szukam dostawcy okien na Szwecje

mcmrbygg
Czytelnik
Czytelnik

szukam dostawcy okien na Szwecje

Post autor: mcmrbygg » pn mar 18, 2019 5:16 pm

Witam, mieszkam w Szwecji i montuje tutaj okna. Ilości od 70 do 200 na miesiąc. Szukam dostawcy okien naprawdę ciepłych na grubym profilu. Niestety współpracowałem przez prawie 5 lat z producentem z Pomorza i brałem okna z Aluplast i rezygnuję. Interesują mnie jak najbardziej okna na profilach VEKA i Schucco choć nie znam wszystkich producentów to wszystkie informacje chętnie przeczytam. Interesują mnie również wszelkie szkolenia by wydłużyć czas gwarancji.
Również okna drewniane skandynawskie też mnie interesują.
Jestem zainteresowany tylko i wyłącznie oknami z pakietem 3 szybowym.
Z mojej strony zapewniam transport oraz terminowość zapłaty. Najlepiej 20-50% zaliczki a reszta przy odbiorze może być gotówkowo bądź przelewem. W razie współpracy idealnej gwarantuję wieksze zamówienia oraz jakieś prezenty dla firmy by współpraca się układała jak najlepiej.
Jeśli jesteś zainteresowany współpracą to podeślij na e-mail wycenę na okna.
1 okno 120 x 120 cm pakiet 3 szybowy kolor biały
1 okno 100 x 100 cm pakiet 3 szybowy kolor biały
1 okno 180 x 180 cm pakiet 3 szybowy kolor biały
(dodatkowo proszę o informacje ile kosztuje w kolorze oraz ile macie dostępnych kolorów)
W/w zapytanie jest dla PCV oraz drewninych.
Bardzo bym się ucieszył również gdybym wiedział ile dane okno będzie ważyć bo wozimy busem z przyczepą i możemy jednorazowo zabrać 3300 ładunku.
Mając te informację wiem na czym stoję w 90%. Dla dobrej oferty mam zamówienie od razu na ponad 80 sztuk.
Zapraszam do kontaktu na mcmrbygg@gmail.com

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Szukam dostawcy, kontrahenta - branżowe”