienny Alupassive Limited.
Mamy umowę z tą firmą dlatego nie będziemy tworzyć więcej punktów w UK chyba że nasz partner z Alupassiv ltd , ale w Irlandi nie posiadamy odbiorców więc bardzo chętnie nawiążemy współpracę.
Z naszej strony mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie techniczne, na pierwszeństwo wraz z klientem z Bristolu pod względem produkcyjnym
(jeśli zajdzie taka konieczność , wydłużamy terminy klientom krajowym nie zagranicznym) , w miarę układającej się współpracy wyposażamy również punkty sprzedaży w materiały marketingowe ( narożniki, okna i drzwi reklamowe, wzorniki ,ulotki, katalogi)
Posiadamy w ofercie wiele systemów ciepłych (od 50 do 102mm ) przesuwne różnego typu i szerokośći , fasadowe , proste i wiele tańsze ogrody zimowe na systemie fasadowym, drzwi panelowe nakładkowe, i wiele innych produktów np. okiennice aluminiowe i okładziny elewacyjne do elewacji wentylowanych typu jbond.
możemy również na podstawie przesłanego projektu w AutoCad, wrysować naszą stolarkę wraz z obliczeniami termicznymi i statycznymi
gorąco zapraszam do przesyłania zapytań , chętnie coś wycenimy

z poważaniem:
Wojciech Curzytek
Alu-Passive Przeworsk
511-522-485
alupassive@gmai;.com
wojciech@alupassive.pl

Odpowiedz

Wróć do „Szukam dostawcy, kontrahenta - branżowe”