szukam dostawcy okien okolice Wrocławia

pokar
Czytelnik
Czytelnik

szukam dostawcy okien okolice Wrocławia

Post autor: pokar » śr paź 28, 2009 2:25 pm

Witam
Szukam okien do domku, bezpośrednio od producenta.
Proszę o krótki opis największych zalet, info o materiałach z jakich okna są robione i terminy jakie będą obowiązywać w okolicach marca, przyszłego roku.
PCV i drewno. Jeśli mają państwo jakieś fajne propozycje dodatkowe ( nie rolety ), tylko dodatki do okien.
Pozdrawiam

oknoAD

Kemor
Rozgadany
Rozgadany

Re: szukam dostawcy okien okolice Wrocławia

Post autor: Kemor » czw paź 29, 2009 8:55 am

zajrzyj na www.codem.pl - polecam

pokar
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: pokar » pn lis 02, 2009 10:09 am

Hmm
czy to jest może producent ?
jeśli tak to czemu ma tylko jedno biuro?
Gdzie mają fabrykę ?
Podjadę do nich bo wolę wszystkiego dotknąć.
Gdzieś blisko produkuje jeszcze majewski i empol. O Majewskim to różne rzeczy słyszałem ale empol to ma chyba niezłą opinię ?
Tylko produkcję mają gdzieś na końcu świata :)

Kemor
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: Kemor » pn lis 02, 2009 12:40 pm

nie - nie jest to producent :)
producenci zajmują się produkowaniem
a dostawcy dostarczaniem
bez szczególnej złośliwości polecam tą drogę poszukiwania dostawców :)

Jendrek64
Małomówny
Małomówny

Post autor: Jendrek64 » wt lis 03, 2009 9:40 pm

Zawsze mnie zastanawia tok myślenia klientów którzy szukają okien bezpośrednio u producenta. Czy to im zagwarantuje lepszą obsługę a w przyszłości serwis?.A może niższe ceny?.Czy zapewni profesjonalny montaż?.Czy dotknięcie okna na produkcji da większą satysfakcję niż u delera?./może lepiej jechać do producenta profili/ Bardzo w to wszystko wątpię. Powiedzcie sami jak ta branża sama się wyniszcza.Klient potrzebuje okien do domku czyli niewiele może około 10 szt -koszt +- 10000 i szuka producenta i pewnie go znajdzie . Podejrzewam że podobną kwotę wyda na firanki i zasłony do tych okien i zgadnijcie gdzie je kupi. Nawiasem mówiąc czy kupując np.telewizor,pralkę też kupuje u producenta nie wspominając o samochodzie.Reasumując najwyższy czas uzdrowić całe okniarstwo .Niech producenci produkują dobre okna a ich dealerzy niech je sprzedają w profesjonalny sposób.
Jendrek

kuba8883
Rozgadany
Rozgadany

Post autor: kuba8883 » śr lis 04, 2009 10:47 am

Producent-oczywiście taki który posiada własną sieć dilerów-sprzedający okna w detalu SRA WE WŁASNE GNIAZDO :twisted: :twisted: :twisted:
Dziś sztuką jest sprzedawać towar,a nie go produkować!!!
Zerwałem współpracę z producentem o którym dowiedziałem się że robi detal na moim terenie.Dziś proponuje mi ponowną współpracę,na dużo lepszych warunkach...ale nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki..zwłaszcza troszkę śmierdzącej .Wszystkim dilerom ,będącym w podobnej sytuacji ,radzę zrobić to samo,mimo początkowego bólu-SAME KORZYŚCI :lol: :lol: :lol:
LOJALNOŚĆ ZOBOWIĄZUJE----OBIE STRONY!!!

oknoAD

Stulp
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Stulp » czw lis 05, 2009 10:36 pm

Jest wiele branż, i przykładów gdzie u dealera można kupić taniej niż u producenta. I to dobry kierunek rozwoju, kiedy producent nie zarzyna swojego dealera, bo ten sprzedaje jego wyroby. Niestety branża okniarska jest taka jaka jest. Sam złapałem kiedyś mojego byłego dostawcę jak w okresie zastoju robił klientom detalicznym wyceny po kilka okien na cenniku i rabatach dealera. Prawda p. P...e? Czy wtedy Pokar - też wolałbyś kupić u producenta?
Wątpić śmiem.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
okna wrocław
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: okna wrocław » pt lis 06, 2009 3:16 pm

Nie ma to chyba większego znaczenia od kogo się kupi.
Zarówno fabryka okien jak i dealer mogą profesjonalnie obsłużyć klienta, dać dobrą cenę i świetnie zamontować.
Ważne jest aby znaleźć takiego producenta lub dealera, który nam to zagwarantuje.
Mały pośrednik będzie pewnie mógł poświęcić więcej czasu klientowi niż fabryka okien, która ma sporo innych spraw na głowie.
Fabryka znów, ma szybszy dostęp do różnych części, katalogów i szczegółowych informacji.
Najlepszym rozwiązaniem jest układ, w którym producent dba o dealera, zapewnia mu odpowiednie szkolenia, pomaga w trudnych sytuacjach ...
Nie można więc co zachwalać jednych czy drugich, proponuję -Pokar- nie zważać na to od kogo kupujesz, tylko znaleźć produkt który Ci będzie odpowiadał, cenę którą uniesiesz, i obsługę która potraktuje Cię poważnie i profesjonalnie.

