SZUKAM DOSTAWCY

DRIMEX
Czytelnik
Czytelnik

SZUKAM DOSTAWCY

Post autor: DRIMEX » pn maja 19, 2003 7:52 pm

Szukam solidnego i terminowego a jednocześnie możliwie taniego dostawcy okien PCV z profili Aluplast , prowadzę firmę remontowo- budowlaną w Warszawie.

Proszę o podanie warunków współpracy i dostaw.
Tylko poważne oferty

kontakt ;

DRIMEX-SADOWSKI@XL.WP.PL
0601-49-36-74

oknoAD

Gość

Re: SZUKAM DOSTAWCY

Post autor: Gość » pn cze 16, 2003 8:58 pm

z takimi warunkami proszę się zwracać do największych przekrętów tej branży. Nie trzeba ich szukać, są ogólnie znani.

Gość

Post autor: Gość » śr cze 18, 2003 4:07 pm

Słowo "solidne" gryzie się ze słowem "Aluplast". Z tego mozesz dostać tylko "tanie". Chcesz obsługiwać reklamacje, próbować czyścić przebarwienia i ciągać się po sądach? Dziwne. Kupisz tanio odpowiedzialność za najgorszy produkt na rynku.

mirek

Post autor: mirek » śr cze 18, 2003 10:36 pm

Anonymous pisze:Słowo "solidne" gryzie się ze słowem "Aluplast". Z tego mozesz dostać tylko "tanie". Chcesz obsługiwać reklamacje, próbować czyścić przebarwienia i ciągać się po sądach? Dziwne. Kupisz tanio odpowiedzialność za najgorszy produkt na rynku.
moja propozycja wiecej faktow mniej chamstwa gosciu
powiedz ile razy byles w sadzie za aluplasta i dlaczego ?????????? pa

Gość

Post autor: Gość » śr cze 18, 2003 10:42 pm

Anonymous pisze:Słowo "solidne" gryzie się ze słowem "Aluplast". Z tego mozesz dostać tylko "tanie". Chcesz obsługiwać reklamacje, próbować czyścić przebarwienia i ciągać się po sądach? Dziwne. Kupisz tanio odpowiedzialność za najgorszy produkt na rynku.
Człowieku (o ile nie obrażam cię tą nazwą)-autor postu szuka dostawcy
więc może zachowasz te brednie wyssane z palcu dla siebie lub potomnych,ewentualnie znajdż inne miejsce na forum .
Na Aluplaście pracuję 4 lata i w życiu nie byłem w sądzie z tego powodu.
Produkowałem i montowałem okna z różnych profili i uwierz mi ,że
procentowo nie mam więcej reklamacji -przy kilku tysiącach okien
miesięcznie.
Daj mi 1 (jeden) przykład porównując profil standardowy trzykomorowy
z jakimkolwiek innym znacznie lepszym twoim zdaniem.

P.S .Jeżeli masz coś do powiedzenia to załóż nowy temat na forum

Odpowiedz

Wróć do „Szukam dostawcy, kontrahenta - branżowe”