Szukamy dostawcy parapetów

Szukamy dostawcy parapetów

Postprzez budowlanka.pl » Wt kwi 01, 2003 3:18 pm

CARRARA - parpety wewnętrzne (gr. 3 cm) w budynku 11 kondygnacji w centrum Warszawy - ok. 1000 m2
BIANCO CRISTAL - parapety zewnętrzne - poniżej 1000 m2
ipm@kot.com.pl
budowlanka.pl

.

reklama oknoAd

Parapety

Postprzez budowlanka.pl » Cz kwi 03, 2003 6:00 pm

No to już po sprawie!
Chcecie zarabiać, czy śpicie? Z tej strony zero odpowiedzi. Co o Was myśleć?
A mam chętnych do kupowania okien (z parapetami) z całej Polski - jak policzę wszystkie budowy, które obsługujemy, średnio 10 okien na jeden domek to wyjdzie parę tysięcy okien.
Na prawdę nie zależy Wam na dostępie do tych klientów?
Chyba zbyt wiele osób oszukało Was po drodze, ale my jesteśmy spoza branży (informatycy) i nie jesteśmy pośrednikami.
Moglibyście się zainteresować.
ipm@kot.com.pl
0-608-056-313
Irek Matak
budowlanka.pl

Postprzez Alumin » Cz kwi 03, 2003 8:01 pm

Nie cierpie kupowania kota w worku. Nie lubie stron na których musze sie najpierw zarejestrować żeby cokolwiek sprawdzić. Więc wkurza mnie twoje tutaj wymądrzanie się o tysiącach ofert. Rzeczywiście pachnie informatykami na odległość!!! :twisted:
I nie rób ze mnie głupka czy spiocha Irek OK! :evil: !
Alumin

odpowiedź

Postprzez budowlanka.pl » Śr kwi 09, 2003 9:38 am

Alumin napisał(a):"Nie cierpie kupowania kota w worku. "
Fajnie nomen omen nasza firma nazywa się "K.O.T." .......

"Nie lubie stron na których musze sie najpierw zarejestrować żeby cokolwiek sprawdzić."
Konstrukcja programu, którego interfejsem jest strona, wymaga, aby firmy się rejestrowały. Celem programu jest przekazywanie informacji do właściwych odbiorców, wraz z danymi pozwalającymi na bezpośredni kontakt kontrahentów. Dlatego trzeba się zarejestrować i wpisać dane, chodzi o dane kontaktowe. Login i hasło są potrzebne także do zarządzania programem - stworzenia indywidualnych ustawień otrzymywanej korespondencji (tematycznie i terytorialnie) jest wiele innych implikacji, ja jednak chciałbym zwrócić uwagę, że w regulaminie jest podane jak dokonać rejestracji bez żadnych konsekwencji finansowych.

"Więc wkurza mnie twoje tutaj wymądrzanie się o tysiącach ofert."
Wkurza Cię co?, że mamy taką ilość klientów. Ja się nie dziwię, daliśmy ludziom łatwość kupowania. Pomyśl, że każde zapytanie jest kierowane automatycznie do kilkuset odbiorców, część z nich odpada w terytorialnie, część ze względu na szczegóły zapytania, ale w ostatecznym efekcie pytający otrzymuje dużo ofert (rekord 184) i ma super rozeznanie rynku bez chodzenia, dzwonienia itp. Wybierze sobie kilka najlepszych i może się bezpośrednio kontaktować, bo wraz z odpowiedzią otrzymał dane kontaktowe z formularza rejestracyjnego.

"Rzeczywiście pachnie informatykami na odległość!!! "
Informatycy nie są tacy groźni. Potrafia z boku spojrzeć na pewne problemy i je rozwiązać. Opinie naszych użytkowników, mówią, że nareszcie komputer jest im przydatny w pracy. Zastępuje sklep, handlowca i setki telefonów i faksów.

:twisted:
I nie rób ze mnie głupka czy spiocha Irek OK! :evil: !

Jestem jak najdalszy od robienia z Ciebie głupka, nie użyłem tego słowa, ani nawet nie pomyślałem tak o kimkolwiek z Was. Co do tego, że śpicie to sory, ale zdecydowanie mam rację. Przecież Wasza codzienna praca to kontakty z dostawcami i wyszukiwanie klientów. Tutaj klient przyszedł do Was, a Wy nic i jeszcze go opieprzacie. Ja rękę wyciągam bo wiem, że wszelka nowość jest trudna do zaakceptowania. Budźcie się, bo udało mi się obudzić już ok. 4500 firm na rynku w ciągu 15 miesięcy. Policz sobie ile dziennie.
Broń do szatni proponuję, bo kryzys wszystkich ciśnie.
budowlanka.pl

Postprzez Richie » Cz lis 06, 2003 10:03 am

Tez jestem informatykiem i byłem z poza branży. W tej chwili prowadzę jedną z największych firm z branży na Litwie. Uważam, że informatycy to najlepsi handlowcy, a informatycy, którzy musieli zająć się sprzedażą sprzętu IT - są bezkokurencyjni ;-)). Potrafią szukać i logicznie myślą. Podobasz mi się Irku -życzę sukcesów.

Ps. Nie przejmuj się bzdetami w rodzaju wypowiedzi "Alumina" być może człowiek ma problemy i nerwy puszczają....

estatyba@takas.lt - na wszelki wypadek ;-))
Richie

Postprzez Richie » Cz lis 06, 2003 10:20 am

...No ale całkiem zapomniałem co chciałem powiedzieć - parapety ? Polecam firmę "Grubek" - namiary masz tu: http://www.oknonet.pl/portal/idx/parapety_idx.html

to handlowcy, ale są w porządku. Mimo, że wiem kto dla nich produkuje, jednak będę z nimi współpracował. Jak szukałem parapetów - wysłałem zapytanie do ok 40-tu firm. Do dzisiaj (a było to 2 m-ce temu) odpowiedziało - 5 (pięć) ! A chcę ilości tirowe i płacę gotówką.

Taaa...wszyscy narzekamy na kryzys. Ja się nie martwię ;-)) .

Pozdrawiam - Richie
Richie

Powrót do Szukam dostawcy, kontrahenta - branżowe