--------------------------------------------------------------------
~~Fabryka Okien~~

pokar
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: pokar » pt lis 06, 2009 3:39 pm

Gdyby można było kupować samochody u producentów w fabryce, to być może ludzie by tam przychodzili :)
Widzę że odpowiedzieli mi ludzie z firm okiennych, a w sumie liczyłem na opinie klientów.
Nie pozostaje nic innego jak poszukiwać dalej. Ale dziękuję za rzucenie światła na temat firm okiennych, jak widzę każda branża kryje jakieś ciekawostki.

komarko1
Profesjonalista
Profesjonalista

Post autor: komarko1 » pn lis 09, 2009 10:35 am

Gonić takiego klienta, gonić !!!!
to wygląda tak:
"chciałbym kupić jakiś samochód,najlepiej od producenta,kolor,parametry,czy to ciężarowy czy osobowy to nieważne, mam zamiar kupić tak gdzieś w 2030 roku.Podajcie mi cenę , ile będzie palił i czy dostanę dodatkowe poduszki boczne i klimę. Marka chyba nie jest ważna bo może go kupię ,może nie - jeszcze się nie zdecydowałem. Rodzina mówi coś o rowerze albo motorynce......."
Sorry drogi kliencie, ale szanuj pracę i wiedzę sprzedawców okien i nie rób konkursu piękności przy zakupie okien. 30 wycen jakie dostaniesz nic Ci nie da. Zapytaj znajomych czy są zadowoleni z zakupu,podejdż do 2-3 max biur i wybierz to co się podoba (weż koniecznie jakąś kobietę - one też mają gust) Wszak okna kupujesz na wiele lat. Pozdrawiam

pokar
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: pokar » wt lis 10, 2009 11:07 am

Tak też będę musiał zrobić, z kobietą to może to za długo trwać :) więc poszukam sam.

Awatar użytkownika
okna wrocław
Czytelnik
Czytelnik
Kontaktowanie:

Post autor: okna wrocław » wt lis 10, 2009 11:15 am

Zdecydowanie zalecam poszukiwania z płcią piękną, kobiety mają zdecydowanie lepsze poczucie estetyki, a w dzisiejszych czasach okna i drzwi mogą być ważną ozdobą domu.
Wybór kolorów, kształtów, dodatków sprawia że wybór stolarki nie jest zarezerwowany jedynie dla facetów i nie tylko kwestie techniczne są omawiane przy prezentacji wyrobów.
Poza tym sprawisz radość swojej żonie, a to chyba wystarczający argument :)

---------------------------------------------------------------------
~~Okna Wrocław~~

Mich
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Mich » pn lis 16, 2009 9:38 pm

Wrocław i okolice to polecam firmę WIMAROL. Firma jest na rynku od wielu lat i specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych. Pożadne profile doskonałe wykonanie. POLECAM!!!

Stolarkabudowlana
Czytelnik
Czytelnik

Post autor: Stolarkabudowlana » wt gru 29, 2009 4:50 pm

Witam . Jestem producentem okien i drzwi drewnianych . Macie oczywiście racje że prawdopodobnie sklep lepiej sprzeda produkt niż sam producent ale drożej bo ma swoją ukrytą marże . Ja osobiście może źle robie i dlatego mam mało klientów ale robie sam bez pośredników prosto dla klienta i jakoś chwalą sobie mnie ludzie a produkuje już 20 lat . Cene mam niską i przy tej ilości jaką produkuje to mogę spokojnie naprawde dobrze wysezonować drewno .
Moje produkty są wykonane większości na podzespołach polskich (nie oddaje pieniędzy za granice) wszystko jest z atestami i gwarancją jakości . Cena okien to 520 zł m2 netto a drzwi zewnętrzne to różnie ale około 2500-3000 zł .
Wszystko transportujemy w wyznaczone miejsce oczywiście i montujemy a ja staram się dopilnować wszystkiego tak żeby było jak najlepiej .
Zapraszam na moją stronę www.stolarka-budowlana.com lub stara strona już mało używana www.jantar.go3.pl

Odpowiedz

Wróć do „Kupię - szukam wykonawcy - Okna Drzwi Osłony Stolarka budowlana”