NAJLEPSZA PIANKA MONTAŻOWA !!!

penosil-podkarpacie
Czytelnik
Czytelnik

NAJLEPSZA PIANKA MONTAŻOWA !!!

Post autor: penosil-podkarpacie » czw lip 16, 2009 9:30 am

Mamy zaszczyt zaproponować Państwu wysokiej jakości, niskorozprężną piankę montażową firmy PENOSIL- jednego z największych producentów w Europie ( sprzedaż w 22 krajach, od 7 kwietnia 2009 w Polsce).
Opakowanie: pojemnik aerozolowy 1000 ml, zawartość 900 ml, wydajność 65 litrów, 12 pojemników w kartonie.

Pianka ta spełnia wszystkie wymagania montażystów poczynając od rozprężania (bardzo mały przyrost po aplikacji, co zabezpiecza przed wypaczeniem profili), gęstości (po przekrojeniu nie ma pustych dziur, całość jest wypełniona drobnymi pęcherzykami), twardością (pianka jest zdecydowanie twardsza od produktów konkurencyjnych, co zapewnia mocniejszy montaż ram), lepkością ( pianka po aplikacji nie wycieka ze szpar), ceną (obecnie najtańsza pianka w Polsce, w stosunku cena-wydajność)

Kontakt:
tel. 0 500 554 650
e-mail: penosil-podkarpacie@wp.pl
Ostatnio zmieniony czw lip 23, 2009 9:48 am przez penosil-podkarpacie, łącznie zmieniany 1 raz.

oknoAD

pcv-pcv
Małomówny
Małomówny

Re: PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZA PIANKA MONTAŻOWA !!!

Post autor: pcv-pcv » ndz lip 19, 2009 9:41 am

a ja powiem szczerze ze ta pianka to zadna rewelka...pojemnosc 900ml czyli powinno sie troche okien zrobic...a na dobra sprawe wychodzi tyle samo co troche lepsza 750ml...czyli wniosek ze nie jest taka wydajna...

P.S
Panowie nie wkurzajcie sie za ta opinie...nie jestem z konkurencji...jest to moja opinia o tej piance

parapetypcv
Zaangażowany
Zaangażowany

Re: PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZA PIANKA MONTAŻOWA !!!

Post autor: parapetypcv » wt lip 21, 2009 7:39 am

Dokładnie mam takie samo zdanie o tej pianie ostatnio miałem możliwość sprawdzić jak sie nią pianuje i powiem że nie chciała wyjść z pojemnika więc wykręciłem ją a było jej jeszcze z połowe i założyłem Soudala OKNA I DRZWI i bez porównania wszystko wyszło do końca i o wiele szybciej.

Pozdrawiam a ja nie jestem z konkurencji:)

Stulp
Czytelnik
Czytelnik

Re: NAJLEPSZA PIANKA MONTAŻOWA !!!

Post autor: Stulp » pt sie 07, 2009 10:03 pm

Pytanko do moda: gdzie jest mój post??

Rch007
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Rch007 » czw lis 15, 2012 4:31 pm

Nie wiem czego kolega się spodziewał, ale ja zajmuje się profesjonalnym montażem okien od lat i Penosil jest moim ulubionym produktem. Kidyś dostałem tą właśnie pianke na wypróbowanie i od tej pory używam tylko jej. Jest tańsza, bardziej wydajna i generalnie lepsza niż np. pianki Soudalu.

charuk
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: charuk » pn lis 26, 2012 12:42 pm

900ml? dobre,
a gdzie miejsce na gaz? pisac to sobie moga nawet i 950mln i tak jej tyle tam nie ma a jest tak samo wydajna co zwykla 750. taka prawda

oknoAD

Awatar użytkownika
Budimpex
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Budimpex » czw sty 03, 2013 7:14 pm

A jakie jest wasze zdanie na temat pianki TYTAN?

szary00
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: szary00 » pt sty 04, 2013 8:08 pm

Tytanem to możesz koła pompować w traktorze :D a tak na poważnie, to wg mnie bardzo szybko utwardzająca się pianka, może nawet zbyt szybko.

Polerdon
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Polerdon » wt cze 02, 2015 10:36 pm

Ja kupuje pianki montażowe tylko marki Soudal z Castoramy http://www.castorama.pl/produkty/budowa ... piany.html Jakoś się przyzwyczaiłem. Są dobre, nic złego mi się z nimi nie przytrafiło.

Andrieju
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Andrieju » wt cze 14, 2016 11:04 am

Sprawdź sobie na http://www.piankisklep.pl/ nowe produkty Tremco - pianki Perfekt, masz do wyboru kilka i niskopreznę i bardzo wydajne, wszystkie dane są podane takze widzisz co bierzesz, a ja zarówno na firmie jak i sklepie nigdy się nie zawiodłem. Lepiej wybrać solidnego producenta i mieć pewność.

hurtowniabudowlana
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: hurtowniabudowlana » pn sie 22, 2016 1:01 pm

Bardzo duży wybór pian oraz materiałów do ciepłych montaży dostępnych w http://e-hurtowniabudowlana.pl

Alicja86
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Alicja86 » pt sty 27, 2017 11:06 am

Ja natomiast polecam pianki Titanium. To jest moim zdaniem najlepszy obecnie na rynku producent pian montażowych. Zresztą można sobie o nich poczytać na http://www.liderbudowlany.pl/artykul/74 ... itaniumpro.

Kamilxxx
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Kamilxxx » śr lip 05, 2017 7:54 am

Ja również polecam pianki z e-hurtowniabudowlana. Tutaj jest nawet artykuł z testem tej pianki.

Odpowiedz

Wróć do „Szukam odbiorcy - Kontrahenta”