Poszukuję partnera-wspólnika do produkcji profili moskitier

rolland
Małomówny
Małomówny
Kontaktowanie:

Poszukuję partnera-wspólnika do produkcji profili moskitier

Post autor: rolland » czw maja 16, 2019 10:39 am

Witam!
Oprócz tego że jestem w branży rolet prawie 30 lat zajmuję się projektowanie i konstruowaniem różnych rzeczy w tej branży. Jestem autorem i wykonawcą np urządzenie do odwrotnego wiercenia otworu regulacji rolet zewnętrznych. Urządzenie to znacznie ułatwia montaż rolet i uzyskuje bardzo pozytywne opinie. Posiadam projekt profilu oraz zaczepu do moskitier ramkowych który może zastąpić dotychczasowe profile. Otóż jeśli rozchodzi się o okna to występują takie rodzaje: zwykłe, pół zlicowane, zlicowane, do tego zewnętrzna rama od strony skrzydła jest kanciasta lub półokrągła. To wymaga stosowania różnych rodzajów profili. Do tych profili jest około 10 różnych zaczepów -rygli. Mnożąc to jeszcze przez ilość kolorów daje to dużą ilość możliwości i mało kto ma wszystko na miejscu. Mój profil może pasować do 90 % okien a do tego jest jeden elastyczny zaczep, w dodatku ten zaczep nie trzeba przykręcać śrubami do profilu. Celem tego biznesu jest zlecenie wytworzenia odpowiedniej ilości profilu oraz jego dystrybucja na terenie Polski a może i dalej.

Piotr Kozieł
Firma Rolland
tel 694288543

oknoAD

Odpowiedz

Wróć do „Szukam dostawcy, kontrahenta - branżowe”