Szukamy odbiorców z województwa Kujawsko-Pomorskiego

Szukamy odbiorców z województwa Kujawsko-Pomorskiego

Postprzez Konspo » Wt kwi 29, 2003 2:47 pm

Witam

Poszukujemy dealerów z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Nasz firma produkuje okna i drzwi na profilu Veka i okuciach Winkhaus. Poniżej znajdziecie Państwo podstawowe informacje na temat współpracy, w przypadku dodatkowych pytań prosze o wspolprace

- 034 za 566 netto dla klienta. Dealer otrzymuje od ceny netto rabat 10%. W przypadku okien nietypowych jest to odpowiednio 12%.
- Bezpłatnie różne materiały reklamowe wydawane przez Veke(np. Na co zwrócić uwagę przy zakupie okien )
- Oferujemy bezpłatnie wersje dealerską programu WHokna( wersja offline lub online ). Zapewniamy instalacje oprogramowania i w razie potrzeby odpowiednie przeszkolenie w zakresie wyceny okien i komunikacji elektronicznej. Każdy dealer, który wyrazi zainteresowanie może otrzymać konto pocztowe w naszej domenie.
- dostarczamy bezpłatnie okno na wystawkę, które po pewnym czasie i osiągnięciu pewnych obrotów przechodzi na własność dealera
- czas realizacji do 14 dni. Okna dostarczamy własnym transportem w dowolnej ilości.
- 30% zaliczki w celu skierowania zlecenia na produkcje, reszta platna przelewem w ciagu 7 dni

Pozdrawiam
Konspo

.

reklama oknoAd

zainteresowany

Postprzez eM » Wt cze 24, 2003 12:25 pm

Proszę o kontakt na e-mai: emgroup@wp.pl
eM

Postprzez mirek » Wt cze 24, 2003 7:26 pm

płace w terminie 14-to dniowym
okna mam w terminie 7-mio dniowym
rabat 20 do 30 %
wasza cena dobra ale co z serwisem i jakością wole płacić trochę więcej ale jestem pewien co do - terminu, jakości, serwisu w razie potrzeby.
popracujcie nad lepszą ofertą.
pozdrawiam
mirek

Postprzez mirek » Wt cze 24, 2003 7:27 pm

płace w terminie 14-to dniowym
okna mam w terminie 7-mio dniowym
rabat 20 do 30 %
wasza cena dobra ale co z serwisem i jakością wole płacić trochę więcej ale jestem pewien co do - terminu, jakości, serwisu w razie potrzeby.
popracujcie nad lepszą ofertą.
pozdrawiam
mirek

Powrót do Szukam odbiorcy - Kontrahenta